Poniedziałek, 21.10.2019, Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

III liga - grupa I - 2019/2020


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Ostróda 13 29 9 2 2 29 - 12
2. Sokół Aleksandrów Łódzki 13 26 7 5 1 24 - 13
3. Znicz Biała Piska 13 25 7 4 2 25 - 14
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 24 7 3 3 18 - 12
5. Legia II Warszawa 11 21 6 3 2 21 - 14
6. Huragan Morąg 12 19 5 4 3 17 - 13
7. RKS Radomsko 13 19 6 1 6 20 - 20
8. Unia Skierniewice 13 19 6 1 6 25 - 31
9. Broń Radom 13 18 5 3 5 18 - 18
10. Pelikan Łowicz 12 17 5 2 5 26 - 20
11. Olimpia Zambrów 13 16 4 4 5 22 - 23
12. Concordia Elbląg 13 16 4 4 5 15 - 20
13. Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 12 3 3 6 14 - 21
14. Ruch Wysokie Mazowieckie 11 11 2 5 4 16 - 18
15. Ursus Warszawa 13 11 2 5 6 11 - 17
16. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 11 3 2 8 18 - 25
17. Polonia Warszawa 12 11 3 2 7 10 - 19
18. KS Wasilków 13 7 2 1 10 9 - 28



1. kolejka - 3/4. sierpnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa 4 : 3 Unia Skierniewice
Ursus Warszawa 3 : 1 Broń Radom
Huragan Morąg 4 : 2 Sokół Ostróda
KS Wasilków 0 : 4 Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów 1 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska 1 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
RKS Radomsko 0 : 1 Legia II Warszawa
Concordia Elbląg 0 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3. sierpnia 2019 17:00
2. kolejka - 10/11. sierpnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Unia Skierniewice 3 : 2 Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 1 Znicz Biała Piska
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Łowicz 1 : 1 Olimpia Zambrów
Concordia Elbląg 2 : 1 KS Wasilków 10. sierpnia 2019 17:00
Sokół Ostróda 2 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
RKS Radomsko 3 : 0 Huragan Morąg
Broń Radom 0 : 2 Legia II Warszawa
Polonia Warszawa 0 : 0 Ursus Warszawa
3. kolejka - 14. sierpnia 2019 (Środa)
Ursus Warszawa 0 : 0 Unia Skierniewice
Legia II Warszawa 3 : 0 Polonia Warszawa 21. sierpnia 2019
Huragan Morąg 1 : 1 Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 : 1 RKS Radomsko
KS Wasilków 0 : 2 Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów 4 : 1 Concordia Elbląg 14. sierpnia 2019 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 5 Pelikan Łowicz
Znicz Biała Piska 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
4. kolejka - 17/18. sierpnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Unia Skierniewice 2 : 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz 2 : 4 Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg 2 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17. sierpnia 2019 17:00
Sokół Ostróda 4 : 1 Olimpia Zambrów
RKS Radomsko 5 : 0 KS Wasilków
Broń Radom 2 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa 0 : 2 Huragan Morąg
Ursus Warszawa 2 : 3 Legia II Warszawa
5. kolejka - 24/25. sierpnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Legia II Warszawa 1 : 2 Unia Skierniewice
Huragan Morąg 3 : 0 Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 0 Polonia Warszawa
KS Wasilków 0 : 1 Broń Radom
Olimpia Zambrów 4 : 1 RKS Radomsko
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 2 Sokół Ostróda
Znicz Biała Piska 0 : 0 Concordia Elbląg 24. sierpnia 2019 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 : 4 Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
6. kolejka - 2019-08-31 / 2019-09-01 (Sobota / Niedziela)
Unia Skierniewice 0 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz 1 : 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Concordia Elbląg 1 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 31. sierpnia 2019 17:00
Sokół Ostróda 2 : 1 Znicz Biała Piska
RKS Radomsko 1 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom 2 : 2 Olimpia Zambrów 9. października 2019
Polonia Warszawa 1 : 2 KS Wasilków
Ursus Warszawa 1 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa 1 : 1 Huragan Morąg
7. kolejka - 7/8. września 2019 (Sobota / Niedziela)
Huragan Morąg 2 : 3 Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Legia II Warszawa 23. października 2019 15:00
KS Wasilków 0 : 1 Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów 1 : 2 Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 2 Broń Radom
Znicz Biała Piska 0 : 0 RKS Radomsko
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 2 Sokół Ostróda
Sokół Aleksandrów Łódzki 4 : 1 Concordia Elbląg 5. września 2019 13:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 0 Pelikan Łowicz
8. kolejka - 14/15. września 2019 (Sobota / Niedziela)
Unia Skierniewice 2 : 1 Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg 1 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14. września 2019 16:30
Sokół Ostróda 1 : 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
RKS Radomsko 0 : 2 Ruch Wysokie Mazowieckie
Broń Radom 2 : 3 Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa 2 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa 1 : 1 Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa 4 : 0 KS Wasilków
Huragan Morąg 0 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
9. kolejka - 21/22. września 2019 (Sobota / Niedziela)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 : 3 Unia Skierniewice
KS Wasilków 0 : 2 Huragan Morąg
