Niedziela, 9.08.2020, Imieniny: Iza, Cyprian, Dominik
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Ford Ka kierowany przez kobietę „dachował” na siódemce

11.03.2020, 16:56:47 Rozmiar tekstu: A A A
Ford Ka kierowany przez kobietę „dachował” na siódemce

Kierująca Fordem Ka straciła panowanie nad autem i dachowała. Kobieta jechała sama. Nie odniosła obrażeń. Przez około godzinę w miejscu kolizji trwały utrudnienia w ruchu.

 

Zdarzenie miało miejsce wczoraj około 21.30 w okolicach Kazimierzowa. Tam, 45-letnia kobieta kierująca fordem ka jadąc w kierunku Warszawy, nie zapanowała nad rozpędzonym autem i zjechała na lewe pobocze. Tam doszło do dachowania pojazdu. Zdarzenie widział mężczyzna, który kierował autem ciężarowym i jechał za wspomnianym fordem ka. Kierujący zatrzymał swój samochód w taki sposób, aby osłonić przewrócone auto przed ewentualną kolejną kolizją z innym nadjeżdżającym samochodem.

 

Na miejsce wezwano policyjny patrol ruchu drogowego. 45-letnia kobieta nie odniosła obrażeń. W samochodzie podróżowała sama. Skończyło się na strachu, mandacie i wezwaniu lawety, gdyż jej auto nie nadawało się do dalszej jazdy.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ Michał
  Środa, 11.03

  Stałem w tym korku 150 m za wypadkiem. Zadzwoniłem na 112 bo na miejscu nie było żadnych służb a operatorka nie przyjęła zgłoszenia bo nie byłem uczestnikiem wypadku! Kierowcy sami zajęli się zepchnięciem samochodu na pobocze. Brawo dla kierowcy tira i pozostałych. Jak odjeżdżaliśmy na miejscu nie było nadal nikogo że służb.

 2. 2
  --2
  ~ Anty
  Czwartek, 12.03

  Kobieta za kółkiem...

 3. 3
  +1
  ~ ehh
  Czwartek, 12.03

  Brawo dla pani operatorki... A dzwoniąc pod 112 łączymy się z Olsztynowem (w sumie telefonistka tak łączy)), więc po przyjęciu wezwania olsztyńskie pogotowie powinno przekazać interwencję elbląskiemu. Ci muszą wysłać karetkę, a jak wiadomo, korządek panuje w Elblążkowie...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.