Czwartek, 30.06.2022, Imieniny: Emilia, Lucyna, Arnold
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

IV liga - Sezon 2021/2022


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Concordia Elbląg 30 73 23 4 3 91 - 23
2. Huragan Morąg 30 61 18 7 5 74 - 30
3. Polonia Lidzbark Warmiński 30 60 18 6 6 73 - 38
4. ITS Jeziorak Iława 30 56 17 5 8 71 - 31
5. Granica Kętrzyn 30 56 17 5 8 71 - 43
6. Mrągowia Mrągowo 30 55 18 1 11 69 - 45
7. DKS Dobre Miasto 30 46 13 7 10 44 - 38
8. Olimpia II Elbląg 30 39 11 6 13 53 - 50
9. Motor Lubawa 30 37 10 7 13 43 - 48
10. Pisa Barczewo 30 35 11 2 17 42 - 61
11. Polonia Iłowo 30 33 9 6 15 53 - 73
12. Błękitni Pasym 30 33 10 3 17 43 - 70
13. Błękitni Orneta 30 30 9 3 18 37 - 76
14. Zatoka Braniewo 30 27 8 3 19 39 - 62
15. MKS Korsze 30 24 7 3 20 35 - 83
16. Mazur Ełk 30 21 7 0 23 36 - 103



1. kolejka - 7/8. sierpnia 2021 (Sobota / Niedziela)
ITS Jeziorak Iława 4 : 0 Błękitni Pasym
DKS Dobre Miasto 0 : 1 Huragan Morąg
Motor Lubawa 1 : 0 Mazur Ełk
Pisa Barczewo 2 : 1 Polonia Lidzbark Warmiński
Polonia Iłowo 0 : 4 Granica Kętrzyn
Zatoka Braniewo 0 : 2 Concordia Elbląg
Błękitni Orneta 3 : 0 MKS Korsze
Olimpia II Elbląg 3 : 0 Mrągowia Mrągowo
2. kolejka - 14/15. sierpnia 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym 0 : 5 Mrągowia Mrągowo
MKS Korsze 3 : 1 Olimpia II Elbląg
Concordia Elbląg 6 : 1 Błękitni Orneta
Granica Kętrzyn 2 : 1 Zatoka Braniewo
Polonia Lidzbark Warmiński 2 : 2 Polonia Iłowo
Mazur Ełk 1 : 0 Pisa Barczewo
Huragan Morąg 3 : 1 Motor Lubawa
ITS Jeziorak Iława 1 : 0 DKS Dobre Miasto
3. kolejka - 21/22. sierpnia 2021 (Sobota / Niedziela)
DKS Dobre Miasto 3 : 0 Błękitni Pasym 29. września 2021
Motor Lubawa 1 : 3 ITS Jeziorak Iława
Pisa Barczewo 0 : 0 Huragan Morąg
Polonia Iłowo 4 : 2 Mazur Ełk
Zatoka Braniewo 1 : 1 Polonia Lidzbark Warmiński
Błękitni Orneta 0 : 3 Granica Kętrzyn
Olimpia II Elbląg 0 : 0 Concordia Elbląg
Mrągowia Mrągowo 1 : 0 MKS Korsze
4. kolejka - 28/29. sierpnia 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym 3 : 3 MKS Korsze
Concordia Elbląg 4 : 1 Mrągowia Mrągowo
Granica Kętrzyn 2 : 2 Olimpia II Elbląg
Polonia Lidzbark Warmiński 3 : 1 Błękitni Orneta
Mazur Ełk 5 : 1 Zatoka Braniewo
Huragan Morąg 1 : 1 Polonia Iłowo
ITS Jeziorak Iława 0 : 1 Pisa Barczewo
DKS Dobre Miasto 1 : 1 Motor Lubawa
5. kolejka - 4/5. września 2021 (Sobota / Niedziela)
Motor Lubawa 2 : 1 Błękitni Pasym
Pisa Barczewo 3 : 0 DKS Dobre Miasto
Polonia Iłowo 1 : 2 ITS Jeziorak Iława 15. września 2021
Zatoka Braniewo 1 : 1 Huragan Morąg
Błękitni Orneta 3 : 0 Mazur Ełk
Olimpia II Elbląg 1 : 0 Polonia Lidzbark Warmiński
Mrągowia Mrągowo 3 : 0 Granica Kętrzyn
MKS Korsze 0 : 1 Concordia Elbląg
6. kolejka - 11/12. września 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym 0 : 4 Concordia Elbląg
Granica Kętrzyn 4 : 1 MKS Korsze
Polonia Lidzbark Warmiński 1 : 0 Mrągowia Mrągowo
Mazur Ełk 2 : 1 Olimpia II Elbląg
Huragan Morąg 6 : 0 Błękitni Orneta
ITS Jeziorak Iława 2 : 1 Zatoka Braniewo
