Środa, 21.08.2019, Imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Wysokie zwycięstwo juniorów młodszych Concordii w pierwszym sparingu

11.02.2019, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wysokie zwycięstwo juniorów młodszych Concordii w pierwszym sparingu
fot. Rafał Kadłubowski

Pewną i wysoką wygraną juniorów młodszych Concordii zakończył się w minioną sobotę (9 lutego) sparing z juniorami młodszymi Żuław Nowy Dwór Gdański. Pomarańczowo-czarni zwyciężyli na boisku przy ul. Skrzydlatej 5:0, a łupem bramkowym w tym spotkaniu podzielili się: Hubert Piech, Karol Siwiak, Wiktor Kaczorowski, Olaf Fercho i Iwo Rudziński. Była to pierwsza gra kontrolna podopiecznych trenera Krzysztofa Machińskiego, podczas zimowego okresu przygotowawczego przed rundą wiosenną w Ekstraklasie wojewódzkiej juniora młodszego.
 

Pierwsza część meczu minęła pod nasze dyktando. W tym czasie realizowaliśmy założenia, które sobie nakreśliliśmy, czego efektem był dobry wynik po pierwszej części meczu. Z drugiej połowy nie jestem zadowolony. Na plus zasługuje tylko to, że nie straciliśmy bramki i trzymaliśmy przeciwnika w bezpiecznej odległości od naszego pola karnego, ale kreowanie gry znacznie spadło. Brakowało nam cierpliwości i skuteczności w wykończeniu akcji

– podsumował sparing trener juniorów młodszych Concordii Krzysztof Machiński.

Concordia Elbląg - Żuławy Nowy Dwór Gdański 5:0 (4:0)
Bramki: 1:0 Hubert Piech (3'), 2:0 Karol Siwiak (15'), 3:0 Wiktor Kaczorowski (17'), 4:0 Olaf Fercho (20'), 5:0 Iwo Rudziński (80')

Concordia: Dawid Spychalski (Przemysław Zieliński) – Hubert Piech, Jakub Rękawek, Kacper Fedyna, Szymon Drewek (Borys Łesyk), Iwo Rudziński, Olaf Fercho (Hubert Dąbrowski), Wiktor Kaczorowski (Kacper Trochowski), Piotr Szuplewski (Sebastian Wojnowski), Karol Siwiak, Szymon Ratajczyk.

W drugim meczu sparingowym juniorzy młodsi Concordii zmierzą się z seniorami Agatu Jegłownik. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę, 16 lutego o godz. 16:00 na boisku przy ul. Skrzydlatej.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.