Poniedziałek, 20.09.2021, Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

IV liga - Sezon 2021/2022


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Concordia Elbląg 7 19 6 1 0 18 - 2
2. ITS Jeziorak Iława 7 18 6 0 1 15 - 4
3. Huragan Morąg 7 15 4 3 0 15 - 3
4. Granica Kętrzyn 7 13 4 1 2 15 - 8
5. Pisa Barczewo 7 13 4 1 2 10 - 7
6. Mrągowia Mrągowo 7 12 4 0 3 12 - 9
7. Polonia Lidzbark Warmiński 7 11 3 2 2 12 - 7
8. Motor Lubawa 6 10 3 1 2 9 - 8
9. Mazur Ełk 7 9 3 0 4 11 - 12
10. Olimpia II Elbląg 7 8 2 2 3 8 - 10
11. Polonia Iłowo 6 6 1 3 2 8 - 11
12. Błękitni Orneta 7 6 2 0 5 8 - 21
13. Zatoka Braniewo 7 5 1 2 4 6 - 13
14. MKS Korsze 7 4 1 1 5 7 - 17
15. DKS Dobre Miasto 6 2 0 2 4 1 - 7
16. Błękitni Pasym 6 1 0 1 5 6 - 22



1. kolejka - 7/8. sierpnia 2021 (Sobota / Niedziela)
ITS Jeziorak Iława 4 : 0 Błękitni Pasym
DKS Dobre Miasto 0 : 1 Huragan Morąg
Motor Lubawa 1 : 0 Mazur Ełk
Pisa Barczewo 2 : 1 Polonia Lidzbark Warmiński
Polonia Iłowo 0 : 4 Granica Kętrzyn
Zatoka Braniewo 0 : 2 Concordia Elbląg
Błękitni Orneta 3 : 0 MKS Korsze
Olimpia II Elbląg 3 : 0 Mrągowia Mrągowo
2. kolejka - 14/15. sierpnia 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym 0 : 5 Mrągowia Mrągowo
MKS Korsze 3 : 1 Olimpia II Elbląg
Concordia Elbląg 6 : 1 Błękitni Orneta
Granica Kętrzyn 2 : 1 Zatoka Braniewo
Polonia Lidzbark Warmiński 2 : 2 Polonia Iłowo
Mazur Ełk 1 : 0 Pisa Barczewo
Huragan Morąg 3 : 1 Motor Lubawa
ITS Jeziorak Iława 1 : 0 DKS Dobre Miasto
3. kolejka - 21/22. sierpnia 2021 (Sobota / Niedziela)
DKS Dobre Miasto : Błękitni Pasym 29. września 2021
Motor Lubawa 1 : 3 ITS Jeziorak Iława
Pisa Barczewo 0 : 0 Huragan Morąg
Polonia Iłowo 4 : 2 Mazur Ełk
Zatoka Braniewo 1 : 1 Polonia Lidzbark Warmiński
Błękitni Orneta 0 : 3 Granica Kętrzyn
Olimpia II Elbląg 0 : 0 Concordia Elbląg
Mrągowia Mrągowo 1 : 0 MKS Korsze
4. kolejka - 28/29. sierpnia 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym 3 : 3 MKS Korsze
Concordia Elbląg 4 : 1 Mrągowia Mrągowo
Granica Kętrzyn 2 : 2 Olimpia II Elbląg
Polonia Lidzbark Warmiński 3 : 1 Błękitni Orneta
Mazur Ełk 5 : 1 Zatoka Braniewo
Huragan Morąg 1 : 1 Polonia Iłowo
ITS Jeziorak Iława 0 : 1 Pisa Barczewo
DKS Dobre Miasto 1 : 1 Motor Lubawa
5. kolejka - 4/5. września 2021 (Sobota / Niedziela)
Motor Lubawa 2 : 1 Błękitni Pasym
Pisa Barczewo 3 : 0 DKS Dobre Miasto
Polonia Iłowo 1 : 2 ITS Jeziorak Iława 15. września 2021
Zatoka Braniewo 1 : 1 Huragan Morąg
Błękitni Orneta 3 : 0 Mazur Ełk
Olimpia II Elbląg 1 : 0 Polonia Lidzbark Warmiński
Mrągowia Mrągowo 3 : 0 Granica Kętrzyn
MKS Korsze 0 : 1 Concordia Elbląg