DKS Dobre Miasto 0 : 0 Polonia Iłowo
Motor Lubawa 3 : 0 Pisa Barczewo
7. kolejka - 18/19. września 2021 (Sobota / Niedziela)
Pisa Barczewo 4 : 2 Błękitni Pasym
Polonia Iłowo 2 : 0 Motor Lubawa
Zatoka Braniewo 1 : 0 DKS Dobre Miasto
Błękitni Orneta 0 : 3 ITS Jeziorak Iława
Olimpia II Elbląg 0 : 3 Huragan Morąg
Mrągowia Mrągowo 2 : 1 Mazur Ełk
MKS Korsze 0 : 4 Polonia Lidzbark Warmiński
Concordia Elbląg 1 : 0 Granica Kętrzyn
8. kolejka - 25/26. września 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym 0 : 1 Granica Kętrzyn
Polonia Lidzbark Warmiński 2 : 1 Concordia Elbląg
Mazur Ełk 5 : 0 MKS Korsze
Huragan Morąg 2 : 4 Mrągowia Mrągowo
ITS Jeziorak Iława 6 : 0 Olimpia II Elbląg
DKS Dobre Miasto 1 : 0 Błękitni Orneta
Motor Lubawa 2 : 1 Zatoka Braniewo
Pisa Barczewo 4 : 4 Polonia Iłowo
9. kolejka - 2/3. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Polonia Iłowo 1 : 2 Błękitni Pasym
Zatoka Braniewo 1 : 0 Pisa Barczewo
Błękitni Orneta 0 : 0 Motor Lubawa
Olimpia II Elbląg 4 : 0 DKS Dobre Miasto
Mrągowia Mrągowo 0 : 2 ITS Jeziorak Iława
MKS Korsze 2 : 1 Huragan Morąg
Concordia Elbląg 7 : 0 Mazur Ełk
Granica Kętrzyn 3 : 0 Polonia Lidzbark Warmiński
10. kolejka - 9/10. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym 1 : 0 Polonia Lidzbark Warmiński
Mazur Ełk 3 : 2 Granica Kętrzyn
Huragan Morąg 1 : 0 Concordia Elbląg
ITS Jeziorak Iława 6 : 1 MKS Korsze
DKS Dobre Miasto 1 : 0 Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa 2 : 3 Olimpia II Elbląg
Pisa Barczewo 4 : 2 Błękitni Orneta
Polonia Iłowo 2 : 0 Zatoka Braniewo
11. kolejka - 16/17. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Zatoka Braniewo 4 : 1 Błękitni Pasym
Błękitni Orneta 3 : 1 Polonia Iłowo
Olimpia II Elbląg 0 : 1 Pisa Barczewo
Mrągowia Mrągowo 2 : 3 Motor Lubawa
MKS Korsze 0 : 2 DKS Dobre Miasto
Concordia Elbląg 1 : 1 ITS Jeziorak Iława
Granica Kętrzyn 0 : 1 Huragan Morąg
Polonia Lidzbark Warmiński 6 : 2 Mazur Ełk
12. kolejka - 23/24. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym 2 : 1 Mazur Ełk
Huragan Morąg 0 : 2 Polonia Lidzbark Warmiński
ITS Jeziorak Iława 1 : 2 Granica Kętrzyn
DKS Dobre Miasto 1 : 3 Concordia Elbląg
Motor Lubawa 4 : 2 MKS Korsze
Pisa Barczewo 0 : 4 Mrągowia Mrągowo
Polonia Iłowo 3 : 2 Olimpia II Elbląg
Zatoka Braniewo 5 : 0 Błękitni Orneta
13. kolejka - 30/31. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Orneta 3 : 2 Błękitni Pasym
Olimpia II Elbląg 2 : 0 Zatoka Braniewo
Mrągowia Mrągowo 2 : 1 Polonia Iłowo
MKS Korsze 1 : 0 Pisa Barczewo
Concordia Elbląg 2 : 1 Motor Lubawa
Granica Kętrzyn 1 : 4 DKS Dobre Miasto
Polonia Lidzbark Warmiński 1 : 0 ITS Jeziorak Iława
Mazur Ełk 1 : 7 Huragan Morąg
14. kolejka - 6/7. listopada 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym 2 : 4 Huragan Morąg
ITS Jeziorak Iława 3 : 1 Mazur Ełk
DKS Dobre Miasto 1 : 1 Polonia Lidzbark Warmiński
Motor Lubawa 2 : 2 Granica Kętrzyn
Pisa Barczewo 1 : 2 Concordia Elbląg
Polonia Iłowo 5 : 3 MKS Korsze
