Sobota, 17.08.2019, Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

III liga - grupa I - 2019/2020


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Pelikan Łowicz 3 7 2 1 0 10 - 1
2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 7 2 1 0 8 - 5
3. Sokół Aleksandrów Łódzki 3 7 2 1 0 7 - 4
4. Legia II Warszawa 2 6 2 0 0 3 - 0
5. Sokół Ostróda 3 6 2 0 1 6 - 4
6. Ursus Warszawa 3 5 1 2 0 3 - 1
7. Olimpia Zambrów 3 4 1 1 1 6 - 4
8. Polonia Warszawa 2 4 1 1 0 4 - 3
9. Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 4 1 1 1 4 - 3
10. Unia Skierniewice 3 4 1 1 1 6 - 6
11. Huragan Morąg 3 4 1 1 1 5 - 6
12. Concordia Elbląg 3 4 1 1 1 3 - 5
13. RKS Radomsko 3 3 1 0 2 4 - 5
14. Ruch Wysokie Mazowieckie 3 2 0 2 1 5 - 6
15. Znicz Biała Piska 3 2 0 2 1 3 - 5
16. Broń Radom 3 1 0 1 2 2 - 6
17. KS Wasilków 3 0 0 0 3 1 - 8
18. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 0 0 0 3 4 - 12



1. kolejka - 3/4. sierpnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa 4 : 3 Unia Skierniewice
Ursus Warszawa 3 : 1 Broń Radom
Huragan Morąg 4 : 2 Sokół Ostróda
KS Wasilków 0 : 4 Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów 1 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska 1 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
RKS Radomsko 0 : 1 Legia II Warszawa
Concordia Elbląg 0 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3. sierpnia 2019 17:00
2. kolejka - 10/11. sierpnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Unia Skierniewice 3 : 2 Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 1 Znicz Biała Piska
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Łowicz 1 : 1 Olimpia Zambrów
Concordia Elbląg 2 : 1 KS Wasilków 10. sierpnia 2019 17:00
Sokół Ostróda 2 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
RKS Radomsko 3 : 0 Huragan Morąg
Broń Radom 0 : 2 Legia II Warszawa
Polonia Warszawa 0 : 0 Ursus Warszawa
3. kolejka - 14. sierpnia 2019 (Środa)
Ursus Warszawa 0 : 0 Unia Skierniewice
Legia II Warszawa : Polonia Warszawa 21. sierpnia 2019
Huragan Morąg 1 : 1 Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 : 1 RKS Radomsko
KS Wasilków 0 : 2 Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów 4 : 1 Concordia Elbląg 14. sierpnia 2019 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 5 Pelikan Łowicz
Znicz Biała Piska 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
4. kolejka - 17/18. sierpnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Unia Skierniewice : Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz : Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg : Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17. sierpnia 2019 17:00
Sokół Ostróda : Olimpia Zambrów
RKS Radomsko : KS Wasilków
Broń Radom : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa : Huragan Morąg
Ursus Warszawa : Legia II Warszawa
5. kolejka - 24/25. sierpnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Legia II Warszawa : Unia Skierniewice
Huragan Morąg : Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Polonia Warszawa
KS Wasilków : Broń Radom
Olimpia Zambrów : RKS Radomsko
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Sokół Ostróda
Znicz Biała Piska : Concordia Elbląg 24. sierpnia 2019 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie : Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
6. kolejka - 2019-08-31 / 2019-09-01 (Sobota / Niedziela)
Unia Skierniewice : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz : Sokół Aleksandrów Łódzki
Concordia Elbląg : Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Ostróda : Znicz Biała Piska
RKS Radomsko : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom : Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa : KS Wasilków
Ursus Warszawa : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa : Huragan Morąg
7. kolejka - 7/8. września 2019 (Sobota / Niedziela)
Huragan Morąg : Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Legia II Warszawa
KS Wasilków : Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów : Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Broń Radom
Znicz Biała Piska : RKS Radomsko
Ruch Wysokie Mazowieckie : Sokół Ostróda
Sokół Aleksandrów Łódzki : Concordia Elbląg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Pelikan Łowicz
8. kolejka - 14/15. września 2019 (Sobota / Niedziela)
Unia Skierniewice : Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Ostróda : Sokół Aleksandrów Łódzki
RKS Radomsko : Ruch Wysokie Mazowieckie
Broń Radom : Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa : Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa : KS Wasilków
Huragan Morąg : Lechia Tomaszów Mazowiecki
9. kolejka - 21/22. września 2019 (Sobota / Niedziela)
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Unia Skierniewice
KS Wasilków : Huragan Morąg
Olimpia Zambrów : Legia II Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Ursus Warszawa