Olimpia Zambrów 1 : 3 Legia II Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 0 Ursus Warszawa
Znicz Biała Piska 2 : 1 Polonia Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 4 Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 0 RKS Radomsko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 Sokół Ostróda
Pelikan Łowicz 4 : 1 Concordia Elbląg 22. września 2019 11:15
10. kolejka - 28/29. września 2019 (Sobota / Niedziela)
Unia Skierniewice 1 : 3 Concordia Elbląg 28. września 2019 15:00
Sokół Ostróda 4 : 1 Pelikan Łowicz
RKS Radomsko 2 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom 0 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa 0 : 2 Ruch Wysokie Mazowieckie
Ursus Warszawa 1 : 2 Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa 2 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Huragan Morąg 0 : 0 Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 3 KS Wasilków
11. kolejka - 5/6. października 2019 (Sobota / Niedziela)
KS Wasilków 1 : 2 Unia Skierniewice
Olimpia Zambrów 2 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 1 Huragan Morąg
Znicz Biała Piska 5 : 0 Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 1 Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 : 0 Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 0 Broń Radom
Pelikan Łowicz 2 : 3 RKS Radomsko
Concordia Elbląg 0 : 0 Sokół Ostróda 5. października 2019 16:00
12. kolejka - 12/13. października 2019 (Sobota / Niedziela)
Unia Skierniewice 0 : 6 Sokół Ostróda
RKS Radomsko 2 : 1 Concordia Elbląg 12. października 2019 15:00
Broń Radom 0 : 1 Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa 0 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa 0 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa : Ruch Wysokie Mazowieckie 6. listopada 2019 17:00
Huragan Morąg 1 : 3 Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Wasilków 1 : 2 Olimpia Zambrów
13. kolejka - 19/20. października 2019 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Zambrów 2 : 4 Unia Skierniewice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 1 KS Wasilków
Znicz Biała Piska 2 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie : Huragan Morąg 20. października 2019
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 1 Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 1 Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz : Polonia Warszawa 20. października 2019
Concordia Elbląg 2 : 3 Broń Radom 19. października 2019 15:00
Sokół Ostróda 1 : 2 RKS Radomsko
14. kolejka - 26/27. października 2019 (Sobota / Niedziela)
Unia Skierniewice : RKS Radomsko
Broń Radom : Sokół Ostróda
Polonia Warszawa : Concordia Elbląg 26. października 2019 17:00
Ursus Warszawa : Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Morąg : Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Wasilków : Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
15. kolejka - 2/3. listopada 2019 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska : Olimpia Zambrów
Ruch Wysokie Mazowieckie : KS Wasilków
Sokół Aleksandrów Łódzki : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Huragan Morąg
Pelikan Łowicz : Legia II Warszawa
Concordia Elbląg : Ursus Warszawa 2. listopada 2019 13:30
Sokół Ostróda : Polonia Warszawa
RKS Radomsko : Broń Radom
16. kolejka - 9/10. listopada 2019 (Sobota / Niedziela)
Unia Skierniewice : Broń Radom
Polonia Warszawa : RKS Radomsko
Ursus Warszawa : Sokół Ostróda
Legia II Warszawa : Concordia Elbląg
Huragan Morąg : Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Wasilków : Sokół Aleksandrów Łódzki
Olimpia Zambrów : Ruch Wysokie Mazowieckie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Znicz Biała Piska
17. kolejka - 16/17. listopada 2019 (Sobota / Niedziela)
Znicz Biała Piska : Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki : Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : KS Wasilków
Pelikan Łowicz : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Concordia Elbląg : Huragan Morąg
Sokół Ostróda : Legia II Warszawa
RKS Radomsko : Ursus Warszawa
Broń Radom : Polonia Warszawa
18. kolejka -
Legia II Warszawa : RKS Radomsko
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Concordia Elbląg
Unia Skierniewice : Polonia Warszawa
Broń Radom : Ursus Warszawa
Sokół Ostróda : Huragan Morąg
Pelikan Łowicz : KS Wasilków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Olimpia Zambrów
Sokół Aleksandrów Łódzki : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie : Znicz Biała Piska
19. kolejka -
Ruch Wysokie Mazowieckie : Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska : Sokół Aleksandrów Łódzki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów : Pelikan Łowicz
KS Wasilków : Concordia Elbląg
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Sokół Ostróda
Huragan Morąg : RKS Radomsko
Legia II Warszawa : Broń Radom
Ursus Warszawa : Polonia Warszawa
20. kolejka -
Unia Skierniewice : Ursus Warszawa
Polonia Warszawa : Legia II Warszawa
Broń Radom : Huragan Morąg
RKS Radomsko : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Ostróda : KS Wasilków
Concordia Elbląg : Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Znicz Biała Piska
Sokół Aleksandrów Łódzki : Ruch Wysokie Mazowieckie
21. kolejka -
Sokół Aleksandrów Łódzki : Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska : Pelikan Łowicz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów : Sokół Ostróda
