Niedziela, 7.03.2021, Imieniny: Pawel, Tomasz, Felicyta
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2018

"Dzisiaj nie czas na rozmowy o nauce. Dziś czas na zabawę". Za nami Studniówka ZSEiO

13.01.2018, 01:00:16 Rozmiar tekstu: A A A
"Dzisiaj nie czas na rozmowy o nauce. Dziś czas na zabawę". Za nami Studniówka ZSEiO
Fot. SB

- Jeszcze moment i będziemy się mierzyć z dorosłym życiem. Często przestrzegacie nas przed tym, że to niełatwe, lecz jednocześnie podtrzymujecie na duchu, utwierdzając w przekonaniu, że nie niemożliwe. Uczycie nas szacunku, prawdy, podejmowania odpowiedzialnych decyzji – mówiła w imieniu maturzystów Justyna Bożyk z 4b, która wraz z Olafem Wyrzykowskim z 3a poprowadziła wczoraj część oficjalną Studniówki Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących.

Wczoraj, 12 stycznia, w Edenie odbyła się Studniówka ZSEiO. - Szanowna Dyrekcjo, nasi Wychowawcy, nasi nauczyciele – dziękujemy za wsparcie, za dyscyplinowanie nas, za mobilizację, która jak to z nami bywa czasem znika gdzieś w nieznanym nikomu kierunku, ale się staramy – podkreślił Olaf Wyrzykowski z 3a, współprowadzący uroczystość.

O zabranie głosu poproszono dyrektora ZSEiO, Jerzego Kawieckiego.

To wyjątkowy bal, bo każdy ma swoją studniówkę tylko raz w życiu. Mam nadzieję, że do Waszego dzisiejszego balu będziecie często wracali pamięcią. Studniówka przypomina nam także o tym, że to już tylko 100 dni zostało do majowych egzaminów. Mam nadzieję, że wykorzystacie te dni na pracę tak, byśmy się wszyscy mogli w maju cieszyć z sukcesu tego egzaminu. Dzisiaj jednak nie czas na rozmowy o nauce. Dziś czas na zabawę. Życzę Wam wyjątkowych wrażeń

– mówił.

Maturzyści zapewniali, że ZSEiO na długo pozostanie w ich pamięci. - Niebawem będziemy opuszczać nasze szkolne mury, lecz chwile tutaj spędzone chcemy ocalić od zapomnienia”. Zabierzemy ze sobą bagaż doświadczeń oraz wspomnień i wyruszymy w drogę... w życie – stwierdził Olaf  Wyrzykowski.


Uczniowie nie szczędzili miłych słów pod adresem nauczycieli.

Dziękujemy za to, że byliście w chwilach naszego zgubienia, czasem osamotnienia. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie, za dobre słowo, za wasz wysiłek  i pracę. Nasz sukces w przyszłości będzie po części Waszym sukcesem

– podkreśliła Justyna Bożyk.


Szczególne podziękowanie maturzyści skierowali do swoich wychowawców, dla których przygotowali specjalne prezentacje. Docenieni za „służenie pomocą, obdarzanie zrozumieniem i wierne towarzyszenie we wspólnej wędrówce” zostali: Aleksandra Frankowska, Marta Arendt, Iwona Uler, Ryszarda Grenia i Joanna Rekść.


Oczywiście nie mogło zabraknąć poloneza, którego w tym roku przygotowała Wioletta Dorociak. - To był jeden z najpiękniejszych polonezów jaki widziałem – stwierdził dyrektor ZSEiO.


Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji ze Studniówki ZSEiO, a we wtorek (16 stycznia) do zagłosowania na Najpiękniejszą Parę tej Studniówki!


Plebiscyt na Najpiękniejszą Parę Studniówki!


Wśród uczestników każdej Studniówki komisja składająca się z reprezentantów redakcji info.elblag.pl, wyłoni 10 najbardziej wyróżniających się par, które będą walczyć o tytuł Najpiękniejszej Pary danej Studniówki.


W poniedziałek, 15 stycznia, zaprezentujemy galerię zdjęć TOP 10 par ze Studniówki II LO, a tym samym rozpoczniemy konkurs. Dzień później, 16 stycznia, do zabawy staną pary z ZSEiO. Zadaniem internautów będzie wybranie spośród przedstawionej dziesiątki pary, której wręczymy nagrody.


Głosy na najlepiej prezentującą się parę będzie można oddawać za pośrednictwem facebook-a. Głosowanie na Najpiękniejszą Parę II LO potrwa do 22 stycznia, do północy, a ZSEiO do 23 stycznia. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone dzień po zakończeniu głosowania.


Zwycięzcy naszych Plebiscytów będą mieli szansę zdobyć tytuł Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2018 (oraz cennych nagród) biorąc udział w jedenastym, finałowym   konkursie!

GŁÓWNĄ NAGRODĄ W PLEBISCYCIE NAJPIĘKNIEJSZA PARA ELBLĄSKICH STUDNIÓWEK 2018 BĘDZIE m.in. KURS NA PRAWO JAZDY DLA NIEJ I DLA NIEGO!


 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Galeria / Studniówka ZSEiO ( zdjęć 128 )
Dodano: 2018-01-13 | Fot. SB
0

Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ 2011
  Sobota, 13.01

  Czy tylko mnie śmieszą zawsze te poważne przemowy i pogadanki o dorosłym życiu ważnych decyzjach i ostatniej zabawie przed najważniejszym egzaminem w życiu... przecież Generalna większość tych maturzystów ma to wszystko w poważaniu.

 2. 2
  +3
  ~ dr.dox
  Sobota, 13.01

  Ślicznie no Ślicznie :*

 3. 3
  +6
  ~ reth
  Sobota, 13.01

  Dziewczyny!jesteście śliczne i młode-mniej makijażu!Bo wyglądacie na 40-latki.serio,serio!I te czarne brwi...brrrr!

 4. 4
  +5
  ~ Internauta
  Sobota, 13.01

  Sporo tych czerwonych i bordowych kiecek

 5. 5
  +1
  ~ kierowcabombowca
  Poniedziałek, 15.01

  dziewczyny... strasznie. Totalne z was bezguścia! Większość wyglądała okropnie. Patrzenie na matki wam nie służy!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5195300579071