Wtorek, 11.08.2020, Imieniny: Luiza, Zuzanna, Wlodzimierz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Tragedia przy ul. Brzeskiej. Nie żyje 20-latek

12.03.2018, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Tragedia przy ul. Brzeskiej. Nie żyje 20-latek
Fot. Ryszard Biel

Do tragicznego zdarzenia doszło w miniony weekend przy ul. Brzeskiej. Nie żyje 20-latek. Młody mężczyzna w niedzielę rano skoczył z dziewiątego piętra wieżowca.

Do niezwykle smutnego zdarzenia doszło w niedzielę (11 marca) rano przy ul. Brzeskiej. - Obok jednego z wieżowców zobaczyłem leżącego mężczyznę, obok niego stali ludzie - powiedział mężczyzna, który poinformował o wydarzeniu redakcję info.elblag.pl.

Mogę potwierdzić, że wydarzenie miało miejsce około godz. 6 rano. 20-letni mieszkaniec tego budynku popełnił samobójstwo. Mężczyzna mieszkał sam. Nie ujawniono śladów udziału osób trzecich w zdarzeniu

- poinformował Jakub Sawicki z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Mężczyzna spadł z dziewiątego piętra. Poniósł śmierć na miejscu.


Niestety tego typu tragiczne wydarzenia nie należą do rzadkości. Tylko w ubiegłym roku, jak wynika z danych Komendy Głównej Policji, w województwie warmińsko -mazurskim doszło do 226 ataków samobójczych. Podobna liczba utrzymuje się od lat.

Nasze województwo znajduje się pod tym względem na jednym z ostatnich miejsc w Polsce. Pamiętajmy jednak, że tą liczbą kryją się osobiste dramaty, którym czasami można zapobiec, okazując zainteresowanie osobie z naszego otoczenia.

Ze względu na zamieszczanie komentarzy nie mających nic wspólnego z tragedią, redakcja zablokowała możliwość ich dodawania

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 14

%57.1 %42.9


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.