Środa, 1.04.2020, Imieniny: Grazyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama


Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY 2013

Oświadczenie byłego Prezydenta Elbląga Henryka Słoniny

17.06.2013, 10:20:00 Rozmiar tekstu: A A A
Oświadczenie byłego Prezydenta Elbląga Henryka Słoniny
fot. Zbigniew Bagiński

W związku z podaniem nieprawdziwych informacji przez Sekretarza Generalnego SLD K. Gawkowskiego oświadczam, iż nie popieram kandydata SLD Janusza Nowaka na Prezydenta Elbląga.

Jedynym kandydatem, którego popieram jest Witold Wróblewski, co potwierdziłem pisemnie w materiałach wyborczych. To w mojej ocenie najlepszy kandydat i osoba najbardziej kompetentna do sprawowania urzędu Prezydenta.

Pana K. Gawkowskiego nie miałem okazji poznać osobiście i nigdy nie prowadziłem z nim żadnych rozmów. Moja współpraca z Januszem Nowakiem została natomiast zakończona w 2010 roku, kiedy to w wyborach samorządowych elbląskie struktury SLD nie udzieliły mi poparcia.

W załączeniu przekazuję list poparcia dla Witolda Wróblewskiego, który odczytany został podczas konferencji prasowej KWW w dniu 29.05.2013 roku.

 

Henryk Słonina

Oceń tekst:

Ocen: 10

%40.0 %60.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 1 )


Komentarze do artykułu (75)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +16
  ~ POlitolog
  Poniedziałek, 17.06

  Jeszcze niedawno NOWAK uważał ze nie ma potrzeby robic Referendum bo koalicja PO - SLD dobrze sluzy Elblagowi. Panie Nowak nikt nie lub marionetek. A poza tym jak tam rozliczenia Elbrolu? Gdzie to mieszkania ludzi którzy wpłacali kase? Taki układzik z POpaprancami jest WAm na reke!. PRECZ z KOMUNA.

 2. 2
  +15
  ~ pisz prawde
  Poniedziałek, 17.06

  SLD kompletnie traci twarz, żeby w taki sposób manipulować opinią publiczną i podawać nieprawdziwe informacje, no ale co tu się dziwić formacja ta nie ma żadnej wiarygodności skoro radni poprzedniej kadencji głosowali za wszystkimi podwyżkami dla obywateli

 3. 3
  +2
  ~ ?????
  Poniedziałek, 17.06

  Slonina popiera Po -Wróblewski jest wicemarszałkiem w platformie

 4. 4
  +12
  ~ anonim
  Poniedziałek, 17.06

  Nie jestem pewny czy to poparcie nie będzie gwoździem do trumny?Kontorla, która ujawniła nieprawidłowości w przetargach. 10 lat rządów Słoniny i zero nowych miejsc pracy.Przecież rozkopane miasto to też wina poprzedniej ekipy i wiceprezydenta od spraw budowlanych p Wróblewskiego.

 5. 5
  0
  ~ Mam do Pana żal, Panie Henryku
  Poniedziałek, 17.06

  o to,że swoim postępowaniem doprowadzi Pan do sytuacji, że w Elblągu wygra PiS! Czy o to Panu chodziło? Przecież elektorat Nowaka i Wróblewskiego jest podobny więc głosy rozdrobnią się i żaden może nie zostać prezydentem-pamięta Pan swój konflikt z WGD z 2010 roku i jego konsekwencje?Smutne niestety. Wspomaga Pan w ten sposób PiS-czy o to Panu chodziło? Mimo wielkiego szacunku dla Pana i Pańskich osiągnięć mam straszny żal.....

 6. 6
  0
  ~ oburzony
  Poniedziałek, 17.06

  Panie Henryku- i pan należy do SLD?

 7. 7
  +1
  ~ Elblazanin
  Poniedziałek, 17.06

  Zenada to cale SLD. Zreszta czego można się spodziewać po komunistach którzy rządzili Elblagiem sami oraz z PO przez 16 lat. Efekt widać. Zero inwestorów. Samo bezrobocie. Kolesiostwo takie samo jak w PO.

 8. 8
  +4
  ~ w jaki sposób to wytłumaczyć?
  Poniedziałek, 17.06

  Panie Henryku,jak można tak dalej dzielić lewicę!

 9. 9
  +5
  ~ Wyborca z pamięcią
  Poniedziałek, 17.06

  Elblążanie pamiętajcie, że Słonina z Wróblewskim chcieli sprzedać EPEC. Już wtedy wiedzieli, że miasto doprowadzili do ruiny.

 10. 10
  +4
  ~ rfvu
  Poniedziałek, 17.06

  To właśnie Henryk słonina i Wróblewski chcieli sprzedawać EPEC a Nowaczyk Pozwolił na rozpustę . Ot i głowni winowajcy tego co dzieje się w EPEC a mieszkańcy słono za to płacą- Najdroższe ciepło w północnej polsce.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.