Czwartek, 24.09.2020, Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Zbrodnia pod Nowym Dworem Gdańskim. Badania DNA potwierdziły, ofiarą jest zaginiona 23-latka

21.05.2020, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zbrodnia pod Nowym Dworem Gdańskim. Badania DNA potwierdziły, ofiarą jest zaginiona 23-latka

Są wyniki badania DNA kobiety, której rozczłonkowane ciało znaleziono na polu we wsi Piotrowo koło Nowego Dworu Gdańskiego. Potwierdziły się podejrzenia. To poszukiwana od początku marca 23-latki z Łomży - poinformował Dziennik Bałtycki.

Przypomnijmy. Do makabrycznej zbrodni doszło w okolicy Nowego Dworu Gdańskiego. 30 kwietnia na polu we wsi Piotrowo odnaleziono rozczłonkowane i odarte ze skóry ciało młodej kobiety. Zarzut zabójstwa w tej sprawie usłyszał 20-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego. Sąd aresztował go tymczasowo na trzy miesiące. Od początku podejrzewano, że to mogą być zwłoki 23-latki pochodzącej z Łomży. Kobieta zaginęła na początku marca po tym, gdy miała wyjechać do swojego chłopaka w Nowym Dworze Gdańskim. Teraz tożsamość ofiary potwierdziły wyniki badań DNA, które otrzymała gdańska prokuratura prowadząca śledztwo w tej sprawie.

Jak pisze Dziennik Bałtycki, nadal nie ma wyników sekcji zwłok. Jak informuje Prokuratura Okręgowa w Gdańsku, ze względu na skomplikowany charakter sprawy, badania nadal trwają.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Tom
  Sobota, 23.05

  Żeby Ci piekło w więzieniu zrobili. Śmierci Ci nie życze ale męczarnie taka jaka miała ta bezbronna dziewczyna. Skurwysyn.......... Kto Cię urodził??? Też niewinna kobieta która cierpi z Twojego powodu że zrobiłeś takie coś każdy powinien ci w tą mrode napluc.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.