Czwartek, 9.07.2020, Imieniny: Weronika, Hieronim, Zenon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Gronowo Górne - osobowy mercedes wjechal pod pociąg towarowy!

27.02.2018, 19:32:18 Rozmiar tekstu: A A A
Gronowo Górne - osobowy mercedes wjechal pod pociąg towarowy!
fot.BS

Dzisiaj, 27 lutego, tuż przed godziną 18.00 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Gronowie Górnym doszło do wypadku. Pod pociąg towarowy jadący w kierunku Elbląga wjechał osobowy mercedes.

Do zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe w Gronowie Górnym przy ulicy Berylowej. Pod skład pociągu towarowego (40 wagonów) przewożącego węgiel wjechał osobowy mercedes. Maszyniście udało się zatrzymać pociąg po około 300 metrach.

Na miejsce zdarzenia przybyły jednostki ratownicze PSP, karetka pogotowia i policja. Strażacy przez kilkanaście minut przy pomocy sprzętu specjalistycznego starali się uwolnić przytomnego kierowcę z wraku samochodu. W tym samym czasie służby medyczne udzielały poszkodowanemu pomocy. Po uwolnieniu, mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Ruch pociągów został całkowicie wstrzymany na trasie Elbląg-Olsztyn-Elbląg.

Na miejscu trwają policyjne czynności, które mają ustalić, jak doszło do wypadku.

 

 

 

 

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Zderzenie pociągu z samochodem w Gronowie Górnym ( zdjęć 12 )
Dodano: 2018-02-27 | fot.BS
0

Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ pieszy
  Wtorek, 27.02

  Ten merc wjechał pod pociąg, bo na sygnalizatorze przy przejeździe nie było przycisku-guziczka. Takiego jak na przejściu ul. płk. Dąbka przy skrzyżowaniu z Brzozową. A jak na przejeździe będzie dodatkowy słupek z przyciskiem (oprócz normalnego sygnalizatora) tak jak przy ul. płk Dąbka, to nawet rządowe auto nie wepchnie "siem" pod pociąg.

 2. 2
  --11
  ~ cv
  Środa, 28.02

  i kolejne darmozjady na wysoką emeryturkę, jak trepy i strażacy, a inni muszą zasuwać kupe lat, to skandal, ile kasy idzie na to, i nie piszcie mi głupot że trzeba było też iść w mundur, inne zawody muszą też istnieć!

 3. 3
  +22
  ~ Do cv
  Środa, 28.02

  Czlowieku strażacy na to zasługują, a nazywanie ich darmozjadami pokazuje twój poziom inteligencji na wysokosci podłogi. Zazdrościsz ? Czego ? Narażania życia?

 4. 4
  +12
  ~ mark
  Środa, 28.02

  CV - trudno wyrazić stan twojego umysłu. Jak nie daj Boże twoje dziecko , ciebie , żonę lub innego członka rodziny będzie trzeba wycinać ze zmiażdżonego pojazdu w którym będziesz siedział patrząc na porozrywane zwłoki współpasażerów. Jak będziesz patrzył/a z przerażeniem w oczach na ten widok , jak słowa innego oprócz Boże nie będziesz w stanie wymówić . Jak stracisz z przerażenia głos - to popatrz ostatkiem świadomości na twarze tych ludzi którzy z często narażenia własnego życia będą wycinać ze sterty blach i porozrywanych ciał twoje żyjący jeszcze ciało. Potem leżąc w szpitalu nawet nie dowiesz się który z tych prawdziwych ludzi wyrwał cię śmierci i który z nich widząc setki razy podobne obrazy może spać spokojnie , jeść posiłek i czekać na kolejne CV

 5. 5
  +3
  ~ do CV
  Środa, 28.02

  Synku lekcje odrobiłeś, byłeś grzeczny, nie zabawiałeś się pod kołderką? Nie pisz więcej takich bzdur bo dostaniesz jedynkę z zachowania dziecko drogie.

 6. 6
  +1
  ~ krokodyl
  Środa, 28.02

  mercedes klasy XXX DE LUX z otwieranym dachem na bok

 7. 7
  +1
  ~ Mariusz
  Środa, 28.02

  To nie był wypadek... A próba samobójczą...

 8. 8
  +3
  ~ Machupichcę
  Środa, 28.02

  cv - chłopie, weź coś na przeczyszczenie, to ciśnienie zejdzie i mózg trochę zluzujesz

 9. 9
  0
  ~ wiadomo
  Czwartek, 01.03

  Widać, że hak sprzęgu śrubowego wbity w samochód w miejscu, gdzie siedział kierowca. Miał facet więcej szczęścia, niż rozumu.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.