Niedziela, 26.09.2021, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MUNDIAL 2018

Wygraną Polaków na ESK zobaczyło niewielu - zobacz zdjęcia

28.06.2018, 21:00:01 Rozmiar tekstu: A A A
Wygraną Polaków na ESK zobaczyło niewielu - zobacz zdjęcia
Fot. Ryszard Biel
Dziś Polska Reprezentacja zagrała swój ostatni mecz na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Niewielu mieszkańców naszego miasta zdecydowało się jednak obejrzeć go na Elbląskiej Strefie Kibica.
 
Polscy piłkarze zmierzyli się dziś z Reprezentacją Japonii. Niestety termin tego meczu przypadł na czwartek, na godz. 16.00. Zapewne i upadł miał wpływ na to, że mieszkańcy naszego miasta nie mieli ochoty po pracy jechać prosto na Lodowisko, by obejrzeć mecz.
 
Podczas dwóch poprzednich meczów Polaków Elbląska Strefa Kibica wypełniona była po brzegi. Niestety obie przegrane (z Senegalem 1:2, z Kolumbią 0:3) spowodowały, że emocje co do trzeciego meczu były już umiarkowane.
 
Na szczęście kilkudziesięciu elblążanom udało się przybyć na Lodowisko i przeżyć emocje związane z... wygraną Polaków (1:0).

Na EKS byliśmy i my! Tuż przed meczem szukaliśmy najgłośniejszego kibica. Dzięki uprzejmości Elbląskiego Parku Technologicznego mogliśmy dokładnie zmierzyć okrzyki elbląskich kibiców.
 
Pytanie było proste: Kto wygra mecz? Wśród uczestników naszego konkursu byli sami patrioci, którzy krzyczeli „Polska!”.
 
Najlepsza okazała się p. Marta z wynikiem 122 dB, która otrzymała torbę Adidasa! Na drugim miejscu znalazł się p. Andrzej – 110 dB, który wygrał plecak, a za nim p. Sławek – 98 dB, który otrzymał zegarek Swatch.
 
Pozostałe wyniki:
Kacper – 91 dB
Krzysiek 87 dB
Arek – 84 dB
Marek – 84 dB
Beata – 82 dB
Michał – 78 dB
 
Zależało nam na dobrej zabawie, dlatego każdy uczestnik, bez względu na wynik, otrzymał nagrodę (zegarek Swatch, piłkę Adidasa albo słodki upominek).
 
Daria Borkowska i Nikola Różańska, cheerleaderki z Centrum Tańca Cadmans nie tylko wystąpiły tuż przed naszym konkursem w koszulkach "Kibicuj razem z info.elblag.pl", ale także dopingowały uczestników naszego konkursu przez cały czas jego trwania.
 
Dziękujemy za wspólną zabawę!


 
 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Elbląska Strefa Kibica ( zdjęć 64 )
Dodano: 2018-06-28 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ komisja śledcza
  Czwartek, 28.06

  jest podejrzenie że ten mecz był kupiony od Japonii w celu wypłaty bezszmerowej 3,2 mln $ premii dla polskich piłkarskich celebrytów. Proszę zwrócić uwagę na zachowanie zawodników Japonii zwłaszcza w ostatnich minutach meczu.

 2. 2
  +2
  ~ KXXXXXC
  Piątek, 29.06

  ponawiam prośbę zamknąć strefę kibica, szkoda kasy, przestanie jakiś prywaciarz sprzedawać wodę ala piwo po 8 zł. Czy ktoś zajmię się tą sprawą, w końcu ta strefa powstała z naszych podatków.

 3. 3
  +5
  ~ Won
  Piątek, 29.06

  Walić tych graczy zero honoru, lans to ich interesuje. Wszyscy do wywalenia, mamy w klubach młodych zdolnych a nie karierowicze.

 4. 4
  0
  ~ Khb
  Sobota, 30.06

  Włodarz Elbląga zadowolony?? Wywaliłeś chłopie kilkaset tysięcy na swoja kampanie pod nazwą strefą kibica !! Jakim prawem

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.