Czwartek, 18.07.2019, Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Żeromskiego: Kolizja dwóch aut przed przejściem dla pieszych

08.12.2018, 14:30:21 Rozmiar tekstu: A A A
Żeromskiego: Kolizja dwóch aut przed przejściem dla pieszych
Fot. Ryszard Biel
Przed przejściem dla pieszych na ul. Żeromskiego doszło do kolizji dwóch samocodów. Mężczyzna jadący nissanem wjechał w volkswagena, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.
 
Kobieta kierująca volkswagenem polo jechała po rondzie Ronneby znajdującym się u zbiegu ulic Żeromskiego, Wojska Polskiego i Jana Kochanowskiego.
 
Zjeżdżając z ronda zauważyła pieszego, który wchodził na przejście dla pieszych. Kobieta zatrzymała się przed przejściem, aby go przepuścić. Nie zauważył tego mężczyzna jadący za nią nissanem.
 
Mężczyzna nie zachował ostrożności i wjechał w tył volkswagena. - Kobieta zauważyła panią, która chciała przejść przez przejście dla pieszych. Pan, który jechał za nią wjechał w tył jej samochodu – mówił przechodzień.
 
Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna i karetka pogotowia. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 ) Fot. Ryszard Biel


Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ Elblążanka
  Sobota, 08.12

  A cóż to taka cisza. Zawinił pan kierowca i nikt go nie krytykuje?

 2. 2
  +24
  ~ kierowcaNieRajdowca
  Sobota, 08.12

  @Elblążanka. Już ci szybko spieszę z pomocą! ;) O kur! Miasto buduje ronda, bo to najbezpieczniejszy typ skrzyżowania. Idiotów to nie dotyczy... może być? ;)

 3. 3
  --26
  ~ rambo 11
  Sobota, 08.12

  Nie widziałem tej sytuacji więc trudno oceniać ale DEBILI którzy zatrzymują 10-pojazdów aby przeszła jedna niezdecydowana osoba powinno być karane- Elblążanka nie ma to nic wspólnego z poprawną jazdą tylko z nieznajomością przepisów ,typowe AMEBY za kierownicą.

 4. 4
  +17
  ~ anonim
  Sobota, 08.12

  Jak będe chcial to przepuszczam nawet jedna niezdecydowana osobe zatrzymujac 10 aut a inny uzytkownik auta musi i ma zasrany obowiazek zachowac odpowiednia odleglosc i predkosc.

 5. 5
  +7
  ~ Strażak
  Sobota, 08.12

  Jakim kluczem kieruje się dysponent wysyłając do dzwona wszystkie służby?

 6. 6
  +4
  ~ liczebnik pisany
  Sobota, 08.12

  Nie wierzę! Piękny tytuł i poprawna pisownia! Dwóch, a nie 2-óch? Szczere gratulacje! :)

 7. 7
  +10
  ~ gosc
  Sobota, 08.12

  Ty rambo 11 twoim zasranym i psim obowiązkiem zresztą jak każdego kierowcy jest przepuszczenie osoby przez przejście dla pieszych . Nawet jakby było 20 samochodów z tylu. A z tego co widziałam bo bylam świadkiem tego zdarzenia nie było zadnego samochodu, poza kierowca który pedzil z nieprzepisowa predkoscią do tego na rondzie? Radze jeszcze raz uważnie przestudiowac kodeks ruchu drogowego. Nie pozdrawiam

 8. 8
  +6
  ~ kierowcaNieRajdowca
  Niedziela, 09.12

  Jakoś o tym, że dzisiaj, tj. 08.12 n rondzie, teoretycznie idiotoodpornym skrzyżowaniu przed 19:00 doszło do kolizji jakoś cisza? Rondo Kościuszki - Królewiecka. Rondo może jest idiotoodporne, ale co z tego, jak za kółkiem siedzi idiot(k)a?!

 9. 9
  +6
  ~ Kierowca
  Niedziela, 09.12

  Rambo Akurat juz o tym wypadku na rondzie kosciuszki-krolewiecka jest artykul. Takze nie spinaj sie :-)

 10. 10
  --7
  ~ snieg
  Niedziela, 09.12

  Taka sytuacja jak ta opisana jest częstym przypadkiem bezmyślności osób które zatrzymują auta przed przejściem dla pieszych, nawet wówczas jak pieszy jest po drugiej stronie ulicy. A zatrzymywanie się na rondzie, to już jest karygodne. I ta pani powinna odpowiadać za skutki swojego bezmyślnego zachowania.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.