Czwartek, 18.07.2019, Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Po tragedii na Modrzewinie. Aresztowany 35-letni sprawca śmiertelnego potrącenia

28.11.2018, 10:35:00 Rozmiar tekstu: A A A
Po tragedii na Modrzewinie. Aresztowany 35-letni sprawca śmiertelnego potrącenia
Fot. policja

Kierujący samochodem bmw 35-letni kierowca, który w sobotni poranek na Modrzewinie śmiertelnie potrącił 49-letniego mężczyznę został na wniosek prokuratury a decyzją sądu tymczasowo aresztowany.

 

Przypomnijmy. Do tego tragicznego wypadku doszło w sobotę (24 listopada) około godziny 7.00 na al. Jana Pawła II w Elblągu. Ze wstępnych ustaleń policjantów miało to miejsce na oblodzonej jezdni. 49-letni kierowca fiata siena wpadł w poślizg i zderzył się czołowo z kierowcą hondy.

 

Po stłuczce 49-latek wysiadł z auta, by ustawić trójkąt ostrzegawczy. Wówczas został potrącony przez nadjeżdżające bmw od strony miasta, którym kierował nietrzeźwy 35-latek. Badanie wykazało u niego 0,8 promila alkoholu w organizmie.

Kierowca fiata zginął na miejscu. Z kolei kierowca hondy accord uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci po kilku godzinach odnaleźli w swoim domu poszukiwanego kierowcę. Był trzeźwy.

Kierowca , który śmiertelnie potrącił 49-latka, noc spędził w policyjnej celi. Następnie w niedzielę został przesłuchany i wypuszczony na wolność.

 

W poniedziałek decyzja została zmieniona i kierowca trfił do aresztu. Jak informuje prokurator rejonowy Jarosław Żelazek - decyzja ta została podjęta po przeanalizowaniu materiału dowodowego, wysokie zagrożenie karą oraz to , że podejrzany był uprzednio już karany - informuje prokurator.

 

Prowadzący śledztwo w dalszym ciągu będą ustalać przyczyny sobotniej tragedi na Modrzewinie.

 

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ Kilp
  Środa, 28.11

  Puśćcie chłopaka, puśćcie go. Albo nie. Zresztą nie wiem. A może tak

 2. 2
  --2
  ~ aga
  Środa, 28.11

  Kilp ! zdecyduj się

 3. 3
  +7
  ~ tomek
  Środa, 28.11

  25.05.2017 do ministra sprawiedliwości wpłynęła petycja mieszkańców Elbląga o odwołanie prokuratora rejonowego jarosława żelazka. Dlaczego Ziobro boi się opublikować jej na stronie ministerstwa zgodnie z ustawą o petycjach z dn.11.07.2014 (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1195 art. 8 §1 )? TO już druga albo trzecia wpadka naszej prokuratury rejonowej . Czas chyba żelazka wykopać na zieloną trawkę .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.