Niedziela, 19.01.2020, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Pijany kierowca spowodował kolizję. Miał ponad 3 promile

11.09.2019, 15:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pijany kierowca spowodował kolizję. Miał ponad 3 promile

Dzisiaj (11 września) policjanci z drogówki zatrzymali 65-latka, który uderzył w inny samochód. Mężczyzna był tak pijany, że policjanci musieli go wyjąc z auta. Miał dokładnie 3,3 promila alkoholu w organizmie. Nikomu nic się nie stało. Mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
 

Do zdarzenia doszło dzisiaj (11 września) po godzinie 10. Na ulicy Królewieckiej (skrzyżowanie z Metalowców) kierowca citroena najechał na tył renault, który stał na czerwonym świetle. Następnie zjechał na parking. Tam już przyjechali policjanci, którzy dosłownie wyjęli kierowcę z citroena. Udało się go zbadać.

Alkotest wskazał 3,3 promila alkoholu w organizmie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 65-latek nic nie mówił, prawdopodobnie w ogóle nie mógł. Jak wytrzeźwieje usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwym i odpowie za spowodowanie kolizji. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ sazan
  Środa, 11.09

  - Opublikowanie wizerunku - Przepadek mienia (samochodu) - Wysoka grzywna (od 5000 tys w górę) - Kara więzienia od 2 lat (a nie do 2 lat lub śmieszny wyrok w zawieszeniu) - Publiczne prace drogowe w oznakowanym uniformie po wyjściu z więzienia itp. Nie rozumiem dlaczego kierowcy którzy gardzą takimi typami muszą prawie codziennie czytać że znowu kogoś pijanego złapali. W tym przypadku on sam się złapał bo spowodował kolizje. Naprawdę myślicie że oni czują się ukarani? Myślę że te kary to jakaś kpina. Zakazy na nich nie działają , bo kary są śmieszne. Nikt nie zmienia prawa bo widocznie politykom byłoby to też nie na rękę. Moja siostra 25 lat temu została potrącona na przejściu dla pieszych przez pijanego i leży w łóżku sparaliżowana. Cała rodzina przeżywa tragedię do dziś...

 2. 2
  +3
  ~ Piotr
  Środa, 11.09

  Sazan współczuję Ci a przedewszystkim twojej siostrze. Uważam, że pijani kierowcy to potencjalni mordercy, prawo powinno być bardzo surowe dla nich. A ten 65-latek jest dowodem na to, że nie zawsze wiek idzie w parze z rozumem.

 3. 3
  --1
  ~ ruler
  Środa, 11.09

  Należy zakazać posiadania samochodów bez zezwolenia wydawanego na Policji, po specjalistycznym szkoleniu i pomyślnym zaliczeniu testów.

 4. 4
  +4
  ~ Machupichcę
  Środa, 11.09

  Stary, głupi cap

 5. 5
  +2
  ~ Pawel
  Środa, 11.09

  20 tyś zł kary, kredyt i 5 lat spłacania po 600 zl miesięcznie odrazu pobudziłoby wyobraźni niektórych, a reszta, jak sazan, popieram.

 6. 6
  0
  ~ Ploterek
  Czwartek, 12.09

  Kto pisze prawdę? Na portelu 4 promile, na info 3,3 promila.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.