Wtorek, 4.08.2020, Imieniny: Dominika, Jan, Protazy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Wcześniej był wilkołak, teraz zatrzymali… batmana

09.12.2019, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wcześniej był wilkołak, teraz zatrzymali… batmana
Nie tak dawno elbląscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który idąc na włamanie zakładał maskę wilkołaka. Teraz zatrzymano czwórkę mężczyzn podejrzanych o kradzieże z terenu przemysłowej firmy, gdzie znajduje się monitoring. Podczas przeszukania samochodu sprawców, wśród skradzionych, metalowych elementów policjanci znaleźli też maskę… batmana.
 
Było po godzinie 21.00 gdy policjanci patrolowo-interwencyjni zatrzymali do kontroli osobowego seata jadącego bez włączonych świateł. Jak się okazało wyjeżdżał on z terenu firmy, gdzie zgłaszano kradzieże elementów metalowych. Pojazd znacznie przyspieszył, chcąc dostać się na trasę S7.

Wewnątrz auta znajdowało się trzech mężczyzn. Policjanci zatrzymali seata do kontroli. W jego wnętrzu znajdowało się trzech mężczyzn: dwóch 20 latków i 24-latek. Pasażerowie pojazdu zachowywali się nerwowo. Policjanci w aucie znaleźli… maskę batmana oraz metalowe elementy pochodzące z kradzieży.

Wartość skradzionego mienia oszacowano na ponad 3 tysiące złotych. Dodatkowo działający w tym samym czasie policjanci kryminalni na terenie firmy skąd dokonano kradzieży zatrzymali jeszcze jednego mężczyznę. Był nim 23-latek, który współdziałał z pozostałymi mężczyznami. Dodatkowo był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu. Za kradzież zgodnie z Kodeksem Karnym grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ nieszczęścia chodzą parami
  Poniedziałek, 09.12

  Od razu wiedziałem że jednego udaje kozioł a drugi to czerepak.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.