Niedziela, 21.07.2019, Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2018

Najpiękniejsza Para Studniówki ZSM odwiedziła naszą redakcję

03.03.2018, 13:00:47 Rozmiar tekstu: A A A
Najpiękniejsza Para Studniówki ZSM odwiedziła naszą redakcję
Fot. Ryszard Biel

Natalia Kabelis i Patryk Stołkowski, czyli Najpiękniejsza Para Studniówki ZSM, odwiedzili redakcję info.elblag.pl. - W wygranej pomogli nam znajomi, przyjaciele i rodzina - opowiadają.


Przypomnijmy, że redakcja info.elblag.pl uczestniczyła w dzisięciu Studniówkach, jakie w tym roku organizowane były w naszym mieście. Komisja, podczas każdego Balu, wybierała dziesięć par. Zwracaliśmy uwagę na kreacje, opiekuńczość partnerów, a także zachowanie adekwatne do uroczystości.
 
Ostateczny wybór pozostawiliśmy jednak naszym czytelnikom. Przez tydzień mieli oni okazję, za pośrednictwem naszego konta na facebooku, wybrać tę parę, która zasługuje na miano tej Najpiękniejszej.
 

Do ostatniej godziny walka była zacięta.
 

Był to dla nas ważny konkurs. Nie ukrywamy tego, że chcieliśmy dostać się do dziesiątki najładniejszych par ZSM. Już wcześniej słyszeliśmy o nim i wiedzieliśmy, że to fajna sprawa. Nie spodziewaliśmy się, że zajmiemy pierwsze miejsce. Bardzo się cieszymy!

 

- zgodnie mówili.
 
O konkursie wiedzieli wszyscy znajomi oraz bliscy Natalii i Patryka.
 

Rozmawialiśmy ze znajomymi o konkursie. Zaoferowali nam swoją pomoc i później pytali dalej swoich znajomych o to, czy nam pomogą wygrać. Dlatego dziękujemy im bardzo za włożone chęci w ten konkurs

- cieszą się.
 
Przypomnijmy, że Najpiękniejsza Para ZSM otrzymała: bon podarunkowy na kwotę 80 zł do Restauracji Zmysły, zaproszenie na kręgle do Yolo Club, karnet miesięczny - Latino w parach sponsorowany przez Centrum Tańca Cadmans, podwójne zaproszenie do wybranego pokoju zagadek w Domu Gier - ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12 sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun, zaproszenie na wybrany trening w JUMP Fitness sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun.
 

W pierwszej kolejności chcemy wybrać się na kolację do restauracji. Znajomych, którzy przysłużyli się do wygranej, zabrać ze sobą na kręgle. Najbardziej przypadł nam do gustu bon do pokoju zagadek w Domu Gier, gdyż od dawna mieliśmy zamiar się tam wybrać. Dzięki tej nagrodzie skorzystamy z pokoju zagadek w najbliższym czasie!

- informują.
 


 

Uwaga!


Zwycięzcy naszych dzisięciu konkursów będą mieli szansę zdobyć tytuł Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2018 biorąc udział w jedenastym, finałowym  konkursie!


Magdalena Podobińcka i Emil Szczepanik  zawalczą w nim również o nagrody rzeczowe:

- dwa kursy prawa jazdy ufundowane przez  Wyższą Szkołę Jazdy mieszczącą się przy ul. Robotniczej 197 (dawna Szkoła Podstawowa nr 5) - tel. 66777444, 730767678 (nagroda o wartosći 2800 zł)


- 12 treningów z trenerem personalnym Maciejem Szechlickim – tel. 795 162 394  (nagroda o wartości 600 zł)


- przedłużenie paznokci (żel na tipsie) oraz założenie rzęs (1:1) (nagroda o wartości 200 zł) sponsorowany przez New Look - Strefę Piękna – tel. 609 506 062


- dwa karnety miesięczne do siłowni Odessa (nagroda o wartości 178 zł)


- zaproszenie do pokoju zagadek dla 4 osób (nagroda o wartości 140 zł) sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun


- karnet OPEN na zajęcia Fitness (nagroda o wartości 150 zł) sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun


- zaproszenie na trening próbny w systemie EMS (nagroda o wartości 49 zł) sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun

 

 

 

Justyna Grzesiowska

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.