Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

III liga zawieszona. Nie odbędą się trzy najbliższe mecze Concordii

12.03.2020, 17:30:31 Rozmiar tekstu: A A A
III liga zawieszona. Nie odbędą się trzy najbliższe mecze Concordii

Dziś w Warszawie odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Zarządu PZPN, na którym zdecydowano, że rozgrywki III ligi, a także klas niższych oraz rozgrywki dziecięce i młodzieżowe zostają zawieszone do 29 marca. Oznacza to, że w zaplanowanych terminach nie odbędą się trzy najbliższe mecze seniorów Concordii, kolejno z Olimpią Zambrów (w najbliższą sobotę, 14 marca), z Pogonią Grodzisk Mazowiecki (21 marca) oraz Zniczem Biała Piska (28 marca). Na tę chwilę nie są znane nowe terminy rozegrania powyższych meczów.

Zawieszone do 29 marca zostały także rozgrywki Ligi Makroregionalnej U-19, w których uczestniczą juniorzy Concordii. Podopieczni trenera Krzysztofa Machińskiego w tym czasie zaplanowane mieli trzy kolejki i mecze z: Wigrami Suwałki (15 marzec), Olimpią Zambrów (22 marca) i Polonią Warszawa (28 marzec).

Opóźni się również planowana na weekend 20/21/22 marca inauguracja wojewódzkich rozgrywek I ligi trampkarzy i ekstraklasy młodzików, w których startują młodzieżowe zespoły Concordii.

Informujemy jednocześnie, że przełożone na inny termin zostały też planowane na 18 marca testy dla dzieci z rocznika 2013 do nowo tworzonej klasy piłkarskiej pod patronatem Concordii w Sportowej Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Agrykola. O nowym terminie testów poinformujemy, gdy tylko będzie on znany.III liga - grupa I - sezon 2019/2020 - aktualna tabela, wyniki, terminarz
Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3796410560608