Piątek, 27.11.2020, Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Nocą przemykał po ulicach. Policjanci znaleźli przy nim amfetaminę

31.07.2019, 12:02:29 Rozmiar tekstu: A A A
Nocą przemykał po ulicach. Policjanci znaleźli przy nim amfetaminę
Dzisiaj w nocy w centrum miasta policjanci zatrzymali 26-latka. Miał przy sobie amfetaminę. Elblążanin trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. W ciągu ostatniego tygodnia policjanci dokonali siedmiu zatrzymań osób, podejrzanych o posiadanie narkotyków. Zabezpieczyli łącznie ponad 40 gramów amfetaminy i marihuany. Dodatkowo do policyjnych magazynów trafiły także dopalacze. Skład tych trucizn jest wciąż analizowany przez laboratoria.
 
Mężczyzna został zatrzymany dzisiaj (31 lipca) po północy. Patrol zauważył go jak przemykał z ulicy na ulicę. Chciał uniknąć kontroli. Przy 12 Lutego został wylegitymowany. Policjanci znaleźli przy nim worek foliowy z amfetaminą (użyto testera). Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz narkotyki zostaną dokładnie zważone, a ich skład poddany analizie laboratoryjnej. 26-letni mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
 
W ciągu ostatniego tygodnia policjanci dokonali siedmiu zatrzymań osób podejrzanych o posiadanie narkotyków. Zabezpieczyli łącznie ponad 40 gramów amfetaminy i marihuany. Dodatkowo do policyjnych magazynów trafiły także dopalacze. Skład tych trucizn jest wciąż analizowany przez laboratoria.
 
Policjanci przypominają, że prowadzenie samochodu pod wpływem środków odurzających to przestępstwo. Dotyczy to również innych pojazdów mechanicznych. Badania pod tym kątem są i będą prowadzone przez patrole ruchu drogowego i prewencji.
 
Wszystkie sprawy są prowadzone pod nadzorem śledczych.
 
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ mal
  Środa, 31.07

  a to ci narkotykowy przemykacz, brawo policja!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2464010715485