KS Wasilków : RKS Radomsko
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Broń Radom
Huragan Morąg : Polonia Warszawa
Legia II Warszawa : Ursus Warszawa
22. kolejka -
Unia Skierniewice : Legia II Warszawa
Ursus Warszawa : Huragan Morąg
Polonia Warszawa : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom : KS Wasilków
RKS Radomsko : Olimpia Zambrów
Sokół Ostróda : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Concordia Elbląg : Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz : Ruch Wysokie Mazowieckie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Sokół Aleksandrów Łódzki
23. kolejka -
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki : Pelikan Łowicz
Ruch Wysokie Mazowieckie : Concordia Elbląg
Znicz Biała Piska : Sokół Ostróda
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : RKS Radomsko
Olimpia Zambrów : Broń Radom
KS Wasilków : Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Ursus Warszawa
Huragan Morąg : Legia II Warszawa
24. kolejka -
Unia Skierniewice : Huragan Morąg
Legia II Warszawa : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa : KS Wasilków
Polonia Warszawa : Olimpia Zambrów
Broń Radom : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
RKS Radomsko : Znicz Biała Piska
Sokół Ostróda : Ruch Wysokie Mazowieckie
Concordia Elbląg : Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
25. kolejka -
Pelikan Łowicz : Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Concordia Elbląg
Sokół Aleksandrów Łódzki : Sokół Ostróda
Ruch Wysokie Mazowieckie : RKS Radomsko
Znicz Biała Piska : Broń Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów : Ursus Warszawa
KS Wasilków : Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Huragan Morąg
26. kolejka -
Unia Skierniewice : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Huragan Morąg : KS Wasilków
Legia II Warszawa : Olimpia Zambrów
Ursus Warszawa : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Polonia Warszawa : Znicz Biała Piska
Broń Radom : Ruch Wysokie Mazowieckie
RKS Radomsko : Sokół Aleksandrów Łódzki
Sokół Ostróda : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Concordia Elbląg : Pelikan Łowicz
27. kolejka -
Concordia Elbląg : Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz : Sokół Ostróda
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : RKS Radomsko
Sokół Aleksandrów Łódzki : Broń Radom
Ruch Wysokie Mazowieckie : Polonia Warszawa
Znicz Biała Piska : Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Legia II Warszawa
Olimpia Zambrów : Huragan Morąg
KS Wasilków : Lechia Tomaszów Mazowiecki
28. kolejka -
Unia Skierniewice : KS Wasilków
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Olimpia Zambrów
Huragan Morąg : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa : Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa : Ruch Wysokie Mazowieckie
Polonia Warszawa : Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
RKS Radomsko : Pelikan Łowicz
Sokół Ostróda : Concordia Elbląg
29. kolejka -
Sokół Ostróda : Unia Skierniewice
Concordia Elbląg : RKS Radomsko
Pelikan Łowicz : Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Polonia Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki : Ursus Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie : Legia II Warszawa
Znicz Biała Piska : Huragan Morąg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów : KS Wasilków
30. kolejka -
Unia Skierniewice : Olimpia Zambrów
KS Wasilków : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Znicz Biała Piska
Huragan Morąg : Ruch Wysokie Mazowieckie
Legia II Warszawa : Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Polonia Warszawa : Pelikan Łowicz
Broń Radom : Concordia Elbląg
RKS Radomsko : Sokół Ostróda
31. kolejka -
RKS Radomsko : Unia Skierniewice
Sokół Ostróda : Broń Radom
Concordia Elbląg : Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz : Ursus Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki : Huragan Morąg
Ruch Wysokie Mazowieckie : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Znicz Biała Piska : KS Wasilków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Olimpia Zambrów
32. kolejka -
Unia Skierniewice : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Zambrów : Znicz Biała Piska
KS Wasilków : Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Sokół Aleksandrów Łódzki
Huragan Morąg : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa : Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa : Concordia Elbląg
Polonia Warszawa : Sokół Ostróda
Broń Radom : RKS Radomsko
33. kolejka -
Broń Radom : Unia Skierniewice
RKS Radomsko : Polonia Warszawa
Sokół Ostróda : Ursus Warszawa
Concordia Elbląg : Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz : Huragan Morąg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki : KS Wasilków
Ruch Wysokie Mazowieckie : Olimpia Zambrów
Znicz Biała Piska : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
34. kolejka -
Unia Skierniewice : Znicz Biała Piska
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Ruch Wysokie Mazowieckie
Olimpia Zambrów : Sokół Aleksandrów Łódzki
KS Wasilków : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Pelikan Łowicz
Huragan Morąg : Concordia Elbląg
Legia II Warszawa : Sokół Ostróda
Ursus Warszawa : RKS Radomsko
Polonia Warszawa : Broń Radom
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.