Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ mieszkanka
  Poniedziałek, 11.03

  Zdjęcie nr 11 to 12 Lutego .On zawsze tam stawia tego zielonego grata bo to jest pod jego oknem .Natomiast zdjecie nr 13 to pan z merca nie chciał płacić za parking.

 2. 2
  --2
  ~ ddddriver
  Wtorek, 12.03

  Nie trzeba debili stawiających swoje gruchoty gdzie popadnie, żeby stworzyć zagrożenie w ruchu drogowym. Co powiecie na wyznaczone miejsca parkingowe w SPP, które są niezgodne z Kodeksem Ruchu Drogowego? W KRD wyraźnie jest napisane, że nie wolno parkować pojazdu w odległości mniejszej niż 10m od skrzyżowania. Przejdźcie się po SPP, np. ul. Krótka na przeciwko Galeony. Podejrzewam, że gdyby Straż Miejska wyszła na spacer i wystawiła mandaty tym wszystkim parkującym cwaniakom, to kasa miejska dużo by się wzbogaciła. Nasze miasto określa się "dresbląg", bo tak dbamy o kondycje sportową - biegamy maratony, triatlony, ale mamy problem z przejściem 50-100m i musimy zaparkować swój pojazd jak najbliżej siłowni, domu mamusi ...

 3. 3
  --1
  ~ Yurazy
  Wtorek, 12.03

  Nie my kierowcy parkujemy dobrze, to źli urzędnicy nie potrafią nam zapewnić właściwych warunków, poza tym piesi, nie wiadomo po co, chodzą tam, gdzie my akurat zostawiliśmy samochód. Teraz mamy XXI wiek i samochód to wymóg podstawowy, a wiec ci co przemieszczają się pieszo to nieudacznicy zagrażający cywilizacji. Również rowerzyści to przeszkoda zbyteczna, bo to snobi, którzy jadą rowerem ponieważ to moda, no taki trend niepotrzebny. Także my kierowcy jesteśmy w porządku i przestańcie się nas czepiać.

 4. 4
  +3
  ~ Thor
  Wtorek, 12.03

  Nie pochwalam parkowania na ścieżce rowerowej albo na np. na wąskim zakręcie, ale większość z tych,którzy piszą te kategoryczne komentarze z jeżdżeniem chyba niewiele ma wspólnego.

 5. 5
  0
  ~ Forfiter
  Środa, 13.03

  Zdjęcie 15 i 16 też zrobił jakiś idiota w obydwu przypadkach są tam znaki ze można normalnie parkować, wiem bo tam mieszkam. Panie redaktorku, może najpierw mala analiza tych zdjęć a nie wrzucanie wszystkiego na pałę, w końcu za coś ci płacą....

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.