Sobota, 4.04.2020, Imieniny: Waclaw, Izydor, Benedykt
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Sprawca sklepowej kradzieży zatrzymany za… kierowanie bez prawa jazdy

29.05.2019, 15:10:18 Rozmiar tekstu: A A A
Sprawca sklepowej kradzieży zatrzymany za… kierowanie bez prawa jazdy

Policjanci zatrzymali 21-latka, który miał dokonać kradzieży w jednym ze sklepów samoobsługowych na terenie Elbląga. Mężczyzna został zatrzymany przez patrol policji, gdy kierował samochodem nie mając do tego uprawnień.
 

Sytuacja miała miejsce wczoraj około godziny 20.30. przy ul. Ratuszowej. Tam został zatrzymany 21-latek, który kierował osobową toyotą. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania autem. Policjanci ukarali go 500 złotowym mandatem za to wykroczenie. Na tym kontrola się jednak nie zakończyła. 21-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wcześniej bowiem miał dokonać kradzieży w sklepie samoobsługowym na kwotę 700 złotych. Ze sklepu wyjechał wózkiem ze skradzionym towarem. Mężczyznę spłoszył jednak pracownik ochrony, który wybiegł za nim ze sklepu. 21-latek porzucił wózek z towarem tj. kilkoma butelkami alkoholu, które dla niepoznaki przykrył… karmą dla kota. Sprawca wsiadł do auta i odjechał. Informacja trafiła przez radiostację do policyjnych pateroli. Chwilę później  jeden z nich zatrzymał go przy ul. Ratuszowej.  
 

Teraz 21-latek odpowie przed sądem za kradzież. W tym przypadku nie jest to wykroczenie a przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.
 

kom. Krzysztof Nowacki
oficer prasowy KMP w Elblągu

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.