Sobota, 25.03.2023, Imieniny: Maria, Wienczyslaw, Ireneusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Tragiczny wypadek na węźle Bogaczewo. Ciężarówka w rowie, kierowca nie żyje

07.03.2016, 05:56:09 Rozmiar tekstu: A A A
Tragiczny wypadek na węźle Bogaczewo. Ciężarówka w rowie, kierowca nie żyje
fot. Witold Sadowski

Dziś (7 marca) przed godz. 4.30 na drodze S7, na węźle Bogaczewo, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Pojazd ciężarowy z naczepą jadący w kierunku Warszawy po staranowaniu poduszki energochłonnej i bariery wpadł do przydrożnego rowu. Niestety, kierowca zginął na miejscu. Ratownicy w pojeździe znaleźli również dokumenty kobiety - nie wiadomo, czy w momencie wypadku znajdowała się w środku. Nie znaleziono jej w rejonie miejsca zdarzenia, nie wiadomo czy nie jest przygnieciona pod wrakiem ciężarówki.

 

Jak nam powiedział podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu, 50-letni kierowca ciężarowej scanii z naczepą jechał drogą S7 w kierunku Warszawy. Z nieznanych przyczyn, na węźle Bogaczewo, zjechał na prawe pobocze i uderzył w poduszkę energochłonną oraz barierę rozdzielające zjazd do Bogaczewa z drogą S7. Następnie auto wpadło do przydrożnego rowu uderzając z ogromną siłą w jego nasyp.

 

Na miejsce zdarzenia wezwano służby ratunkowe i policję. Strażacy z JRG1 w zmiażdżonej kabinie ciężarówki znaleźli kierowcę, który, niestety, zginął na miejscu. W środku znajdowały się również dokumenty kobiety. Nie wiadomo, czy w momencie wypadku była w pojeździe. Ratownicy przeszukali teren przyległy do miejsca zdarzenia i tam jej nie znaleziono. Istnieje jeszcze prawdopodobieństwo, że może się znajdować pod zniszczonym autem - to się okaże dopiero po podniesieniu wraku scanii.

 

Strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do ciała kierowcy. Zneutralizowali również wyciekłe ze zniszczonego pojazdu płyny eksploatacyjne. Na miejsce wezwano policyjnego technika, prokuratora i biegłego sądowego. Policyjne postępowanie pod nadzorem prokuratury wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Witold Sadowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%100.0 %0.0


Galeria / Tragiczny wypadek na węźle Bogaczewo. Ciężarówka w rowie, kierowca nie żyje ( zdjęć 32 )
Dodano: 2016-03-07 | fot. Witold Sadowski
0

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ mkt
  Poniedziałek, 07.03

  Olbrzymia masa, duża prędkość i efekt jak na zdjęciach, szkoda człowieka, popełnił błąd...

 2. 2
  0
  ~ Ana Hana
  Poniedziałek, 07.03

  myślę, że o tej porze kierowca najzwyczajniej przysną...Tragiczne wydarzenie jednak dobrze, że zjechał do rowu a nie np. na przeciwległy pas ruchu gdzie mogłyby być inne pojazdy

 3. 3
  0
  ~ ERG
  Wtorek, 08.03

  Przejeżdżałem tamtędy jak było po wszystkim. Naczepa była na gdańskich blachach więc kierowca chyba nie był zmęczony jazdą.

 4. 4
  +1
  ~ k
  Piątek, 11.03

  Jak nie macie pojecia o pracy kierowcow aut ciezarowych to sie nie wypowiadajcie

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5342428684235