Zatoka Braniewo 0 : 3 Mrągowia Mrągowo
Błękitni Orneta 2 : 2 Olimpia II Elbląg
15. kolejka - 13/14. listopada 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia II Elbląg 2 : 1 Błękitni Pasym
Mrągowia Mrągowo 6 : 0 Błękitni Orneta
MKS Korsze 3 : 1 Zatoka Braniewo
Concordia Elbląg 1 : 0 Polonia Iłowo
Granica Kętrzyn 2 : 1 Pisa Barczewo
Polonia Lidzbark Warmiński 2 : 2 Motor Lubawa
Mazur Ełk 1 : 2 DKS Dobre Miasto
Huragan Morąg 5 : 3 ITS Jeziorak Iława
16. kolejka - 20/21. listopada 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym 1 : 2 ITS Jeziorak Iława 12. marca 2022
Huragan Morąg 2 : 0 DKS Dobre Miasto
Mazur Ełk 0 : 1 Motor Lubawa
Polonia Lidzbark Warmiński 1 : 0 Pisa Barczewo
Granica Kętrzyn 5 : 2 Polonia Iłowo
Concordia Elbląg 4 : 1 Zatoka Braniewo
MKS Korsze 3 : 0 Błękitni Orneta
Mrągowia Mrągowo 2 : 1 Olimpia II Elbląg
17. kolejka - 19/20. marca 2022 (Sobota / Niedziela)
Mrągowia Mrągowo 3 : 4 Błękitni Pasym
Olimpia II Elbląg 1 : 3 MKS Korsze
Błękitni Orneta 1 : 3 Concordia Elbląg
Zatoka Braniewo 0 : 4 Granica Kętrzyn
Polonia Iłowo 0 : 4 Polonia Lidzbark Warmiński
Pisa Barczewo 3 : 1 Mazur Ełk
Motor Lubawa 1 : 1 Huragan Morąg
DKS Dobre Miasto 1 : 0 ITS Jeziorak Iława
18. kolejka - 26/27. marca 2022 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym 0 : 2 DKS Dobre Miasto
ITS Jeziorak Iława 0 : 0 Motor Lubawa
Huragan Morąg 3 : 1 Pisa Barczewo
Mazur Ełk 1 : 2 Polonia Iłowo
Polonia Lidzbark Warmiński 6 : 2 Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn 6 : 0 Błękitni Orneta
Concordia Elbląg 0 : 0 Olimpia II Elbląg
MKS Korsze 1 : 3 Mrągowia Mrągowo
19. kolejka - 2/3. kwietnia 2022 (Sobota / Niedziela)
MKS Korsze 0 : 0 Błękitni Pasym
Mrągowia Mrągowo 1 : 2 Concordia Elbląg
Olimpia II Elbląg 2 : 2 Granica Kętrzyn
Błękitni Orneta 2 : 1 Polonia Lidzbark Warmiński
Zatoka Braniewo 6 : 1 Mazur Ełk
Polonia Iłowo 1 : 5 Huragan Morąg
Pisa Barczewo 2 : 1 ITS Jeziorak Iława
Motor Lubawa 2 : 1 DKS Dobre Miasto
20. kolejka - 9. kwietnia 2022 (Sobota)
Błękitni Pasym 2 : 1 Motor Lubawa
DKS Dobre Miasto 4 : 1 Pisa Barczewo
ITS Jeziorak Iława 4 : 0 Polonia Iłowo
Huragan Morąg 1 : 0 Zatoka Braniewo
Mazur Ełk 2 : 0 Błękitni Orneta
Polonia Lidzbark Warmiński 6 : 2 Olimpia II Elbląg
Granica Kętrzyn 2 : 1 Mrągowia Mrągowo
Concordia Elbląg 3 : 0 MKS Korsze
21. kolejka - 16. kwietnia 2022 (Sobota)
Concordia Elbląg 6 : 0 Błękitni Pasym
MKS Korsze 1 : 3 Granica Kętrzyn
Mrągowia Mrągowo 1 : 6 Polonia Lidzbark Warmiński
Olimpia II Elbląg 7 : 0 Mazur Ełk
Błękitni Orneta 0 : 4 Huragan Morąg
Zatoka Braniewo 0 : 4 ITS Jeziorak Iława
Polonia Iłowo 0 : 4 DKS Dobre Miasto
Pisa Barczewo 3 : 0 Motor Lubawa
22. kolejka - 23. kwietnia 2022 (Sobota)
Błękitni Pasym 2 : 1 Pisa Barczewo
Motor Lubawa 2 : 2 Polonia Iłowo
DKS Dobre Miasto 2 : 2 Zatoka Braniewo
ITS Jeziorak Iława 6 : 1 Błękitni Orneta
Huragan Morąg 3 : 1 Olimpia II Elbląg
Mazur Ełk 0 : 6 Mrągowia Mrągowo
Polonia Lidzbark Warmiński 5 : 0 MKS Korsze
Granica Kętrzyn 1 : 3 Concordia Elbląg
