Środa, 23.09.2020, Imieniny: Tekla, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Wypadek na drodze 503 koło Jagodna. Zginęła 37-letnia kobieta

19.07.2020, 07:10:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wypadek na drodze 503 koło Jagodna. Zginęła 37-letnia kobieta

Dziś około 6.00 rano , doszło do śmiertelnego wypadku na drodze 503 na wysokości Jagodna. Dachował samochód osobowy, którym podróżowały 3 kobiety. Jedna zginęła na miejscu, dwie z obrażeniami zostały zabrane przez służby ratownictwa medycznego do szpitala. Droga 503 na wysokości Jagodna zablokowana.

 

Na drodze Elbląg - Suchacz, we wczesnych godzinach rannych doszło do wypadku. Dachował samochód osobowy marki ford mondeo, którym podróżowały trzy kobiety. Kierująca, 37 latka z niewyjaśnionych jak do tej pory przyczyn, prawdopodobnie straciła panowanie nad autem, w wyniku czego auto dachowało i wpadło w tzw. przepust wodny. Kobieta kierująca zginęła na miejscu, dwie ranne pasażerki 35 i 36 latka zostły zabrane do szpitala.

Na drodze 503 w kierunku Suchacza występują utrudnienia. Policja i prokurator pracują na miejscu by wyjaśnić okoliczności tragicznego wypadku.  Zbierane są ślady, które pozwolą na ustalenie przyczyn tragedii.

 

Aktualizacja z godz.10.00.

Droga 503 w kierunku na Suchacz i Elbląg jest już odblokowana.

Fot. policja.elblag.gov.pl

 

 

 

kerim

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ TWÓJ Kumpel
  Niedziela, 19.07

  Przyczyna prosta - szybkość - proszę państwa szybkość pośpiech na liczniku ponad 100 km /h na tak wąskiej drodze. Nic dziwnego, że straciła panowanie nad kierownicą. Nie potrzeba wielkiego specjalisty aby to ocenił, pośpiech miażdży wszystko. Brak myślenia i oceny swojego postępowania, za tym idzie nieodpowiedzialność.

 2. 2
  +10
  ~ Kolo
  Niedziela, 19.07

  Kochana policjo, tam wszyscy zapieprzają. Wszyscy,

 3. 3
  +6
  ~ Szybkość bezpieczna.
  Niedziela, 19.07

  Co to znaczy, że wszyscy tam "zapieprzają", raczej ci co nie szanują swego i innych życia i zdrowia. Normalni jeżdżą tam zgodnie z przepisami i swoimi umiejętnościami. Na tzw. prędkość bezpieczną wpływają takie czynniki jak: umiejętności własne, stan techniczny pojazdu, jakość drogi, stan zdrowia kierującego i konieczność włączenia myślenia własnego oraz za innych użytkowników dróg celem wyprzedzającego postępowania ograniczającego zaistnienie wypadku bądź kolizji na drodze.

 4. 4
  +2
  ~ Jezz
  Poniedziałek, 20.07

  jak już to prędkość, a nie szybkość. Każdy zapieprza ale nie każdy się rozbija

 5. 5
  +6
  ~ Sazan
  Poniedziałek, 20.07

  Niestety , to że tam wiele ludzi pędzi na łeb na szyję to prawda. Mieszkam tam i wożę dzieci do szkoły. Jadąc przepisowo nie masz szans. Podwójne ciągłe na zakrętach to teoria. Policja kontroluje tam dość często ale wiadomo nie mogą być wszędzie. Ogólnie dość niebezpiecznie. , no i brak ścieżki rowerowej.

 6. 6
  +2
  ~ BODZIO
  Poniedziałek, 20.07

  Foto radarów nie ma to hulaj dusza,Dobrze że inni kierowcy nie brali udziału.

 7. 7
  --3
  ~ Pawel
  Poniedziałek, 20.07

  TWÓJ kumpel a ty kim jesteś żeby kogoś osądzać? Mogło to być z powodów technicznych, zmęczenia kierowcy. Przy 50 KM/h występują większe obrażenia czasami. Więc nie decyduj przed prokuratorem.

 8. 8
  +4
  ~ TWÓJ Kumpel
  Poniedziałek, 20.07

  Do - Pawel - nie rozumiem twojej frustracji i agresji w stosunku do mojej osoby, a czy ja jestem rzeczoznawcą ds. Prokuratorskich. Mówię to co mogło być przyczyną wypadku - najprawdopodobniej prędkość z jaką jechała kobieta, w przeciwnym wypadku gdyby była inna przyczyna to zawsze można pokonać powody techniczne auta, zmęczenie kierowcy, a z prędkością jest grzej bo wpadasz w poślizg, i nie możesz opanować nad autem. Słaby z ciebie kierowca, oj słaby.

 9. 9
  +1
  ~ No to dalej
  Poniedziałek, 20.07

  Jez~ jak już chcesz być taki elokwentny, to wyjaśnimy sobie, że nie prędkość zabija a nagle wytracenie tej prędkości. Więc podbijam piłkę

 10. 10
  0
  ~ es
  Poniedziałek, 27.07

  To że doszło do wypadku, to wina kierowcy. To że zginęła osoba prowadząca auto, to brak zapiętych pasów. Ot i cała prawda o tej tragedii.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.