6. kolejka - 11/12. września 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym 0 : 4 Concordia Elbląg
Granica Kętrzyn 4 : 1 MKS Korsze
Polonia Lidzbark Warmiński 1 : 0 Mrągowia Mrągowo
Mazur Ełk 2 : 1 Olimpia II Elbląg
Huragan Morąg 6 : 0 Błękitni Orneta
ITS Jeziorak Iława 2 : 1 Zatoka Braniewo
DKS Dobre Miasto 0 : 0 Polonia Iłowo
Motor Lubawa 3 : 0 Pisa Barczewo
7. kolejka - 18/19. września 2021 (Sobota / Niedziela)
Pisa Barczewo 4 : 2 Błękitni Pasym
Polonia Iłowo : Motor Lubawa
Zatoka Braniewo 1 : 0 DKS Dobre Miasto
Błękitni Orneta 0 : 3 ITS Jeziorak Iława
Olimpia II Elbląg 0 : 3 Huragan Morąg
Mrągowia Mrągowo 2 : 1 Mazur Ełk
MKS Korsze 0 : 4 Polonia Lidzbark Warmiński
Concordia Elbląg 1 : 0 Granica Kętrzyn
8. kolejka - 25/26. września 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym : Granica Kętrzyn
Polonia Lidzbark Warmiński : Concordia Elbląg
Mazur Ełk : MKS Korsze
Huragan Morąg : Mrągowia Mrągowo
ITS Jeziorak Iława : Olimpia II Elbląg
DKS Dobre Miasto : Błękitni Orneta
Motor Lubawa : Zatoka Braniewo
Pisa Barczewo : Polonia Iłowo
9. kolejka - 2/3. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Polonia Iłowo : Błękitni Pasym
Zatoka Braniewo : Pisa Barczewo
Błękitni Orneta : Motor Lubawa
Olimpia II Elbląg : DKS Dobre Miasto
Mrągowia Mrągowo : ITS Jeziorak Iława
MKS Korsze : Huragan Morąg
Concordia Elbląg : Mazur Ełk
Granica Kętrzyn : Polonia Lidzbark Warmiński
10. kolejka - 9/10. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym : Polonia Lidzbark Warmiński
Mazur Ełk : Granica Kętrzyn
Huragan Morąg : Concordia Elbląg
ITS Jeziorak Iława : MKS Korsze
DKS Dobre Miasto : Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa : Olimpia II Elbląg
Pisa Barczewo : Błękitni Orneta
Polonia Iłowo : Zatoka Braniewo
11. kolejka - 16/17. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Zatoka Braniewo : Błękitni Pasym
Błękitni Orneta : Polonia Iłowo
Olimpia II Elbląg : Pisa Barczewo
Mrągowia Mrągowo : Motor Lubawa
MKS Korsze : DKS Dobre Miasto
Concordia Elbląg : ITS Jeziorak Iława
Granica Kętrzyn : Huragan Morąg
Polonia Lidzbark Warmiński : Mazur Ełk
12. kolejka - 23/24. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym : Mazur Ełk
Huragan Morąg : Polonia Lidzbark Warmiński
ITS Jeziorak Iława : Granica Kętrzyn
DKS Dobre Miasto : Concordia Elbląg
Motor Lubawa : MKS Korsze
Pisa Barczewo : Mrągowia Mrągowo
Polonia Iłowo : Olimpia II Elbląg
Zatoka Braniewo : Błękitni Orneta
13. kolejka - 30/31. października 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Orneta : Błękitni Pasym
Olimpia II Elbląg : Zatoka Braniewo
Mrągowia Mrągowo : Polonia Iłowo
MKS Korsze : Pisa Barczewo
Concordia Elbląg : Motor Lubawa
