Wtorek, 28.09.2021, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2019

„Dzisiejszy wieczór nie będzie poświęcony na naukę”. Za nami Studniówka ZSEiO

12.01.2019, 01:00:12 Rozmiar tekstu: A A A
„Dzisiejszy wieczór nie będzie poświęcony na naukę”. Za nami Studniówka ZSEiO
fot. Majka Brejdak
Wczoraj, 11 stycznia, w Edenie odbyła się Studniówka maturzystów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących.
 
Maturzystów na sali przywitał dyrektor Jerzy Kawiecki. - Wiem, że długo oczekiwaliście na dzisiejszy wieczór, bo przecież swoją Studniówkę ma się raz w życiu, dlatego jest to niepowtarzalny Bal. Jedyny w swoim rodzaju. Mam nadzieję, że często będziecie wracali do niego pamięcią – mówił Jerzy Kawiecki, dyrektor ZSEiO.
 
 
Dzisiejszy wieczór nie będzie poświęcony na naukę, tylko zabawę. Przyznam, że tylko niektórych uczniów dziś poznaję. Wyglądają zupełnie inaczej. Mam nadzieję, że to będzie dla nich niezapomniany Bal
 
– dodał Jerzy Kawiecki.
 
W imieniu rodziców głos zabrała Magdalena Stankiewiecz. - Mijają już cztery lata odkąd większość z tych młodych ludzi przekroczyła progi szkoły. Cztery długie lata, ale i krótkie. Okres wytężonej pracy nauczycieli, wzloty i upadków naszych dzieci, szczęścia, radości, czasem smutku i żalu- mówiła.
 
 
Droga dyrekcjo, nauczyciele, powierzając na ten czas nasze dzieci państwa opiece. Niewątpliwie większość z nas, rodziców, robiła to z niepewnością i obawą, czy dokonuje dobrego wyboru, czy poradzą sobie państwo z ich niesfornymi charakterami i buntowniczą naturą. Dzisiaj wiemy, że nasze obawy okazały się niepotrzebne
 
– zaznaczyła Magdalena Stankiewiecz.
 
Część oficjalną Studniówki poprowadzili maturzyści Aleksandra Sikora i Adrian Gołębiewski. - Przez cztery lata nauki dzieliliście z nami państwo chwile radosne, pełne śmiechu, ale też nierzadko chwile rozgoryczenia i rozczarowania, jak to w życiu -mówił Adrian Gołebiewski.
 
- Dziękujemy naszym koleżankom i kolegom za mile spędzony czas, za przyjaźnie, które jesteśmy pewni przetrwają, za zrozumienie w chwilach słabości, za wspólne sekrety, za życie w murach naszej szkoły – dodała Aleksandra Sikora.
 
Maturzyści oficjalnie podziękowali dyrekcji i gronu pedagogicznemu za ich ciężką prace. - Jeszcze moment i będziemy się mierzyć z dorosłym życiem. Często przestrzegacie nas przed tym, że to niełatwe, lecz jednocześnie podtrzymujecie na duchu, utwierdzając w przekonaniu, że nie niemożliwe. Uczyliście nas szacunku, prawdy, podejmowania odpowiedzialnych decyzji. Dziękujemy wam – podkreśliła Aleksandra Sikora.
 
Czego dyrektor ZSEiO życzy swoim maturzystom? - Studniówka to taki dzień, który przypomina nam o tym, że do bardzo ważnego egzaminu, jednego z najważniejszych, to znaczy matury, pozostało tylko 100 dni. Maturzystom życzę, aby te 100 dni upłynęło im w pracowitej atmosferze, żeby efekty tej pracy, tych 100 dni poświęconych na wytężoną naukę, były takie, abyśmy mogli się w czerwcu wszyscy cieszyć z wyników – mówił.

 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Studniówka ZSEiO ( zdjęć 191 )
Dodano: 2019-01-12 | fot. Majka Brejdak
0

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ betti
  Sobota, 12.01

  Fajna fotka 175,fajne dziewczyny,brawo! Powodzenia na maturze!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.