Ponad 4 tysiące odbiorców w regionie, w tym w powiecie elbląskim, pozostaje bez prądu. Przerwy w dostawie energii elektrycznej są efektem wyjątkowo trudnych warunków atmosferycznych – informuje Energa-Operator.
Serię awarii sieci odnotowano w województwie warmińsko-mazurskim. Jak informuje Energa-Operator, problemy dotyczą powiatów: elbląskiego, iławskiego, lidzbarskiego, nidzickiego, olsztyńskiego, ostródzkiego, szczycieńskiego oraz miasta Olsztyn.
W związku z wyjątkowo niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi występują przerwy w dostawie energii elektrycznej. Nasze służby nie ustają w wysiłkach, by zasilanie powróciło do Państwa domów jak najszybciej. W związku z dużą liczbą połączeń, czas oczekiwania na przyjęcie i realizację zgłoszenia może ulec znaczącemu wydłużeniu. Prosimy o korzystanie z formularza zgłoszeniowego lub wysłanie SMS-a o treści AWARIA na numer 3991, a w sytuacji, gdy obszar bez zasilania nie figuruje w wykazie pod mapą – prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 991
– czytamy w komunikacie spółki.
Według informacji zamieszczonych na stronie Energi-Operator, obecnie bez prądu pozostaje ponad 4 tysiące odbiorców. Aktualne informacje na temat przerw w dostawie energii elektrycznej można znaleźć tutaj.










