Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WITAMY W ELBLĄGU

Witajcie w Elblągu! Antoś przyszedł na świat w sylwestra, Oliwia przywitała Nowy Rok

02.01.2024, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Witajcie w Elblągu! Antoś przyszedł na świat w sylwestra, Oliwia przywitała Nowy Rok
Fot. AK

Większość z nas świętowała sylwestra, bawiąc się ze znajomymi na mieście lub z rodziną w domu. Jednak były również osoby, które Nowy Rok przywitały na elbląskiej porodówce. Oliwia to jedno z dwóch dzieci, które przyszły na świat 1 stycznia 2024 r. w szpitalu przy ul. Królewieckiej. Dziewczynka urodziła się dwie godziny po północy.


Zarówno sylwester, jak i pierwszy dzień nowego roku na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu były bardzo pracowite. 31 grudnia na świat przyszło tu kilkoro dzieci. Wśród nich Antoni. W chwili narodzin chłopczyk ważył 4000 g oraz mierzył 56 cm.

 

Antoś miał się urodzić przed świętami 23 grudnia, drugi termin został wyznaczony na 28 grudnia, a ostatecznie przyszedł na świat 31 grudnia o godz. 18.45. To były trochę nerwowe święta, bo przy każdym najmniejszym bólu brzucha myślałam, że zaczyna się poród. W końcu się doczekaliśmy. To dla nas wielkie szczęście

 

- mówi Oliwia, mama Antosia.W Nowy Rok w szpitalu przy ul. Królewieckiej urodziła się Oliwia. Dziewczynka jest prawdopodobnie pierwszym dzieckiem, które przyszło na świat w Elblągu w 2024 roku. 

 

Córka przyszła na świat o 2 w nocy. Wybraliśmy dla niej imię Oliwia. Jej narodziny to chyba najlepsza "wróżba" pomyślności na 2024 rok

 

 

- mówi mama maleństwa.

 

 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0109519958496