Sobota, 19.10.2019, Imieniny: Piotra, Michala, Ziemowita
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Chcesz zostać policjantem? Dokumenty można teraz złożyć w Elblągu

07.07.2019, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Chcesz zostać policjantem? Dokumenty można teraz złożyć w Elblągu

Dla tych, którzy posiadają predyspozycję i chcą związać się z formacją jaką jest Policja, elbląska komenda ma aktualnie 16 wolnych etatów. O przyjęcie do służby mogą starać się obywatele Polscy, nie skazani prawomocnym wyrokiem, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie i mający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych.
 

Wszyscy ubiegający się o przyjęcie do służby, w trakcie kwalifikacji są oceniani systemem punktowym. Punkty przyznawane są m.in. za testy wiedzy, sprawności fizycznej i psychicznej oraz poziom wykształcenia i dodatkowe umiejętności. Dokładne informacje dotyczące kwalifikacji i wymogów, dostępne są na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.
 

Więcej informacji
 

Nowością jest to, że aby złożyć komplet dokumentów nie trzeba już jechać do Olsztyna. Można to zrobić w Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu w Wydziale Kadr i Szkolenia.
 

Wszystkich, którzy są zainteresowani wstąpieniem do Policji, a także tych, którzy dopiero się nad tym zastanawiają, zapraszamy do odwiedzenia Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Podstawowych informacji dla kandydatów udziela Wydział Kadr i Szkolenia KMP w Elblągu pod nr tel.: 55 230 12 31.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ hd
  Niedziela, 07.07

  A jak ktoś ma więcej niż jedną predyspozycję,to co?Analfabeci pracują w info,czy policji?

 2. 2
  +1
  ~ Twój email
  Niedziela, 07.07

  Chyba wszystko zaczyna wskazywać na to, że po zbliżających się jesiennych wyborach do parlamentu i przewidywalnym zwycięstwie JEDYNEJ SŁUSZNEJ PARTII, opisywany powyżej organ porządkowy będzie mógł zachęcać kandydatów do służby hasłem które miało w przeszłości dosyć głośny wydźwięk, a mianowicie : WSTĄP DO POLICJI A WYJDZIESZ NA LUDZI !!!

 3. 3
  0
  ~ zaoczny
  Niedziela, 07.07

  Czemu absolwenci szkol zawodowych sa dyskryminowani . Nie wydaje mi się ,by do służby typowo policyjnej , patrolowej niezbędna byla matura , czy studia . Na pewno do pracy interwencyjnej nadawali by się lepiej niż tak faworyzowane ostatnio panie o delikatnej posturze .

 4. 4
  --6
  ~ Pozdrowienia do więzienia
  Niedziela, 07.07

  Psy do budy a nie na ulice

 5. 5
  --4
  ~ Hau hau hau auuuuu
  Niedziela, 07.07

  Poza tym pieski nie "nie skazani", a "nieskazani", ale do psiarni trzeba mieć IQ <100 i maturę z oryginalnym paragonem, ale skąd ma to wiedzieć "oficer psowy", przepraszam, "prasowy"

 6. 6
  +2
  ~ anonim
  Niedziela, 07.07

  Etatów i nowych pisowskich komend wyrastających jak grzyby po deszczu coraz wiecej a robić nie ma komu...a sukces odtrąbiony...jak widać sytuacja w policji krytyczna...za to panny blondyneczki w policji to już norma wiecej ich jest niż mężczyzn...

 7. 7
  +7
  ~ Ploterek
  Poniedziałek, 08.07

  Jak to czasy się zmieniają. Jak było dużo chętnych do Policji to dokumenty obowiązkowo osobiście w Olsztynie, a teraz jak jest bieda w naborach, i to co w całej Polsce, to nawet do działu kadr w KMP można dokumenty zanieść. Tak samo ze Strażą Graniczną - kiedyś tylko Kętrzyn, zapisy telefoniczne na konkretną godzinę, a teraz.......w Braniewie można było złożyć papiery. Kiedyś odrzucali wartościowych ludzi w naborze, za byle co, a teraz przyjmują jak leci.

 8. 8
  +1
  ~ Ex Straż Graniczna
  Poniedziałek, 08.07

  To prawda jak widzę kto teraz pracuje w tych służbach to masakra. Za moich czasów było inaczej. Dziś mnie to nie obchodzi emeryt swoje odsłuzylem w SG RP. Pozdrawiam

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.