Poniedziałek, 1.06.2020, Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Pięciu zawodników Concordii powołanych do kadry województwa rocznika 2009

23.10.2019, 19:07:34 Rozmiar tekstu: A A A
Pięciu zawodników Concordii powołanych do kadry województwa rocznika 2009

Aż pięciu zawodników Concordii z rocznika 2009 zostało powołanych do nowo tworzonej kadry WMZPN U-11. W gronie tym znaleźli się: Bartosz Jukowski, Namdi Ihenacho, Michał Styczeń, Aleksander Janowski oraz Tomasz Engler. Wszyscy wezmą udział w konsultacjach szkoleniowych, które odbędą się 31 października w Ostródzie.

Kadra rocznika 2009 to najmłodsza kadra prowadzona przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, która została utworzona w tym roku. Drużynę prowadzi trener Mirosław Lubas. W październiku odbywają się konsultacje szkoleniowe, podczas których sztab trenerski przygląda się szerokiej grupie zawodników wytypowanych przez trenerów klubów z naszego województwa. Za nami pierwsza konsultacja w Giżycku. W najbliższy czwartek, 24 października odbędzie się druga konsultacja w Barczewie. Trzecią – dla zawodników z klubów z części zachodniej województwa – zaplanowano na 31 października w Ostródzie.

To właśnie w niej udział weźmie piątka zawodników Concordii urodzonych w roku 2009. Powołanie na konsultację otrzymali: Bartosz Jukowski, Namdi Ihenacho i Michał Styczeń, którzy na co dzień trenują w zespole młodzika z rocznika 2008, a także Aleksander Janowski i Tomasz Engler z drużyny orlika (rocznik 2009), którą prowadzi trener Daniel Ciesielski.

Całej piątce życzymy powodzenia na konsultacjach i pokazania się z jak najlepszej strony.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.