Sobota, 3.06.2023, Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Węzeł Wschód: czołowe zderzenie dwóch ciężarówek. Jedna osoba ciężko ranna

18.04.2016, 12:18:14 Rozmiar tekstu: A A A
Węzeł Wschód: czołowe zderzenie dwóch ciężarówek. Jedna osoba ciężko ranna
fot. Witold Sadowski

Policjanci z elbląskiej drogówki będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności wypadku, do jakiego doszło dziś (18 kwietnia) około godz. 11.25 na węźle Elbląg Wschód. Zderzyły się tam czołowo dwa pojazdy ciężarowe. Jedna osoba w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala. Na czas pracy służb ratunkowych i policji ruch pojazdów w rejonie wypadku został całkowicie zablokowany. Policja wyznaczyła objazdy.

 

Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, 22-letni kierujący białym iveco zjeżdżał z obwodnicy w stronę Braniewa, a 38-letni kierowca mana poruszał się w przeciwnym kierunku. Na węźle Elbląg Wschód, na łuku drogi, doszło do czołowego zderzenia obu pojazdów. Z wstępnych ustaleń wynika, że wypadek miał miejsce na pasie ruchu, którym poruszało się iveco. Dokładne szczegóły tego zdarzenia wyjaśni policyjne postępowanie.

 

Świadkowie na miejsce wezwali służby ratunkowe i policję. Strażacy z JRG1 po zabezpieczeniu miejsca wypadku przystąpili do wydostawania 22-latka ze zniszczonego iveco. Aby to wykonać musieli wrak iveco przy pomocy wyciągarki odciągnąć od mana. Następnie przy pomocy narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do poszkodowanego i po wydobyciu przekazali go służbom medycznym. Mężczyzna w stanie ciężkim został przewieziony ambulansem do szpitala.

 

Droga S22 na węźle Elbląg Wschód od obwodnicy w kierunku Grzechotek w rejonie wypadku na kilka godzin została zablokowana. Funkcjonariusze kierowali kierowców na objazdy. Na miejsce wezwano policyjnego technika i zarządcę drogi. Przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie.

Witold Sadowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%100.0 %0.0


Galeria / Węzeł Wschód: czołowe zderzenie dwóch ciężarówek. Jedna osoba ciężko ranna ( zdjęć 36 )
Dodano: 2016-04-18 | fot. Witold Sadowski
0

Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ Kat Na Idiotow
  Poniedziałek, 18.04

  Mam wrażenie jakby do egzaminu na prawo jazdy dopuszczali idiotów? Czy może droga jest za wąska i zbyt kręta? Przecież tam może lądować boeing 737.

 2. 2
  +12
  ~ myślacy
  Poniedziałek, 18.04

  Nie przyszło Ci na myśl Idioto, że jest wiele przyczyn zdarzeń drogowych (zdrowie, technicze, sytuacje ruchowe itp), nie tylko brak umiejętności!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4989709854126