Granica Kętrzyn : DKS Dobre Miasto
Polonia Lidzbark Warmiński : ITS Jeziorak Iława
Mazur Ełk : Huragan Morąg
14. kolejka - 6/7. listopada 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym : Huragan Morąg
ITS Jeziorak Iława : Mazur Ełk
DKS Dobre Miasto : Polonia Lidzbark Warmiński
Motor Lubawa : Granica Kętrzyn
Pisa Barczewo : Concordia Elbląg
Polonia Iłowo : MKS Korsze
Zatoka Braniewo : Mrągowia Mrągowo
Błękitni Orneta : Olimpia II Elbląg
15. kolejka - 13/14. listopada 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia II Elbląg : Błękitni Pasym
Mrągowia Mrągowo : Błękitni Orneta
MKS Korsze : Zatoka Braniewo
Concordia Elbląg : Polonia Iłowo
Granica Kętrzyn : Pisa Barczewo
Polonia Lidzbark Warmiński : Motor Lubawa
Mazur Ełk : DKS Dobre Miasto
Huragan Morąg : ITS Jeziorak Iława
16. kolejka - 20/21. listopada 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Pasym : ITS Jeziorak Iława
Huragan Morąg : DKS Dobre Miasto
Mazur Ełk : Motor Lubawa
Polonia Lidzbark Warmiński : Pisa Barczewo
Granica Kętrzyn : Polonia Iłowo
Concordia Elbląg : Zatoka Braniewo
MKS Korsze : Błękitni Orneta
Mrągowia Mrągowo : Olimpia II Elbląg
17. kolejka -
Mrągowia Mrągowo : Błękitni Pasym
Olimpia II Elbląg : MKS Korsze
Błękitni Orneta : Concordia Elbląg
Zatoka Braniewo : Granica Kętrzyn
Polonia Iłowo : Polonia Lidzbark Warmiński
Pisa Barczewo : Mazur Ełk
Motor Lubawa : Huragan Morąg
DKS Dobre Miasto : ITS Jeziorak Iława
18. kolejka -
Błękitni Pasym : DKS Dobre Miasto
ITS Jeziorak Iława : Motor Lubawa
Huragan Morąg : Pisa Barczewo
Mazur Ełk : Polonia Iłowo
Polonia Lidzbark Warmiński : Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn : Błękitni Orneta
Concordia Elbląg : Olimpia II Elbląg
MKS Korsze : Mrągowia Mrągowo
19. kolejka -
MKS Korsze : Błękitni Pasym
Mrągowia Mrągowo : Concordia Elbląg
Olimpia II Elbląg : Granica Kętrzyn
Błękitni Orneta : Polonia Lidzbark Warmiński
Zatoka Braniewo : Mazur Ełk
Polonia Iłowo : Huragan Morąg
Pisa Barczewo : ITS Jeziorak Iława
Motor Lubawa : DKS Dobre Miasto
20. kolejka -
Błękitni Pasym : Motor Lubawa
DKS Dobre Miasto : Pisa Barczewo
ITS Jeziorak Iława : Polonia Iłowo
Huragan Morąg : Zatoka Braniewo
Mazur Ełk : Błękitni Orneta
Polonia Lidzbark Warmiński : Olimpia II Elbląg
Granica Kętrzyn : Mrągowia Mrągowo
Concordia Elbląg : MKS Korsze
21. kolejka -
Concordia Elbląg : Błękitni Pasym
MKS Korsze : Granica Kętrzyn
Mrągowia Mrągowo : Polonia Lidzbark Warmiński
Olimpia II Elbląg : Mazur Ełk
Błękitni Orneta : Huragan Morąg
Zatoka Braniewo : ITS Jeziorak Iława
Polonia Iłowo : DKS Dobre Miasto
Pisa Barczewo : Motor Lubawa
22. kolejka -
