Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Szukasz pracy? Przyjdź do CS-B na Targi Pracy i Edukacji

14.10.2011, 11:56:33 Rozmiar tekstu: A A A
Szukasz pracy? Przyjdź do CS-B na Targi Pracy i Edukacji
REKLAMA

50 wystawców zgłosiło swój udział w Targach Pracy i Edukacji, które w najbliższy wtorek, 18 października odbędą się hali CS-B przy Al. Grunwaldzkiej. Oferty pracy, szkoleń i edukacji prezentowane będą w godz. 10:00 – 13:00. Wolne miejsca pracy czekają m.in. na stanowiskach: pracownik gospodarczy, monter, spawacz, piekarz, sprzedawca, cukiernik, fotograf, grafik,  przedstawiciel handlowy i konsultant kosmetyczny.

Organizatorzy Targów - Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, zapraszają do Centrum Sportowo-Biznesowego osoby poszukujące pracy oraz osoby zainteresowane ofertą edukacyjną.

Na targi udział zgłosiło 50 wystawców. Pracodawcy zgłosili wolne miejsca pracy m.in. na stanowiska: kierowca-konduktor, pracownik gospodarczy, monter, spawacz, monter palet, trakowy, magazynier-operator wózka widłowego, pomocnik trakowego, diagnosta ds. nawierzchni kolejowej, monter nawierzchni kolejowej, piekarz, sprzedawca, cukiernik, fotograf, laborant, grafik, obsługa punktu sprzedaży, przedstawiciel handlowy, konsultant kosmetyczny, kosmetyczka-stylistka paznokci, pracownik biurowy ds. bhp, sprzedawca-kasjer, kierowca- zaopatrzeniowiec- magazynier, specjalista-kadrowiec, specjalista księgowy, specjalista-archiwista, asystent przedstawiciela handlowego, handlowiec-akwizytor, operatorzy i pomocnicy: obrabiarek CNC, okleinarek, wiertarek, pilarze, frezerzy, mechanicy, operatorzy wózków, tapicer, szlifierz, lakiernik, osoby sprzątające, opiekunowie, pracownicy fizyczni.

Na targach można będzie również znaleźć szeroką ofertę edukacyjną, szkoleniową, porady z zakresu prawa pracy, ekonomii społecznej, doradztwa zawodowego oraz oferty zagraniczne. Zapraszamy!

Patronat medialny nad Targami objał Elbląski Dziennik Internetowy info.elblag.pl

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 5

%20.0 %80.0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ AntyKomuch
  Piątek, 14.10

  a kiedy zmiana Dyrektora tego przybytku.....?

 2. 2
  +1
  ~ kapitan bomba
  Piątek, 14.10

  Kapeć co ty tam robisz? idź do gofra w odwiedziny a nie czas marnujesz!!

 3. 3
  0
  ~ projektant
  Piątek, 14.10

  A dlaczego od 10.00 do 13.00. Czyżby Pan Dyrektor CSB przewidywał lunch dla bezrobotnych w świetle ogromnych dotacji z Urzędu Miasta. Dalej tak nie może być. Wszyskie projekty Dyrektora CSB są nie do zaakceptowania. Czas na zmiany.

 4. 4
  --1
  ~ robi
  Sobota, 15.10

  same glupoty tam mowia szkoda czasu pracy i tak w elblagu nie ma

 5. 5
  0
  ~ Danielos
  Sobota, 15.10

  Raz byłem zero efektu

 6. 6
  +3
  ~ do robi
  Sobota, 15.10

  co ty pierd.... chyba ślepy jestes ze nie widzisz ile dookola roboty jest, wysatrczy tylko ruszyc cztery litery nawet nie trzeba sie wysilać, pracy jest teraz w brud

 7. 7
  +7
  ~ Pracownik
  Sobota, 15.10

  Ludzie!! Już mam dosyć tego gadania "nie ma pracy, nie ma pracy". Jak ktoś chce pracować, nie boi się schylić karku, jest sumiennym i uczciwym pracownikiem to zawsze znajdzie pracę. Fakt, że może nie od razu posadę dyrektorską, ale nie od razu Kraków (a domyślam się, że i Elbląg zbudowano). Przyjechałem do Elbląga 7 lat temu z dużo większego miasta, pracy szukałem może 2 miesiące. Przez te 7 lat zaliczyłem kilka firm, nie z powodu, że byłem złym pracownikiem tylko sam tak decydowałem - chcę zarabiać lepiej, chcę robić coś innego... Nigdy nie bylem bez pracy dłużej niż 2-3 miesiące. Dlatego śmiać mi się chce z tych, którzy latami szukają pracy, ale np. w MPO albo Biedronce pracować nie będą "bo to wstyd". Ludzie!! Wstyd to jest być pasożytem społecznym, któremu się wszystko należy.

 8. 8
  +2
  ~ tam
  Niedziela, 16.10

  Też jestem zdania, że w Elblągu praca jest. Niestety nie ma ludzi z odpowiednimi umiejętnościami.

 9. 9
  0
  ~ jakaśtaka
  Środa, 19.10

  Jest praca,ale jaka?za ile?1000 zł?Nie da się za to utrzymać rodziny!!!!Plus kredyty,opłaty?A w takiej parcy też wymagań od cholery,to nie praca normalna a obozy pary za jałmużnę!!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.416748046875