Znicz Biała Piska : Polonia Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie : Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki : RKS Radomsko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Sokół Ostróda
Pelikan Łowicz : Concordia Elbląg
10. kolejka - 28/29. września 2019 (Sobota / Niedziela)
Unia Skierniewice : Concordia Elbląg
Sokół Ostróda : Pelikan Łowicz
RKS Radomsko : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom : Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa : Ruch Wysokie Mazowieckie
Ursus Warszawa : Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Huragan Morąg : Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki : KS Wasilków
11. kolejka - 5/6. października 2019 (Sobota / Niedziela)
KS Wasilków : Unia Skierniewice
Olimpia Zambrów : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Huragan Morąg
Znicz Biała Piska : Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie : Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki : Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Broń Radom
Pelikan Łowicz : RKS Radomsko
Concordia Elbląg : Sokół Ostróda
12. kolejka - 12/13. października 2019 (Sobota / Niedziela)
Unia Skierniewice : Sokół Ostróda
RKS Radomsko : Concordia Elbląg
Broń Radom : Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa : Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa : Ruch Wysokie Mazowieckie
Huragan Morąg : Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Wasilków : Olimpia Zambrów
13. kolejka - 19/20. października 2019 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Zambrów : Unia Skierniewice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : KS Wasilków
Znicz Biała Piska : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie : Huragan Morąg
Sokół Aleksandrów Łódzki : Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz : Polonia Warszawa
Concordia Elbląg : Broń Radom
Sokół Ostróda : RKS Radomsko
14. kolejka - 26/27. października 2019 (Sobota / Niedziela)
Unia Skierniewice : RKS Radomsko
Broń Radom : Sokół Ostróda
Polonia Warszawa : Concordia Elbląg
Ursus Warszawa : Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Morąg : Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Wasilków : Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
15. kolejka - 2/3. listopada 2019 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska : Olimpia Zambrów
Ruch Wysokie Mazowieckie : KS Wasilków
Sokół Aleksandrów Łódzki : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Huragan Morąg
Pelikan Łowicz : Legia II Warszawa
Concordia Elbląg : Ursus Warszawa
Sokół Ostróda : Polonia Warszawa
RKS Radomsko : Broń Radom
16. kolejka - 9/10. listopada 2019 (Sobota / Niedziela)
Unia Skierniewice : Broń Radom
Polonia Warszawa : RKS Radomsko
Ursus Warszawa : Sokół Ostróda
Legia II Warszawa : Concordia Elbląg
Huragan Morąg : Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Wasilków : Sokół Aleksandrów Łódzki
Olimpia Zambrów : Ruch Wysokie Mazowieckie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Znicz Biała Piska
17. kolejka - 16/17. listopada 2019 (Sobota / Niedziela)
Znicz Biała Piska : Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki : Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : KS Wasilków
Pelikan Łowicz : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Concordia Elbląg : Huragan Morąg
Sokół Ostróda : Legia II Warszawa
RKS Radomsko : Ursus Warszawa
Broń Radom : Polonia Warszawa
18. kolejka -
Legia II Warszawa : RKS Radomsko
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Concordia Elbląg
Unia Skierniewice : Polonia Warszawa
Broń Radom : Ursus Warszawa
Sokół Ostróda : Huragan Morąg
Pelikan Łowicz : KS Wasilków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Olimpia Zambrów
Sokół Aleksandrów Łódzki : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie : Znicz Biała Piska
19. kolejka -
Ruch Wysokie Mazowieckie : Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska : Sokół Aleksandrów Łódzki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów : Pelikan Łowicz
KS Wasilków : Concordia Elbląg
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Sokół Ostróda
Huragan Morąg : RKS Radomsko
Legia II Warszawa : Broń Radom
Ursus Warszawa : Polonia Warszawa
20. kolejka -
Unia Skierniewice : Ursus Warszawa
Polonia Warszawa : Legia II Warszawa
Broń Radom : Huragan Morąg
RKS Radomsko : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Ostróda : KS Wasilków
Concordia Elbląg : Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Znicz Biała Piska
Sokół Aleksandrów Łódzki : Ruch Wysokie Mazowieckie
21. kolejka -
Sokół Aleksandrów Łódzki : Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska : Pelikan Łowicz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów : Sokół Ostróda
KS Wasilków : RKS Radomsko
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Broń Radom
Huragan Morąg : Polonia Warszawa
Legia II Warszawa : Ursus Warszawa
22. kolejka -
Unia Skierniewice : Legia II Warszawa
Ursus Warszawa : Huragan Morąg
Polonia Warszawa : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom : KS Wasilków
