Niedziela, 27.11.2022, Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Policyjne podsumowanie majówki

04.05.2022, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Policyjne podsumowanie majówki
Fot. KMP w Elblągu

Długi majowy weekend jest już za nami. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego obsłużyli 7 kolizji drogowych miał miejsce także 1 wypadek. Przeprowadzono 444 badania kierujących na zawartość alkoholu a w ponad 100 przypadkach odnotowano przekroczenia prędkości. Zatrzymano 9 nietrzeźwych kierujących. Służba była pełniona również na wodzie.


Rekordzista to 46-latek, który kierował skuterem. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli wczoraj (3.05) gdy jechał ulicą Nowodworską. Wynik badania trzeźwości to 2,16 promila alkoholu w organizmie.Dzień wcześniej policjanci z Pasłęka zatrzymali 44-latka, który kierował pojazdem mając orzeczony przez sąd dożywotni zakaz kierowania wszelkimi pojazdami. Co więcej badanie alkotestem wykazało u niego 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.


W miejscowości Kwitajny policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli 37-latka, który kierował seatem. Mężczyzna „wydmuchał” wynik 1,76 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo w trakcie kontroli wyszło iż nie ma uprawnień do kierowania pojazdem. Jego auto przekazano innej trzeźwej osobie.


W trakcie weekendu majowego doszło do 1 wypadku. Miał on miejsce w podelbląskim Jagodnie. Tam 33-latek kierujący peugeotem 607 z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzył w drzewo i dachował. Mężczyznę w stanie ciężkim przewieziono karetką do szpitala.


nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 ) Fot. KMP w Elblągu


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2471179962158