23. kolejka - 30. kwietnia 2022 (Sobota)
Granica Kętrzyn 2 : 1 Błękitni Pasym
Concordia Elbląg 4 : 0 Polonia Lidzbark Warmiński
MKS Korsze 5 : 1 Mazur Ełk
Mrągowia Mrągowo 1 : 1 Huragan Morąg
Olimpia II Elbląg 0 : 2 ITS Jeziorak Iława
Błękitni Orneta 1 : 0 DKS Dobre Miasto
Zatoka Braniewo 1 : 0 Motor Lubawa
Polonia Iłowo 5 : 2 Pisa Barczewo
24. kolejka - 7/8. maja 2022 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym 4 : 3 Polonia Iłowo
Pisa Barczewo 1 : 0 Zatoka Braniewo
Motor Lubawa 3 : 1 Błękitni Orneta
DKS Dobre Miasto 2 : 1 Olimpia II Elbląg
ITS Jeziorak Iława 2 : 3 Mrągowia Mrągowo
Huragan Morąg 6 : 0 MKS Korsze
Mazur Ełk 1 : 14 Concordia Elbląg
Polonia Lidzbark Warmiński 3 : 2 Granica Kętrzyn
25. kolejka - 14. maja 2022 (Sobota)
Polonia Lidzbark Warmiński 2 : 1 Błękitni Pasym
Granica Kętrzyn 3 : 0 Mazur Ełk
Concordia Elbląg 3 : 1 Huragan Morąg
MKS Korsze 0 : 3 ITS Jeziorak Iława
Mrągowia Mrągowo 1 : 3 DKS Dobre Miasto
Olimpia II Elbląg 4 : 3 Motor Lubawa
Błękitni Orneta 2 : 0 Pisa Barczewo
Zatoka Braniewo 2 : 1 Polonia Iłowo
26. kolejka - 21/22. maja 2022 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym 1 : 0 Zatoka Braniewo
Polonia Iłowo 2 : 0 Błękitni Orneta
Pisa Barczewo 0 : 2 Olimpia II Elbląg
Motor Lubawa 1 : 2 Mrągowia Mrągowo
DKS Dobre Miasto 2 : 2 MKS Korsze
ITS Jeziorak Iława 1 : 4 Concordia Elbląg
Huragan Morąg 5 : 0 Granica Kętrzyn
Mazur Ełk 0 : 2 Polonia Lidzbark Warmiński
27. kolejka - 28/29. maja 2022 (Sobota / Niedziela)
Mazur Ełk 1 : 5 Błękitni Pasym
Polonia Lidzbark Warmiński 3 : 1 Huragan Morąg
Granica Kętrzyn 3 : 3 ITS Jeziorak Iława
Concordia Elbląg 1 : 2 DKS Dobre Miasto
MKS Korsze 0 : 2 Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo 7 : 2 Pisa Barczewo
Olimpia II Elbląg 5 : 0 Polonia Iłowo
Błękitni Orneta 7 : 1 Zatoka Braniewo
28. kolejka - 4/5. czerwca 2022 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym 1 : 3 Błękitni Orneta
Zatoka Braniewo 0 : 3 Olimpia II Elbląg
Polonia Iłowo 1 : 2 Mrągowia Mrągowo
Pisa Barczewo 4 : 0 MKS Korsze
Motor Lubawa 1 : 3 Concordia Elbląg
DKS Dobre Miasto 1 : 1 Granica Kętrzyn
ITS Jeziorak Iława 1 : 1 Polonia Lidzbark Warmiński
Huragan Morąg 3 : 0 Mazur Ełk
29. kolejka - 11/12. czerwca 2022 (Sobota / Niedziela)
Huragan Morąg 2 : 2 Błękitni Pasym
Mazur Ełk 0 : 5 ITS Jeziorak Iława
Polonia Lidzbark Warmiński 4 : 4 DKS Dobre Miasto
Granica Kętrzyn 1 : 0 Motor Lubawa
Concordia Elbląg 2 : 0 Pisa Barczewo
MKS Korsze 1 : 3 Polonia Iłowo
Mrągowia Mrągowo 1 : 0 Zatoka Braniewo
Olimpia II Elbląg 0 : 0 Błękitni Orneta
30. kolejka - 18. czerwca 2022 (Sobota)
Błękitni Pasym 2 : 1 Olimpia II Elbląg
Błękitni Orneta 1 : 2 Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo 6 : 0 MKS Korsze
Polonia Iłowo 4 : 4 Concordia Elbląg
Pisa Barczewo 1 : 8 Granica Kętrzyn
Motor Lubawa 1 : 3 Polonia Lidzbark Warmiński
DKS Dobre Miasto 0 : 3 Mazur Ełk
ITS Jeziorak Iława 0 : 0 Huragan Morąg
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.029047012329102