Piątek, 21.01.2022, Imieniny: Agnieszka, Inez, Jaroslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 61)

29.08.2020, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 61)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 61) ( zdjęć 15 )
Dodano: 2020-08-29 | fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Osmieszeni
  Sobota, 29.08

  Po raz 61 służby nie potrafią działać. To pokazuje ilu mamy w Elblągu baranów za kierownicą.

 2. 2
  +8
  ~ mieszkaniec
  Sobota, 29.08

  Popieram poprzedni wpis. Wszystkie te zdjęcia pokazują jak bezradne są nasze służby odpowiedzialne za przestrzeganie prawa i porządku na drogach i nie tylko. Prezydent też ze spokojem obserwuje ten problem i nawet nie pomyśli żeby straż miejską zmotywować do pracy.

 3. 3
  --4
  ~ sk68
  Sobota, 29.08

  Uprzejmie donoszę, że somsiad kupił samochód i nieprawidłowo go zaparkował. Nie żeby to mi przeszkadzało bo na tym trawniku pod blokiem i tak nie było nigdy trawy ale za to zawsze jak wychodzę z psem to lubi on w tym miejscu się załatwić . Do tego dodam, że poczuwam się spełniać obywatelski obowiązek donosząc na każdą nieprawidłowość którą zobaczę, a że mam sporo wolnego czasu bo jestem na emeryturze, nie prowadzę życia towarzyskiego i NIE POSIADAM SAMOCHODU żeby gdzieś pojechać i coś ewentualnie pozwiedzać jestem w stanie oddać się w 100% obserwacji. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich praworządnych obywateli.

 4. 4
  +9
  ~ bvvv
  Niedziela, 30.08

  a policja i straż dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdza i nic! na Traugutta 59 jakaś tępa sklepowa od Ewki nadal parkuje na środku chodnika!

 5. 5
  --7
  ~ TwojMistrz
  Niedziela, 30.08

  Kurwa czy Was pojebalo ludzie ? Co może zdziałać naćpany „krawężnik” jeżeli to pseudo „władze” dziury elblazkowo nie potrafi stworzyć miejsc parkingowych dla pojazdów !!

 6. 6
  +2
  ~ Eugen
  Niedziela, 30.08

  1 Zdjęcie - zapraszam na drugą stronę, zdjęcia na dwa artykułu,

 7. 7
  +2
  ~ Anonimka
  Niedziela, 30.08

  Nie wszystkie, ale większość zdjęć, to dzikie parkowanie pod blokiem, gdzie od 30 lat nie są w stanie zrobić normalnych miejsc parkingowych. Artykuł z braku tematu napisany?

 8. 8
  +2
  ~ elblążanin 1
  Niedziela, 30.08

  zalatuje cebulą

 9. 9
  0
  ~ pfff
  Niedziela, 30.08

  Dla mnie w dużej mierze to zwykłe czepialstwo. Np. zdjęcie nr 7 - widać jakie tam tłumy na chodniku. Zero - dosłownie zero ludzi, chodnik szeroki na parę metrów. Wielkie mi co - ludzie tam mieszkają to i parkują. Rozumiem, jakby na Grunwaldzkiej zaparkował na ulicy - ale na takim chodniku? Przepisy nie są doskonałe - co więcej - są głupie często i z poprzedniej epoki - a mądrzy elbląscy policjanci się nie czepiają bo mają rozum i rozumieją, że samochodów jest bardzo dużo i infrastruktura po prostu nie nadążyła z tematem parkowania. Sam jeżdżę dużo na rowerze - nie przeszkadza mi jak samochód zastawia drogę rowerową - zwłaszcza jak jest to długi kombi i potrzebuje więcej miejsca na długość. Objadę i tyle. Trzeba jakoś koegzystowąć w tym mieście. Podobnie zdj. nr 9 - bez przesady.

 10. 10
  +4
  ~ Radziej
  Niedziela, 30.08

  Już bez przesady. Jak nie ma zakazu to nie ma tragedii ale z tą drogą dla rowerów przy barze słonecznym to standard lecz dla miasta liczy się by parkomat był pełny i tyle. Policja jak wszędzie czepia się tych co nie trzeba.niech się zajmą poważnymi przestępcami ale nie bo ich się boją he he.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99484610557556