Poniedziałek, 6.07.2020, Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Zobacz zdjęcia z rozdania świadectw maturzystów ZSEiO

28.04.2018, 12:00:42 Rozmiar tekstu: A A A
Zobacz zdjęcia z rozdania świadectw maturzystów ZSEiO
Fot. Ryszard Biel

90 maturzystów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących odebrało wczoraj (27.04) świadectwa ukończenia szkoły. Za niecały tydzień zmierzą się oni z pierwszym egzaminem maturalnym.


Maturzyści ZSEiO (po czterech latach nauki – w przypadku technikum i trzech - w przypadku liceum) oficjalnie zostali wczoraj abiturientami.


Podczas uroczystości zorganizowanej w auli szkoły uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki nie tylko w nauce, ale także w sporcie bądź działalności społecznej, zostali wyróżnieni. - Przygotowaliśmy upominki – zdradzał Jerzy Kawiecki, dyrektor ZSEiO.


Tym, którym udało się osiągnąć średnią powyżej 4,75 odebrali świadectwa z tzw. czerwonym paskiem.

Mamy takich osób 34. Wśród nich najwyższą średnią uzyskali (z liceum): Julia Żeglińska - 5,42 kl. III bo, Agata Asenhajmer - 5,37 kl. III bo, Weronika Cebula - 5,32 kl. III bo, (z technikum): Agnieszka Dobosz - 5,83 kl. IV a, Weronika Tessar - 5,33 kl. IV b i Joanna Marcula - 5,17 kl. IV b

– wymieniał Jerzy Kawiecki.
 

W piątek, 4 maja, przed maturzystami pierwszy egzamin – z języka polskiego. - Życzę tym, którzy dalej będą chcieli się uczyć, aby dostali się na wymarzone studia. A tym, którzy chcieliby podjąć prace zawodową, aby trafili na  pracodawców, którzy dadzą im szansę na wykazanie się, a niewątpliwie wówczas pokażą na co ich stać i w tej pracy pozostaną – stwierdził Jerzy Kawiecki.


Dyrektor ZSEiO podkreślił, że nie martwi się wynikami matur.

Trafił nam się zdolny rocznik. Wiem, że nasi uczniowie są dobrze przygotowani zarówno do egzaminów maturalnych, jak i zawodowych. Mam nadzieję, że udało nam się przygotować ich jeszcze do tego najważniejszego egzaminu, jaki jest przed nimi – z dorosłego życia

– dodał. 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Galeria / ZSEiO rozdanie swiadectw maturalnych ( zdjęć 88 )
Dodano: 2018-04-28 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ qqwweerrttyy
  Niedziela, 29.04

  Pani w skórze zdecydowanie nieodpowiednio ubrana, strój nieadekwatny do uroczystości! Nic dziwnego ,że później dziewczynka przychodzi na rozdanie świadectw z gołymi ramionami. Nauczyciel daje zły przykład! Jest coś takiego jak dress code!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.