Środa, 18.09.2019, Imieniny: Irena, Stanislaw, Józef
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Elbląg: Policyjne podsumowanie weekendu

20.05.2019, 13:01:42 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Policyjne podsumowanie weekendu
REKLAMA

Od piątkowego popołudnia do niedzieli policjanci interweniowali 172 razy. 21 nietrzeźwych przewieziono do pogotowia socjalnego. Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących oraz dwóch przekraczających dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.
 

Wczoraj policjanci z Pasłęka zatrzymali 23-latka, który kierował fordem mondeo. W trakcie kontroli okazało się że mężczyzna z dwóch powodów nie powinien znaleźć się za kierownicą auta. Pierwszy to taki iż nie posiadał uprawnień do kierowania, drugi to alkohol. Badanie alkotestem wykazało u niego 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna dalej już nie pojechał.

Policjanci zostali także powiadomieni o ujęciu w Milejewie mężczyzny, który w stanie nietrzeźwości miał kierować fordem. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zbadali 52-letniego mężczyznę alkotestem. Wynik badania to 2,40 promila alkoholu w organizmie. 52-latkowi zatrzymano prawo jazdy.

Mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości. Może im grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki
oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.