Piątek, 19.07.2024, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Chciała utopić kocięta! Przypadkowo przechodząca kobieta uratowała je, wskakując do wody - zobacz film

03.08.2021, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Chciała utopić kocięta! Przypadkowo przechodząca kobieta uratowała je, wskakując do wody - zobacz film
Fot. Kadr z filmu

Mieszkanka Nowego Dworu Gdańskiego w porę zareagowała, wskakując do rzeki, ratując przy tym kocięta wrzucone do wody w reklamówce. Kobieta spacerowała z dzieckiem i psem wzdłuż rzeki, usłyszała odgłosy wydobywające się z reklamówki unoszącej się na środku rzeki Tuga.

Bez chwili zawahania rzuciła się im na ratunek. Policjanci zatrzymali sprawczynię zdarzenia, odpowie za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 20:30 w Nowym Dworze Gdańskim. 67- letnia kobieta przy ulicy Kopernika, wrzuciła do rzeki w związanej reklamówce troje kociąt a następnie odeszła z miejsca zdarzenia. Po chwili spacerujące deptakiem dzieci usłyszały odgłosy wydobywające się z reklamówki, która unosiła się na rzece. Dzieci natychmiast zadzwoniły pod numer alarmowy,  po chwili na miejscu zjawiła się straż pożarna.

Podczas trwania akcji przechodząca obok kobieta zaważyła topiącą się reklamówkę, z której wydobywały się odgłosy kociąt i natychmiast postanowiła zareagować. Bez chwili zawahania się ściągnęła sukienkę, po czym wskoczyła do rzeki i wyciągnęła na brzeg reklamówkę. W środku znajdowały się trzy małe kocięta, jedno z nich nie przeżyło. Uratowanymi kociętami zaopiekowała się kobieta, która je wyciągnęła z rzeki. Po około kilkunastu minutach od zdarzenia policjanci Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego we współpracy z policjantami Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawczynię 67-letnią mieszkankę Nowego Dworu Gdańskiego, która odpowie za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad zwierzętami. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

P​​​

Policja Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ zez
  Wtorek, 03.08

  polecam policji zamieszczenie filmu dluższego filmu jaki prezentowany jest w TVN 24 . Obrazuje on bezczynność wiekszosci obserwatorów i co dziwne strażaków . a blyskawiczną reakcję pani ratującej . Czekamy od INFO na podanie aktualnego statusu 67 latki , czy jaka kara poza tą z kodeksu realnie na dziś ja spotka , by był to jej ostatni wybryk ,

 2. 2
  +7
  ~ Machupichcę
  Wtorek, 03.08

  Wielkie brawo dla Pani ratującej, a starą babę utopić

 3. 3
  +9
  ~ Kobieta
  Wtorek, 03.08

  Brawa dla odważnej kobiety !!!

 4. 4
  +5
  ~ inap
  Wtorek, 03.08

  Brawo, brawo. Natomiast reakcja wszelkich służb to tragedia,w takim tempie działania to można sobie w domu przy obiedzie w nosie dłubać. A kobietę, która dopuściła się zbrodni próby zabójstwa zwierząt (jednego zabiła) natychmiast trzeba skazać.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1782479286194