Poniedziałek, 4.03.2024, Imieniny: Lucja, Kazimierz, Eugeniusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Miał przy sobie narkotyki i kastet

16.01.2023, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Miał przy sobie narkotyki i kastet
REKLAMA

Policjanci patrolowo interwencyjni zatrzymali 19-latka, który miał przy sobie narkotyki oraz kastet. Funkcjonariuszom tłumaczył, że przedmioty te chwilę wcześniej znalazł…Zdarzenie miało miejsce w sobotę (14.01) około godziny 22.30 przy ul. Grażyny. Policjantów patrolujących miasto zainteresował 19-latek, który chodził w pobliżu znajdujących się tam garaży. Funkcjonariusze poprosili go o dowód osobisty aby go wylegitymować. 19-latek w tym momencie zaczął się nerwowo zachowywać.

Policjanci postanowili sprawdzić czy mężczyzna nie posiada przy sobie przedmiotów niebezpiecznych lub zabronionych prawem. Podejrzenie okazało się słuszne. Mężczyzna miał przy sobie metalowy kastet oraz foliowe zawiniątka ze sproszkowaną substancją oraz suszem roślinnym. Po sprawdzeniu testerem narkotykowym okazało się, że jest to amfetamina, marihuana oraz ecstasy. 19-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Oprócz posiadania narkotyków odpowie również za kastet. Jego  posiadanie reguluje bowiem ustawa o broni i amunicji. Mężczyźnie może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności .

 

 

nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ VM
  Poniedziałek, 16.01

  Państwo może ci zajrzeć do sypialni. Państwo może ci zajrzeć na konto bankowe. Państwo może ci przeglądać bilingi. Państwo może ci przetrząsać kieszenie. Ale ty nie możesz nawet mieć broni by się bronić, kiedy cię ktoś zaatakuje. To nic, że płacisz państwu za obronę. One jest w tym czasie zajęte przetrząsaniem kieszeni, bilingów, kont bankowych, wpisów na socjal mediach. Państwo ma ważniejsze rzeczy do roboty niż bronienie ciebie przed bandytami i złodziejami. Tylko się nie broń. To nielegalne tak samo jak hamujące rozwój nowotworów zioło.

 2. 2
  +6
  ~ Do BM
  Poniedziałek, 16.01

  Nie broń ćpuna i handlarza syfem. Takich trzeba zagonić do przymusowej pracy.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1002509593964