Wtorek, 10.12.2019, Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Przekroczenia prędkości o ponad 50 km/h i zatrzymanie prawa jazdy

06.08.2019, 09:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Przekroczenia prędkości o ponad 50 km/h i zatrzymanie prawa jazdy
Zdjęcie stanowi jedynie ilustracje do artykułu (fot. KMP Elbląg)
Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali prawa jazdy dwóm kierującym, którzy w miniony weekend jechali za szybko… znczanie za szybko.
 
Przekroczenia dotyczyły tzw. 50 plus czyli jazdy z prędkością o ponad 50 km/h za szybko w terenie zabudowanym. Jednym z zatrzymanych do kontroli był 34-letni mężczyzna, który kierował oplem omegą i jechał w Komorowie Żuławskim z prędkością 142 km/h w miejscu gdzie jest ograniczenie prędkości do 50 km/h. Mężczyźnie zatrzymano na 3 miesiące prawo jazdy i ukarano go mandatem w wysokości 500 złotych.
 
Inny przypadek przekroczenia dozwolonej prędkości miał miejsce na Trasie Unii Europejskiej w Elblągu. Tu 29-letnia kobieta kierująca samochodem audi a6 jechała z prędkością 112 km/h w miejscu ograniczenia do 50 km/h. W tym przypadku również kontrola zakończyła się mandatem i zatrzymaniem prawa jazdy na 3 miesiące.
 
 
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ BODZIO
  Wtorek, 06.08

  To potencjalni Mordercy.142km.Potem ja nie chciałem zabić.Zabrać na 2 lata.

 2. 2
  --10
  ~ Xyz
  Wtorek, 06.08

  Bodzio idź się lecz. Po 1 to nie prędkość zabija a jej utrata, po 2 utrata jest spowodowana bardzo często wymuszeniem pierwszeństwa. Przeważnie to nie prędkość jest przyczyną wypadków, prędkość jedynie przyczynia się do skutków. Jeśli nie kumasz to wytłumaczę Ci to, jedziesz 50km/h i jakiś baran Ci wymusza pierwszeństwo, i to ten baran jest sprawcą - kończy się na lekko rozbitych autach. Jedziesz 142 km/h i jakiś baran Ci wymusza pierwszeństwo - i nadal ten baran będzie winny wypadkowi tylko wtedy z aut i ludzi nie ma co zbierać. Jak widzisz to nie prędkość jest przyczyną wypadku.

 3. 3
  +9
  ~ TWÓJ Kumpel
  Wtorek, 06.08

  Do Xyz - niestety nie masz racji, jaki ty jesteś kierowca ? Wstyd - Własnie prędkość zabija, bo gdybyś jechał dozwoloną prędkością, to zawsze jesteś w stanie zapanować nad samochodem, a jak jedziesz z niedozwoloną prędkością to już na pewno nie zdołasz nic zrobić i wpadasz w poślizg i lecisz tam gdzie nie chcesz, najczęściej w rowie lub na drugie auto. TAKA NIESTETY JEST PRAWDA, A SKORO TY SIĘ NIE ZGADZASZ Z TYM, TO TRZEBA WYPRAĆ MÓZG

 4. 4
  +5
  ~ Jajca
  Wtorek, 06.08

  Ul.browarna ,płk.dabka,robotnicza ,ryk motorów, klady szaleją i samochody wyscigi a policji nie ma.

 5. 5
  +4
  ~ obserwator elblaga
  Wtorek, 06.08

  Na Studziennej i Walowej na Starym Miescie codziennie kilka tysiecy kierowcow jedzie 60, 70 na godzine a mozna 20 moze mi to ktos wytlumaczyc bo nie rozumiem a chodza tu nasze dzieci

 6. 6
  +1
  ~ Sołtys
  Wtorek, 06.08

  Dobra Panowie, oddajcie im prawka. Ja ich znam, oni się poprawią..

 7. 7
  --2
  ~ Jasiu
  Wtorek, 06.08

  A dla czego wpadasz w poślizg?? Bo łyse opony, bo brak umiejętności. A opowiadanie, że wszystko wina prędkości powoduje potem że spadnie śnieg i jadą 20 km/h - bo wolniej zawsze bezpieczniej. Jeśli ktoś nie potrafi jeździć to i 20 km/h można wpaść w poślizg.

 8. 8
  +3
  ~ xxx
  Wtorek, 06.08

  Jasiu i Xyz to potenjalni mordercy. Trzeba im odebrac prawo jazdy, zanim kogos zabija.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.