Piątek, 19.08.2022, Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 64)

19.09.2020, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 64)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.
 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 5

%40.0 %60.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 64) ( zdjęć 15 )
Dodano: 2020-09-19 | fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Janusz
  Sobota, 19.09

  W dupę jak brak parkingów (obojętnie płatnych czy darmowych), wszędzie zakazy to gdzie ludzie mają zostawić auto? Wysłać na Księżyc czy kiego ch..a?

 2. 2
  +7
  ~ Nie
  Sobota, 19.09

  Parkingi są tylko barany są noszone ze parking jest dalej. Najlepiej jak by do sklepu wjezdzali i do łózka autem. DZICZ.

 3. 3
  +5
  ~ BEZ konca
  Sobota, 19.09

  Po taz 64 osmieszacie sluzby W Elblągu. Jak by nieistnieli policja i straż miejska. A na starówce JEST monitoring i co nikt nie widzi że łamią prawo.

 4. 4
  +3
  ~ obatel
  Sobota, 19.09

  j...bać karać ,nie nagradzać.nawet jeżeli brakuje parkingów to nie jest to powód żeby łamać przepisy.nie żyjemy w dżungli.

 5. 5
  --2
  ~ Ja
  Sobota, 19.09

  Oj zyjemy... prawa nie ma. Ponadto, aut coraz wiecej a miejsc coraz mniej, a potem plebiscyt kto zrobi lepsza fote. Zenua.

 6. 6
  +2
  ~ obatel
  Niedziela, 20.09

  do -ja...mylisz się. ,prawo jest i należy go przestrzegać.kto tego nie akceptuje i nie rozumie jest po prostu troglodytą.nie byłoby tych zdjęć gdyby każdy miał mózg i używał go zgodnie z przeznaczeniem.

 7. 7
  +2
  ~ ja25679
  Poniedziałek, 21.09

  Na ostatnim zdjęciu widać że właściciel zarośniętego ogrodzenia też powinien mandat dostać, krzaczki trzeba ujarzmić na swojej posesji :)

 8. 8
  +2
  ~ uiy22
  Poniedziałek, 21.09

  Nawet na wsi tak sie nie parkuje .Z tyłu budynków masakra dziura za dziurą. Chodniki pozastawiane autami. Gdzie władze miasta

 9. 9
  +1
  ~ jjjkkkl
  Wtorek, 22.09

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdza i nic! na Traugutta 59 jakaś tępa sklepowa od Ewki parkuje na środku chodnika!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2332370281219