Błękitni Pasym : Pisa Barczewo
Motor Lubawa : Polonia Iłowo
DKS Dobre Miasto : Zatoka Braniewo
ITS Jeziorak Iława : Błękitni Orneta
Huragan Morąg : Olimpia II Elbląg
Mazur Ełk : Mrągowia Mrągowo
Polonia Lidzbark Warmiński : MKS Korsze
Granica Kętrzyn : Concordia Elbląg
23. kolejka -
Granica Kętrzyn : Błękitni Pasym
Concordia Elbląg : Polonia Lidzbark Warmiński
MKS Korsze : Mazur Ełk
Mrągowia Mrągowo : Huragan Morąg
Olimpia II Elbląg : ITS Jeziorak Iława
Błękitni Orneta : DKS Dobre Miasto
Zatoka Braniewo : Motor Lubawa
Polonia Iłowo : Pisa Barczewo
24. kolejka -
Błękitni Pasym : Polonia Iłowo
Pisa Barczewo : Zatoka Braniewo
Motor Lubawa : Błękitni Orneta
DKS Dobre Miasto : Olimpia II Elbląg
ITS Jeziorak Iława : Mrągowia Mrągowo
Huragan Morąg : MKS Korsze
Mazur Ełk : Concordia Elbląg
Polonia Lidzbark Warmiński : Granica Kętrzyn
25. kolejka -
Polonia Lidzbark Warmiński : Błękitni Pasym
Granica Kętrzyn : Mazur Ełk
Concordia Elbląg : Huragan Morąg
MKS Korsze : ITS Jeziorak Iława
Mrągowia Mrągowo : DKS Dobre Miasto
Olimpia II Elbląg : Motor Lubawa
Błękitni Orneta : Pisa Barczewo
Zatoka Braniewo : Polonia Iłowo
26. kolejka -
Błękitni Pasym : Zatoka Braniewo
Polonia Iłowo : Błękitni Orneta
Pisa Barczewo : Olimpia II Elbląg
Motor Lubawa : Mrągowia Mrągowo
DKS Dobre Miasto : MKS Korsze
ITS Jeziorak Iława : Concordia Elbląg
Huragan Morąg : Granica Kętrzyn
Mazur Ełk : Polonia Lidzbark Warmiński
27. kolejka -
Mazur Ełk : Błękitni Pasym
Polonia Lidzbark Warmiński : Huragan Morąg
Granica Kętrzyn : ITS Jeziorak Iława
Concordia Elbląg : DKS Dobre Miasto
MKS Korsze : Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo : Pisa Barczewo
Olimpia II Elbląg : Polonia Iłowo
Błękitni Orneta : Zatoka Braniewo
28. kolejka -
Błękitni Pasym : Błękitni Orneta
Zatoka Braniewo : Olimpia II Elbląg
Polonia Iłowo : Mrągowia Mrągowo
Pisa Barczewo : MKS Korsze
Motor Lubawa : Concordia Elbląg
DKS Dobre Miasto : Granica Kętrzyn
ITS Jeziorak Iława : Polonia Lidzbark Warmiński
Huragan Morąg : Mazur Ełk
29. kolejka -
Huragan Morąg : Błękitni Pasym
Mazur Ełk : ITS Jeziorak Iława
Polonia Lidzbark Warmiński : DKS Dobre Miasto
Granica Kętrzyn : Motor Lubawa
Concordia Elbląg : Pisa Barczewo
MKS Korsze : Polonia Iłowo
Mrągowia Mrągowo : Zatoka Braniewo
Olimpia II Elbląg : Błękitni Orneta
30. kolejka -
Błękitni Pasym : Olimpia II Elbląg
Błękitni Orneta : Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo : MKS Korsze
Polonia Iłowo : Concordia Elbląg
Pisa Barczewo : Granica Kętrzyn
Motor Lubawa : Polonia Lidzbark Warmiński
DKS Dobre Miasto : Mazur Ełk
ITS Jeziorak Iława : Huragan Morąg
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.