Środa, 23.09.2020, Imieniny: Tekla, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama


Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2015

"Atmosfera jest bardzo rodzinna". Zobacz fotorelację ze Studniówki Zespołu Szkół Technicznych

24.01.2015, 18:00:46 Rozmiar tekstu: A A A
"Atmosfera jest bardzo rodzinna". Zobacz fotorelację ze Studniówki Zespołu Szkół Technicznych
fot. Majka Brejdak

Maturzyści Zespołu Szkół Technicznych mają za sobą niezapomnianą noc. Na sto dni przed maturą wraz z gronem  pedagogicznym spotkali się  w Hotelu Elbląg, by bawić się do białego rana.

ZST drugi rok z rzędu wybrało na miejsce studniówki Hotel Elbląg. - Rodzice stwierdzili, że jest to luksusowy hotel, a bal studniówkowy powinien być na wysokim poziomie - mówiła  dyrektorka ZST Hanna Mierzejewska.

Atmosfera panująca podczas wczorajszej Studniówki ZST była niezwykła.

U nas w szkole przy takich uroczystościach atmosfera jest fantastyczna. Przede wszystkim jesteśmy jedną wielką rodziną. Nauczyciele bawią się razem z młodzieżą i, tak jak obserwuję, studniówki od 12 lat, ta atmosfera jest bardzo rodzinna

- zaznaczyła Hanna Mierzejewska, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych.

Jak w tym roku dyrektorka ZST ocenia stroje maturzystów i ich osób towarzyszących? - Jestem bardzo pozytywnie zbudowana od wielu lat, ponieważ panowie bardzo dobrze prezentują się w garniturach, a od trzech lat obowiązują muszki - dodaje Hanna Mierzejewska. - Natomiast dziewczęta zawsze wyglądają pięknie. To nie jest jednak tak, jak to było 20 lat temu, kiedy ubierano czarne, skromne sukieneczki.  Są suknie balowe. W tym roku dominują tiule. Myślę, że każda dziewczyna wygląda pięknie.

Czego na te symboliczne sto dni przed maturą Hanna Mierzejewska życzy  swoim uczniom? - Przede wszystkim wytrwałości, żeby wyznaczali sobie cele, które chcą osiągnąć. Przy wyznaczaniu tych celów, żeby również wyznaczali marzenia, bo i one się spełniają. Życzę wyciszenia, spokoju.  Trzy i pół roku kroczyli ścieżką edukacji, nauczyciele wyznaczali kierunki i powtarzali.  Jesteśmy po próbnych egzaminach maturalnych i zawodowych, i widzimy, że ten  czas przepracowaliśmy z młodzieżą dobrze. Teraz jest  im tylko potrzebny spokój i doszlifowanie tego, co już zostało opanowane. A my, pedagodzy jesteśmy od tego, żeby utwierdzać młodzież w przekonaniu, że mają wiedzę i trzeba swoje umiejętności po prostu przelać na arkusz egzaminacyjny a na pewno będzie dobrze - podkreśliła dyrektorka ZST.

Młodzież nie tylko fantastycznie się bawiła, ale również rozbawiła do łez grono pedagogiczne przedstawiając im kabaretową wersję życia szkoły.
 

Wśród uczestników Studniówki Zespołu Szkół Technicznych trzyosobowa komisja, składająca się z reprezentantów redakcji info.elblag.pl, wyłoniła 10 najbardziej wyróżniających się par, które będą walczyć o tytuł "Najpiękniejszej Pary Studniówki ZST". We wtorek, 27 stycznia, zaprezentujemy wybrane pary, które za pośrednictwem facebook-a walczyć będą o cenne nagrody.
 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Studniówka ZST ( zdjęć 194 )
Dodano: 2015-01-24 | fot. Majka Brejdak
0

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ petycja
  Sobota, 24.01

  http://reduta-dobrego-imienia.pl/?page_id=1000

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.