Wtorek, 5.03.2024, Imieniny: Adrian, Fryderyk, Oliwia
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Gabrysia i Maks podbili serca jurorów. Elblążanie mają mocną reprezentację w The Voice Kids

29.01.2018, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Gabrysia i Maks podbili serca jurorów. Elblążanie mają mocną reprezentację w The Voice Kids
źródło: vod.tvp.pl (The Voice Kids)
REKLAMA

9-letnia Gabriela Piotrowska i 12-letni Maksymilian Więckowski to kolejni młodzi elblążanie, którzy postanowili spróbować swoich sił w The Voice Kids. Spróbowali i to z powodzeniem. Sobotnie (27 stycznia) Przesłuchania w ciemno przeszli śpiewająco. Tym samym Elbląg w programie TVP2 reprezentuje już troje dzieci.

Ostatni odcinek The Voice Kids, wyemitowany w minioną sobotę (27 stycznia) przyniósł elblążanom podwójne emocje. Po sukcesie Swietłany Boguckiej, 10-latki z Elbląga, które dwa tygodnie temu przeszła Przesłuchania w ciemno i zasiliła drużynę Edyty Górniak, tym razem aż dwoje młodych mieszkańców naszego miasta postanowiło zawalczyć o swoją szansę w programie.

12-letniego Maksymiliana Więckowskiego elblążanie mogą kojarzyć z występów z Szalonymi Małolatami, zespołem Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu prowadzonym przez Katarzynę Panicz. Chłopiec na swoim koncie ma występy w Teatrze Roma i w Teatrze Kwadrat, a ter również debiut  w telewizji.

Mój występ dedykuję mamie, która bardzo wspiera mnie w tym, co robię. Wszystko jej zawdzięczam. Za 15 lat widzę się na scenie na Broadway'u. Chciałbym śpiewać w spektaklach musicalowych. Bardzo się ucieszyłem, że dostałem się do The Voice. Za bardzo w siebie nie wierzyłem, ale teraz zobaczyłem, że mogę dużo

- mówił 12-letni Maks Więckowski, przed występem w The Voice Kids.

Pierwszy krok do spełnienia marzeń elblążanin ma już za sobą. Podczas Przesłuchań w ciemno Maks wykonał przebój Justina Bibera "Love Yourself" i spodobał się jurorom tak bardzo, że wszyscy odwrócili czerwone fotele ciekawi wykonawcy. Chłopiec mógł więc sam wskazać z kim będzie kontynuował przygodę w progamie. Jego wybór padł na chłopaków z Afromental.

- Maks coś ty zrobił. Skąd ty jesteś - pytała Edyta Górniak, będąca wyraźnie pod wrażeniem występu Maksa.

Muszę się przeprowadzić do Elbląga

- skwitował występ kolejnego utalentowanego elblążanina Dawid Kwiatkowski.

Nie mniej emocji przyniósł występ w Przesłuchaniach w ciemno 9-letniej Gabrysi Piotrowskiej z Elbląga, również rozwijającej talent wokalny pod okiem Katarzyny Panicz w MDK w Elblągu.

Trudno ją poskromić i wcisnąć w ramy. Ona ma wiele talentów, ale w nim czym nie odnajdywała się w stu procentach, dopóki nie pojawił się śpiew. Young, wild and free - chyba najlepiej opisuje, jakim dzieckiem jest Gabrysia

- mówił o Gabrysi jej tata Jarosław.

Jednak na scenie Gabrysia pokazała swoją bardziej ładną stronę. Dziewczynka zaśpiewała "Kołysankę dla okruszka", wzruszający utwór Seweryna Krajewskiego. Nie było możliwości, aby to wykonanie nie wycisnęło maksymalnych emocji z jurorów, którzy zgodnie odwrócili fotele. Łez wzruszenia nie ukrywała Edyta Górniak. To jej drużynę ostatecznie wybrała 9-latka.

Wrażliwa, cudowna, maleńka istota, Jestem oczarowana, kompletnie oczarowana

- nie ukrywała radości Edyta Górnika.

To było jak w bajce. To było magiczne, wrażliwe. Zaczęłaś śpiewać i zaczarowałaś nas wszystkich. Gratuluję

- skomentował występ dziewczynki Dawid Kwiatkowski.

Sukces Gabrysi i Maksa oznacza, że aż troje elblążan zobaczymy w kolejnych odcinkach The Voice Kids. Przed nimi drugi etap, czyli Bitwy. Trzymamy w kciuki.

The Voice Kids, jest dziecięcą wersją The Voice of Poland. W tym roku Telewizja Polska przygotowała pierwszą edycję programu, który swoich wersji doczekał się w blisko 30 krajach. Jego zasady są niemal takie same jak w dorosłym odpowiedniku. Podczas Przesłuchań w ciemno każdy z Trenerów: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Thompson i Baron weźmie pod swoje skrzydła 15 dzieciaków! Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu Sing Off, w którym Trenerzy wybiorą szóstkę finalistów – po dwie osoby z każdej drużyny.

W finałowym odcinku zostanie wyłoniony zwycięzca, który wróci do domu nie tylko z tytułem „The Voice Kids”, ale również ze stypendium przeznaczonym na przyszłą edukację oraz otrzyma szansę nagrania własnego singla.

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ A-Z
  Poniedziałek, 29.01

  Wszystkie dzieciaki, powodzenia, zajmijcie te od 1 - 3 miejsca. Bo kto jak nie młodzież z Elbląga, jeszcze raz brawo, brawo również opiekunom.

 2. 2
  +6
  ~ benia
  Poniedziałek, 29.01

  Gratuluję i powodzenia w dalszym programie - jestem dumna,że w Elblągu takie zdolne i utalentowane dzieciaki ,nie zapomniały skąd pochodzą... jak inni Jeszcze raz brawo!

 3. 3
  0
  ~ Taktoja
  Wtorek, 30.01

  Brawo ! Gratulacje ,oglądałam ,byłam wzruszona ,niw zpomnieli o naszym Elblagu,ogłaszając to na wizji,nie tak jak Pani Gałuszewska....powodzenia ,jestem z Wami...

 4. 4
  0
  ~ Gość
  Środa, 31.01

  Taktoja, wszystkie programy są reżyserowane, a potem montowane. Byłam kilka lat temu na nagraniu jednego z programów. Jak wielkie było moje zdziwienie gdy w telewizji zobaczyłam zupełnie co innego. Z całego dnia nagrań zrobiono pocięte i zmontowane 45 minut. Osoby, które były na nagraniach The Voice z Martą wiedzą, że kilkukrotnie i ona i jurorzy wspominali o Elblągu, ale w ostatecznym montażu to się nie pojawiło. Pretensje można mieć tylko do twórców programu. W edycji z dzieciakami trudniej to zrobić, bo są bardziej spontaniczne i nieprzewidywalne w reakcjach. No i tym razem, co widać na nagraniach z naszymi uczestnikami, publiczność postanowiła utrzeć nosa realizatorom programów i sama się wtrącić, za co możemy im podziękować przy promocji miasta.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.87684798240662