Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Pierwsze Bitwy w Voice Kids za nami. Elbląska ekipa się wykrusza

05.02.2018, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pierwsze Bitwy w Voice Kids za nami. Elbląska ekipa się wykrusza

Pierwsze Bitwy w polskiej edycji Voice Kids za nami. Do wokalnych pojedynków stanęły dzieciaki z drużyny Tomsona i Barona, wśród nich Maksymilian Więckowski, jeden z trójki elblążan w programie TVP2.

W Voice Kids z odcinka na odcinek emocje są coraz większe. Teraz program wszedł w fazę Bitew. Jako pierwsi przystąpili do nich uczestnicy z grupy Tomsona i Barona. Muzycy z Afromental mieli bardzo trudne zadanie, bo z osiemnastki dzieciaków musieli wybrać sześcioro, którzy powalczą w dalszych etapach programu o wygraną.

Maks Więckowski 12-latek z Elbląga podczas Przesłuchań w ciemno wykonaniem przeboju Justina Bibera "Love Yourself" odwrócił wszystkie fotele jurorów. Chłopak wybrał grupę Tomsona i Barona. Podczas wyemitowanego w sobotę, 3 lutego, odcinka Maks, wspólnie z Tytusem Brzezińskim i Krystianem Gontarzem, zaśpiewał "Dni, których jeszcze nie znamy".

Jak tylko skończyliście chciałam posłuchać tego od nowa. Ma taki niedosyt tego występu. To było wspaniałe, bardzo wyrównane. Piękne wokale, wszystkie

- zachwycała się występem Edyta Górniak.

Nie mogę się nacieszyć, że mogę być trenerem w tym programie i oglądać takie występy. Taka piosenka to jest mega wyzwanie i pokazaliście klasę. Jeśli miałbym wybrać jedną osobę... nie potrafiłbym

- powiedział po występie chłopców Dawid Kwiatkowski.

Niestety reguły programu są nieubłagane i tylko jeden z trójki chłopców mógł przejść dalej. Wybór jurorów padł na Tytusa. Tym samym elblążanin odpadł z programu. Nie ulega jednak wątpliwości, że Mas ma talent. Trzymamy w kciuki za spełnienie marzeń młodego wokalisty Szalonych Małolat, który w przyszłości chciałby występować na Broadway'u.

Przypominamy, że do pierwszej edycji Voice Kids, po Przesłuchaniach w ciemno, zakwalifikowało się troje elblążan. Przed nami jeszcze występy w programie: Gabrysi Piotrowskiej i Swietłany Boguskiej, które trafiły do drużyny Edyty Górniak.

The Voice Kids, jest dziecięcą wersją The Voice of Poland. W tym roku Telewizja Polska przygotowała pierwszą edycję programu, który swoich wersji doczekał się w blisko 30 krajach. Jego zasady są niemal takie same jak w dorosłym odpowiedniku. Podczas Przesłuchań w ciemno każdy z Trenerów: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Thompson i Baron weźmie pod swoje skrzydła 15 dzieciaków! Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu Sing Off, w którym Trenerzy wybiorą szóstkę finalistów – po dwie osoby z każdej drużyny.

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ A-Z
  Poniedziałek, 05.02

  Nie oglądałam, bo nie mogłam, stawiałam na Maksa. Nie zawsze przegrany akurat w tym konkursie jest przegranym.Dalej trzymam kciuki za" przegranego" w Jego dalszej karierze i za te dziewczynki co będą śpiewały.Brawo Maks dużo ludzi Cię zapamiętało, pracuj dalej.

 2. 2
  0
  ~ Mały
  Poniedziałek, 05.02

  No i fajnie

 3. 3
  0
  ~ awas
  Poniedziałek, 05.02

  oglądałem, i powiem że w tym odcinku Maks wypadł blado, zresztą i ten drugi chłopaczek, który też odpadł też marnie śpiewał, dla mnie cały Maks wystąpił jakby mu się nie chciało

 4. 4
  0
  ~ betti
  Poniedziałek, 05.02

  Maks śpiewał super,ale wydawał się stremowany i mało swobodny na scenie,choć nie o to chodzi-chodzi o śpiew...Ale jest ok!

 5. 5
  0
  ~ mius
  Poniedziałek, 05.02

  A ja nie oglądałem żadnego Maksa tylko Maksymiliana!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2271230220795