Piątek, 19.07.2019, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Potrącenie 73-latka na przejściu dla pieszych na Płk. Dąbka

31.01.2019, 12:36:07 Rozmiar tekstu: A A A
Potrącenie 73-latka na przejściu dla pieszych na Płk. Dąbka

73-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym jak został potrącony przez dostawcze renault master. Samochodem kierował 46-latek. Mężczyzna najprawdopodobniej omijał dwa samochody które zatrzymały się przed przejściem dla pieszych. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Policjanci przeprowadzą postępowanie w tej sprawie.

 

Było przed godziną 7 rano gdy przechodzący przez przejście dla pieszych 73-letni mężczyzna został potrącony przez dostawcze auto. Sytuacja miała miejsce na skrzyżowaniu ulic Płk. Dąbka i Niepodległości. Z relacji świadków wynika, że 46-letni mężczyzna kierujący samochodem renault master omijał dwa auta, które zatrzymały się przed przejściem dla pieszych. Kierujący nimi ustępowali pierwszeństwa przechodzącemu przez przejście mężczyźnie.

Wtedy też miał zostać on potrącony przez renault master, który przejechał przez przejście zaczepiając pieszego prawą stroną przodu pojazdu. 73-latek został przewieziony karetką do szpitala. 46-letni kierujący masterem był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ Zrozpaczeni
  Czwartek, 31.01

  W tym mieście wszystko jest robione by piesi byli segregowani w takich sytuacjach. Czy doczekamy się przejść nad jezdniami i pod jezdniami.

 2. 2
  0
  ~ GOŚĆ
  Czwartek, 31.01

  Chciałam zauważyć, że miejsce niebezpieczne, a sygnalizacji świetlnej brak. Może w końcu przejście doczeka się świateł, chyba, że zostanie zamknięte barierkami tak jak przejście na Dąbka do rynku bo taniej wstawić barierki niż zainwestować w to co naprawdę potrzebne dla bezpieczeństwa w tym mieście.

 3. 3
  +3
  ~ bluselka
  Czwartek, 31.01

  Kolejny napalony jelop, ktory nie zna przepisow drogowych, dorwal sie do kierownicy. Skutki zawsze sa takie same. Zobaczymy jak sobie bedzie dawal rade w wieku 73 lat.,

 4. 4
  +1
  ~ elblag.gosc
  Czwartek, 31.01

  Rodzinę potrąconego Pana lub osoby znające potrąconego Pana bardzo proszę o kontakt kmitek.jola@o2.pl

 5. 5
  +2
  ~ mieszkanka
  Czwartek, 31.01

  Ja przechodząc przez przejście dla pieszych koło ZSG niemal codziennie mam taką sytuację .Jak jeden kierowca przed pasami się zatrzyma to z drugiej nie .Ja nigdy nie wchodzę na pasy jeśli nie mam pewności że jestem bezpieczna na przejściu .Niestety u nas to na porządku dziennym że jadą jak szaleni i myślą że oni są najważniejsi .Pieszy się nie liczy .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.