Wtorek, 19.01.2021, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ELBLĄSKA TEMIDA

Marcin Najman i Kasjusz Życiński kolejny pojedynek stoczą... w Sądzie Okręgowym w Elblągu

01.12.2020, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Marcin Najman i Kasjusz Życiński kolejny pojedynek stoczą... w Sądzie Okręgowym w Elblągu
Fot. fb.com/Marcin-Najman

Wszystko wskazuje na to, że kolejny pojedynek "El Testosteron" i "Don Kasjo" stoczą przed obliczem wymiaru sprawiedliwości. Marcin Najman zarzucił Kasjuszowi Życińskiemu pomówienie. Pozew w tej sprawie złożył do Sądu Okręgowego w Elblągu.
 

Walka Marcina Najmana "El Testosteron" i Kasjusza Życińskiego  "Don Kasjo" podczas gali Fame MMA niewiele miała wspólnego z prawdziwymi sportowymi emocjami. Skończyła się skandalem, dyskwalifikacją Najmana i kontuzją Życińskiego.To jednak jeszcze nie koniec, a pojedynek będzie miała swój ciąg dalszy przed sądem. Wczoraj (30 listopada) Marcin Najman poinformował o złożeniu pozwu o ochronę dóbr osobistych przeciw Kasjuszowi Życińskiemu - chodzi o sugestię na temat romansu Najmana z jedną z sióstr Godlewskich. Trafił on do Sądu Okręgowego w Elblągu. Zawodnik domaga się on m.in. zakazania "Don Kasjo" wypowiadania się publicznie na temat jego życia prywatnego, opublikowania przez Życińskiego przeprosin i zadośćuczynienia w wysokości 50 tys. zł. 
 

Przypomnijmy. 21 listopada podczas Fame MMA Najman i Życiński stanęli do pojedynku, który miał zostać stoczony na zasadach pięściarskich.  Jednak to, co wydarzyło się później, niewiele miało z nimi wspólnego. 
 

- Jeszcze przed walką doszło do zgrzytu między nim a Marcinem Najmanem, gdy "Don Kasjo" Życiński sugerował, że Marcin Najman wdał się w romans z Moniką Godlewską, czyli jedną z uczestniczek Fame MMA. Marcin Najman zapomniał, że pojedynek miał odbyć się na zasadach walki bokserskiej. Najpierw rzucił się na rywala i rzucił go na ziemię. Sędzia przerwał pojedynek, upomniał Najmana. Chwilę potem były bokser kopnął "Don Kasjo", a pojedynek został ostatecznie przerwany. Najman został zdyskwalifikowany, a potem wybuchła awantura. Obaj zawodnicy obrzucali się wyzwiskami, aż Najman zszedł do szatni - pisał o wydarzeniu sport.pl.

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%25.0 %75.0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ Qazi
  Wtorek, 01.12

  Jeden warty drugiego.

 2. 2
  +10
  ~ hvbjk
  Wtorek, 01.12

  Musieliście pokazywać takie obleśne gęby? Ten po lewej to już totalnie jak pacjent z Tworek wygląda

 3. 3
  +9
  ~ SPRAWIEDLIWY
  Wtorek, 01.12

  Dlaczego wszelka patologia ciągnie do tego zapeziałego,powiatowego miasteczka z korzeniami PZPR ? Jeżeli ci dwaj osobnicy popełnili przestępstwo to należy zamieścić informacje w rubryce kryminalnej i nie robić z pospolitych przestępców bohaterów.

 4. 4
  --5
  ~ Rabalski
  Wtorek, 01.12

  O super może zobaczę kasjusza na własne oczy,mnie ciekawi czemu takie zadupie wybrali,na ten pozew.Po za tym don kasjo krół i *** w dupę najmanowi

 5. 5
  +7
  ~ Fuuuu
  Środa, 02.12

  Ale gęby!!!

 6. 6
  +1
  ~ m
  Środa, 02.12

  @ hvbjk - racja nic specjalnego, jednak wolę te gęby, niz te które ostatnio chcą gasic swiatło, czyli częśc RM i PM. Te tu wzbudzaja politowanie, tamte niestety mdłości i agresję.

 7. 7
  +4
  ~ aleksandra
  Środa, 02.12

  Jeden jak i drugi nie nadają sie nawet do pilnowania na dyskotekach. Jeden jak i drugi sami sobie dobierają przeciwników by wygrywać walki ,biorą nawet kelnerów czy słabeuszy by tylko zarobić,dlatego dobieraja sobie słabszych Całe te federacje polskie to amatorzy

 8. 8
  +1
  ~ Boli
  Środa, 02.12

  W Lidlu promocja na dziką kaczkę

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1457970142365