Piątek, 19.08.2022, Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 62)

06.09.2020, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 62)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 62) ( zdjęć 15 )
Dodano: 2020-09-06 | fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (11)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ Ignorancja
  Niedziela, 06.09

  Po raz 62 osmieszyly się służby w Elblągu. A matoły zza kierownicy 62 raz nie rozumieją.

 2. 2
  +6
  ~ A MOŻE
  Niedziela, 06.09

  Po prostu wsioki ze słoma w butach udających mieszczuchow.

 3. 3
  --3
  ~ Nunek
  Niedziela, 06.09

  Ludziska, nie ośmieszajcie się tymi zdjęciami. Żenada.

 4. 4
  +4
  ~ czytelnik
  Niedziela, 06.09

  tu można pokazywać do skutku ale tego skutku nie ma baranów nie brakuje .powinniście jak już robicie fotkę autu to pokazać rejestracje auta może się trochę opamiętają jak ich będę palcem potem wytykać.

 5. 5
  +6
  ~ ds
  Poniedziałek, 07.09

  Jak te auto z Krzyzanowskiego, Audi ma numr GD..... to znam goscia...to taki burak, ze ma gdzies myslenie o innych gdy sie zatrzymuje.

 6. 6
  --2
  ~ Tomasz
  Poniedziałek, 07.09

  10 zdj. biały suv - co z nim nie tak?? Miejsca dla pieszych pod dostatkiem, droga dla rowerów nie zastawiona, DMC pozwala takim autom parkować na chodniku. Ktoś powie, że po przejściu wjechał?? To czemu nie ma w art zdj. aut stojących z prawej strony od pączkarni?? Czasem warto się zastanowić co się publikuje, często auta zaparkowane zgodnie z przepisami bardziej utrudniają "życie" niż np. wspomiany suv.

 7. 7
  +4
  ~ to ja
  Poniedziałek, 07.09

  A tak kilka lawet i zabrać te samochody na ogrodzony policyjny parking i po 800 zł kary to szybko ci co te samochody zaparkowali szybko by się nauczyli gdzie parkować a budżet miasta by się poprawił, sprawa zalatwiona.

 8. 8
  +3
  ~ ikllj
  Poniedziałek, 07.09

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdza i nic! na Traugutta 59 jakaś tępa sklepowa od Ewki parkuje na środku chodnika!

 9. 9
  --1
  ~ BODZIO
  Poniedziałek, 07.09

  Pokazujcie ewidentne a nie wszystko wam nie pasuje, Brak miejsc,

 10. 10
  +4
  ~ żyrafa
  Poniedziałek, 07.09

  jaki brak miejsc?na węgrowskiej np.gdy stoi policja nikt nie parkuje w miejscu niedozwolonym.czyli miejsca są.jak policji nie ma większość łamie przepisy.czego to dowodzi?brak kultury i tchórzostwo tych pseudokierowców.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2842900753021