Wtorek, 17.09.2019, Imieniny: Justyna, Narcyz, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Spotkanie prewencyjne w szkole

14.05.2019, 12:37:35 Rozmiar tekstu: A A A
Spotkanie prewencyjne w szkole
REKLAMA

W związku z trwającą Kampanią „Narkotyki i dopalacze zabijają”, dzielnicowi Posterunku Policji w Młynarach asp. Tomasz Rębowski i asp. szt. Atrur Łachmański przeprowadzili spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Błudowie na temat zagrożeń związanych z zażywaniem tzw. dopalaczy.
 

W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy VI, VII i VIII Szkoły Podstawowej w Błudowie oraz przedstawiciele grona pedagogicznego szkoły, łącznie około 40 osób. Spotkanie przeprowadzono przy udziale Dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Elblągu Marka Jarosza.
 

Ku zaskoczeniu uczestników zaproszono także ich rówieśnika. Jego udział w tym spotkaniu miał swoje szczególne znaczenie, ponieważ jest to osoba, która w swoim życiu doświadczyła zagrożeń jakie niesie za sobą zażywanie „dopalaczy”.
 

Podczas spotkania uczestnikom wyświetlono spot promujący kampanię „Narkotyki i dopalacze zabijają”. Jako kolejny, głos w spotkaniu zabrał Marek Jarosz omawiając teorię z zakresu zagrożeń związanych z tematyką dopalaczy. Największe jednak zainteresowanie uczestników skierowane było na wystąpienie zaproszonego gościa. Opowiedział on historię swojego życia,  w której osobiście doświadczył zagrożeń oraz skutków związanych z substancjami zwanymi potocznie dopalaczami.

Uczestnicy spotkania z zainteresowaniem wsłuchiwali się w słowa wypowiadane przez gościa, kiedy mówił o tym w jaki sposób zaczęła się jego „przygoda” z dopalaczami, co spowodowało ze po nie sięgnął

– mówi asp. Tomasz Rębowski dzielnicowi Posterunku Policji w Młynarach.

Policjanci planują kolejne tego typu spotkania.
 

kom. Krzysztof Nowacki
oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.