Piątek, 21.01.2022, Imieniny: Agnieszka, Inez, Jaroslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 60)

23.08.2020, 16:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 60)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.
 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 60) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-08-23 | fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ COVID-20
  Niedziela, 23.08

  CO ROBI STRAŻ MIEJSKA ??? JEDYNIE WYSTAWIAĆ BABCIOM SPRZEDAJĄCYM MA MARCHEWKĘ I PIETRUSZKĘ OBOK CHODNIKA - TO NASZA STRAŻ MIEJSKA

 2. 2
  +2
  ~ Jeżyk
  Niedziela, 23.08

  Zdjęcie nr 6 .Na Zawadzie jeszcze wiosna.

 3. 3
  +1
  ~ Rekord
  Niedziela, 23.08

  Po taz 60 osmieszono straż miejska i policje. Ile kasy by było z tych mandatów np dla miasta.

 4. 4
  0
  ~ Jasiuu
  Niedziela, 23.08

  Kasa z mandatów nie "idzie" do miasta.

 5. 5
  0
  ~ Eugen
  Niedziela, 23.08

  Audi kombi i wszystko jasne, zakaz wjazdu do miasta tym autom i ich kierowców.

 6. 6
  +3
  ~ iikkjj
  Poniedziałek, 24.08

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdza i nic! na Traugutta 59 jakaś tępa sklepowa od Ewki parkuje na środku chodnika!

 7. 7
  0
  ~ A
  Poniedziałek, 24.08

  Można byłoby się zastanowić czy kierowcy ze zdj 7 nie wybaczyć tego małego niedociągnięcia w braku precyzyjności prawidłowego zaparkowania tej leciwej mazdy 6, ponieważ jechał sobie spokojnie niuniuś kochany ul Ogólną,aż tu wnet dały znać o sobie dawno nie oglądające światła dziennego plemniki z jajec kierowcy,wówczas w porę zauważył ekskluzywny klub mieniący się łuną świetlną pochodzącą od lampek bożonarodzeniowych,które na owym budynku klubu spoczywają dzielnie już kilka lat (24h na dobę)dyskretnie zapraszając do igraszek. Myśl o możliwości szybkiego pozbycia się materiału potomczego kierowcy zaburzyła proces prawidłowego zaparkowania tej japońskiej lymuzyny.

 8. 8
  +2
  ~ Na co czekaja służby
  Poniedziałek, 24.08

  Zaraz rozpocznie sie rok szkolny i dziś i z ciężkimi tornistrami będą wyganiane z chodnika bo rowerzysci jada. Czy wrescie wrzmiecie sie do pracy policja i straz miejska. Teraz to że skarga na luźny w Elblągu będzie dzwonić się do olsztyna. Bo tu maja temat gdzieś w D,

 9. 9
  0
  ~ rany!
  Wtorek, 25.08

  Zdjęcia: 0 (to zdjęcie spod artykułu, które nie znalazło się w Galerii) + 1 + 4 + 5 + 6 + 7 + 8 + 10 + 12 pokazują kierowców naprawdę kompletnie pozbawionych myślenia, albo zwykłych ignorantów...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98004388809204