Piątek, 25.09.2020, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Elbląg: 20-latek zatrzymany na kradzieży

05.08.2020, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: 20-latek zatrzymany na kradzieży

Pewien 20-letni mężczyzna został zatrzymany w sklepie na kradzieży. Próbował on wynieść towar o łącznej wartości 650 złotych. Odpowie teraz za przestępstwo.

 

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić pewnemu 20-latkowi, który przyjechał do Elbląga na „gościnne występy”. Mężczyzna odwiedził jeden ze sklepów z odzieżą sportową. Zabrał nawet ze sobą specjalną torbę wykonaną z aluminium, aby łatwiej było mu przejść przez bramki antykradzieżowe. Nie pomogło. Pracownica sklepu zauważyła kradzież i ujęła mężczyznę a na miejsce wezwano policję. Jak się okazało 20-latek torbę wykonaną z folii aluminiowej ukrył dodatkowo w spodniach.

Aby zagłuszyć sygnał. Nie wiedział że jego zachowanie wzbudziło podejrzenia pracowników. Odzyskany od mężczyzny towar pozostawiono w sklepie. On zaś spędził noc w policyjnym areszcie. Rano usłyszał zarzuty kradzieży. Teraz o karze zadecyduje sąd. Mężczyzna będzie odpowiadał za kradzież z Kodeksu Karnego. Ten przewiduje za taki czyn do 5 lat pozbawienia wolności.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Janko Muzykant
  Czwartek, 06.08

  W tym wieku, ja już miałem trzy letni staż pracy. Trzeba pracować, a nie kraść. Chcącemu w Polsce nie dzieje się krzywda.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.