Czwartek, 18.07.2019, Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama


Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2015

Najpiękniejsza Para Studniówki III LO odwiedziła naszą redakcję

22.02.2015, 08:00:19 Rozmiar tekstu: A A A
Najpiękniejsza Para Studniówki III LO odwiedziła naszą redakcję
fot. Adrian Sajko

Para, która otrzymała tytuł „Najpiękniejszej Pary Studniówki III Liceum Ogólnokształcącego” odwiedziła naszą redakcję, aby odebrać nagrody. Zwycięstwo przypadło Katarzynie Klimczak z III c i Przemysławowi Cybulskiemu. Przyznali, że konkurs przebiegał w miarę spokojnie.

 
Głównym naszym celem w konkursie było odskoczyć jak najdalej od rywali. W pierwszych dniach chcieliśmy zdobyć, jak najwięcej głosów. Poniekąd nam się to udało, ponieważ w pierwszy dzień mieliśmy 200 głosów. W ciągu kolejnych dni przybywało tych głosów i w końcu pękła ta magiczna liczba, ponad 600 głosów i udało się zwyciężyć
 
– zauważył Przemek Cybulski
 
Katarzyna zauważyła, że nie tworzyli wydarzenia na Facebook-u. Głównie wysyłali link do znajomych, rodziny, oni przesyłali go dalej i w ten sposób udało się wygrać. Zwycięska para stwierdziła, że rywalizacja istniała przez pierwsze dni trwania konkursu. 
 
- Pierwsze 3-4 dni mieliśmy z życia wyjęte. Siedzieliśmy cały czas przed komputerem, jak widzieliśmy, że ktoś się zbliża do nas z głosami to próbowaliśmy odskoczyć, aby się zniechęcili – śmiał się Przemek
 
Para, która była za nami, zaczęła mocniej zdobywać głosy, jakoś dwa dni przed zakończeniem konkursu, ale chyba mieliśmy dość sporą różnicę głosów
 
– dodała tegoroczna maturzystka
 
Poza tytułem „Najpiękniejszej Pary Studniówki” otrzymali również nagrody w postaci: dwóch wejść na paintball sponsorowane przez PaintballElblag.pl Warscom Imprezy integracyjne z adrenaliną, miesięczny karnet na Lodowisko Helena sponsorowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz miesięczny karnet na Latino w parach sponsorowany przez Centrum Tańca Cadmans. 
 
Która z nagród spodobała się najbardziej? - Najbardziej zadowoleni jesteśmy z paintball'a, ponieważ nigdy nie byliśmy i będzie to fajne doświadczenie. Dzięki tańcom też można się zbliżyć do siebie, więc nagrody nam się bardzo podobają – stwierdziła Katarzyna
Ines Kuraś

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ ;p;p;p
  Poniedziałek, 23.02

  Tak szczerze, nie to bym pluł jadem, ale ten konkurs nie powinien się nazywać "Najpiękniejsza" a "Najpopularniejsza"

 2. 2
  --1
  ~ szop
  Poniedziałek, 23.02

  Fotoszop

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.