Czwartek, 26.05.2022, Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Tak jesienią strzelała Concordia. Zobacz FILM

28.12.2021, 18:42:51 Rozmiar tekstu: A A A
Tak jesienią strzelała Concordia. Zobacz FILM
Fot. Archiwum redakcji

Zespół Concordii w jesiennych rozgrywkach ligowych i pucharowych wykazał się świetną skutecznością, zdobywając w 19 meczach aż 44 bramki. Pomarańczowo-czarni jesienią do bramki rywala nie trafili tylko w 4 spotkaniach, w tym dwóch ligowych i dwóch pucharowych. W tym sezonie średnia goli zdobytych na mecz przez piłkarzy Concordii wynosi 2,31. Wszystkie 44 bramki strzelone przez lidera forBET IV ligi w lidze i pucharach, zobaczycie w materiale filmowym przygotowanym przez Concordia TV.Zespół Concordii w rundzie jesiennej rozegrał łącznie 19 meczów, w tym 16 ligowych (w tym jeden z rundy wiosennej) i 3 pucharowe (2 w Wojewódzkim Pucharze Polski i 1 w Fortuna Pucharze Polski). W aż 15 spotkaniach elblążanie trafiali do siatki rywala, zdobywając łącznie 44 gole. Najwięcej goli w jednym meczu podopiecznym trenera Krzysztofa Machińskiego udało się strzelić w pojedynku z Mazurem Ełk (7:0). Gdy pomarańczowo-czarni nie zdobywali bramek, to zazwyczaj przegrywali. Tak było w 3 meczach: ligowym z Huraganem Morąg (0:1) oraz pucharowych – z Unią Skierniewice 0:2 (jedyna porażka w tym sezonie na własnym stadionie) i Constractem Lubawa 0:1. W jednym meczu ligowym – z Olimpią II Elbląg, padł też bezbramkowy remis.Wszystkie jesienne trafienia Concordii zobaczycie w poniższym materiale.


 IV liga - sezon Sezon 2021/2022 - aktualna tabela, wyniki, terminarz
Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0019419193268