Środa, 17.07.2019, Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Święto Policji

20.07.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A

Cztery dni świętować będą elbląscy policjanci. Odbędzie się uroczysty apel, rodzinny festyn rekreacyjny, będzie można także zwiedzić policyjne jednostki w naszym mieście oraz w Pasłęku.

Święto policji rozpocznie apel na pl. Jagiellończyka, który dbędzie się w czwartek o godz. 10.00. Podczas apelu wręczone zostaną odznaczenia państwowe, resortowe, nominacje na wyższe stopnie służbowe i stanowiska. W piątek wszyscy zainteresowani pracą policjantów będą mogli odwiedzić komendę przy ul. Tysiąclecia 3 w Elblagu oraz pasłęcki komisariat przy ul. Gdańskiej 7.

Podczas spotkania będzie można przyjrzeć się z bliska pracy policjantów. Policjanci z Pasłęka przygotowali szereg atrakcji, takich jak sprawdzenie ilości punktów karnych otrzymanych przez kierowców popełniających wykroczenia, badania alkotestem na zawartość alkoholu, a dla najmłodszych konkursy z nagrodami. Na placu przed Komisariatem wystawiony będzie sprzęt będący na wyposażeniu służby patrolowej i ruchu drogowego. Chętni będą mogli zobaczyć areszt i kabinę do robienia zdjęć sygnalitycznych oraz wyposażenie technika kryminalistyki. Komisariat w Pasłęku odwiedzać można w piątek od godziny 10.00 do 14.00

Elbląscy policjanci w piątek bawić się będą na pikniku przygotowanym dla ich rodzin. Natomiast w sobotę od 14.00 do 20.00 na Bulwarze Zygmunta Augusta odbędzie się festyn rekreacyjny dla wszystkich mieszkańców Elbląga.

Obchody Święta Policji zakończy niedzielna msza święta w kościele pw. św. Doroty o godz. 12.00.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ anonim
  Środa, 21.07

  No nareszcie Redakcja poprawiła bład. P.S. Swego czasu poinformowałem Was o błędach ale nikt tego nie zauważył lub nie chciał zauwazyc. PZDR

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.