RKS Radomsko : Olimpia Zambrów
Sokół Ostróda : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Concordia Elbląg : Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz : Ruch Wysokie Mazowieckie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Sokół Aleksandrów Łódzki
23. kolejka -
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki : Pelikan Łowicz
Ruch Wysokie Mazowieckie : Concordia Elbląg
Znicz Biała Piska : Sokół Ostróda
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : RKS Radomsko
Olimpia Zambrów : Broń Radom
KS Wasilków : Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Ursus Warszawa
Huragan Morąg : Legia II Warszawa
24. kolejka -
Unia Skierniewice : Huragan Morąg
Legia II Warszawa : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa : KS Wasilków
Polonia Warszawa : Olimpia Zambrów
Broń Radom : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
RKS Radomsko : Znicz Biała Piska
Sokół Ostróda : Ruch Wysokie Mazowieckie
Concordia Elbląg : Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
25. kolejka -
Pelikan Łowicz : Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Concordia Elbląg
Sokół Aleksandrów Łódzki : Sokół Ostróda
Ruch Wysokie Mazowieckie : RKS Radomsko
Znicz Biała Piska : Broń Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów : Ursus Warszawa
KS Wasilków : Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Huragan Morąg
26. kolejka -
Unia Skierniewice : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Huragan Morąg : KS Wasilków
Legia II Warszawa : Olimpia Zambrów
Ursus Warszawa : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Polonia Warszawa : Znicz Biała Piska
Broń Radom : Ruch Wysokie Mazowieckie
RKS Radomsko : Sokół Aleksandrów Łódzki
Sokół Ostróda : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Concordia Elbląg : Pelikan Łowicz
27. kolejka -
Concordia Elbląg : Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz : Sokół Ostróda
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : RKS Radomsko
Sokół Aleksandrów Łódzki : Broń Radom
Ruch Wysokie Mazowieckie : Polonia Warszawa
Znicz Biała Piska : Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Legia II Warszawa
Olimpia Zambrów : Huragan Morąg
KS Wasilków : Lechia Tomaszów Mazowiecki
28. kolejka -
Unia Skierniewice : KS Wasilków
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Olimpia Zambrów
Huragan Morąg : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa : Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa : Ruch Wysokie Mazowieckie
Polonia Warszawa : Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
RKS Radomsko : Pelikan Łowicz
Sokół Ostróda : Concordia Elbląg
29. kolejka -
Sokół Ostróda : Unia Skierniewice
Concordia Elbląg : RKS Radomsko
Pelikan Łowicz : Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Polonia Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki : Ursus Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie : Legia II Warszawa
Znicz Biała Piska : Huragan Morąg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów : KS Wasilków
30. kolejka -
Unia Skierniewice : Olimpia Zambrów
KS Wasilków : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Znicz Biała Piska
Huragan Morąg : Ruch Wysokie Mazowieckie
Legia II Warszawa : Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Polonia Warszawa : Pelikan Łowicz
Broń Radom : Concordia Elbląg
RKS Radomsko : Sokół Ostróda
31. kolejka -
RKS Radomsko : Unia Skierniewice
Sokół Ostróda : Broń Radom
Concordia Elbląg : Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz : Ursus Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki : Huragan Morąg
Ruch Wysokie Mazowieckie : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Znicz Biała Piska : KS Wasilków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Olimpia Zambrów
32. kolejka -
Unia Skierniewice : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Zambrów : Znicz Biała Piska
KS Wasilków : Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Sokół Aleksandrów Łódzki
Huragan Morąg : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa : Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa : Concordia Elbląg
Polonia Warszawa : Sokół Ostróda
Broń Radom : RKS Radomsko
33. kolejka -
Broń Radom : Unia Skierniewice
RKS Radomsko : Polonia Warszawa
Sokół Ostróda : Ursus Warszawa
Concordia Elbląg : Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz : Huragan Morąg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki : KS Wasilków
Ruch Wysokie Mazowieckie : Olimpia Zambrów
Znicz Biała Piska : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
34. kolejka -
Unia Skierniewice : Znicz Biała Piska
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Ruch Wysokie Mazowieckie
Olimpia Zambrów : Sokół Aleksandrów Łódzki
KS Wasilków : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Pelikan Łowicz
Huragan Morąg : Concordia Elbląg
Legia II Warszawa : Sokół Ostróda
Ursus Warszawa : RKS Radomsko
Polonia Warszawa : Broń Radom
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.