Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Kuchnie na medal!

21.05.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kuchnie na medal!
Od dziś każda gospodyni domowa, która posiada w swojej kuchni meble firmy KAM, może śmiało powiedzieć: "Mam kuchnię na medal!". Dodajmy: złoty medal... Z takim zaszczytnym wyróżnieniem wrócili z zakończonych 14 maja Międzynarodowych Targów Poznańskich przedstawiciele Spółki Meblowej KAM s.j. z Milejewa k. Elbląga.

Nagroda potwierdza fakt, z którego zarówno polscy, jak i zagraniczni klienci doskonale zdawali sobie sprawę od 1991 roku – czyli od momentu, gdy milejewska fabryka rozpoczęła swoją działalność. Bo nikogo nie trzeba przekonywać, że meble kuchenne marki KAM cechuje najwyższa jakość i estetyka wykonania. Pod okiem właścicieli: Krzysztofa Kosiaka, Mieczysława Szewczuka, Andrzeja Wołosza i Tadeusza Zarzębskiego spółka dynamicznie się rozwija, czego efektem jest zwiększenie asortymentu, podwyższanie kwalifikacji pracowników i uruchomienie nowoczesnego parku maszynowego. Najwyższej klasy wyroby doceniono m.in. w konkursie Lider Przedsiębiorczości w 2002 roku. Jednak najwyższą formą uznania dla marki KAM jest Złoty Medal przywieziony z tegorocznych Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie wśród producentów mebli kuchennych milejewska Spółka Meblowa nie miała sobie równych.

Nagrodzone meble kuchenne można podziwiać, zamawiać i kupować w salonie firmowym KAM na ulicy Elbląskiej 63 w Milejewie.

Więcej informacji o wyrobach "milejowskiego medalisty" znajduje się na stronie www.meblekam.pl
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2285089492798