Sobota, 24.08.2019, Imieniny: Róza, Apolinary, Filip
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Włamali się do sklepu z elektronicznymi papierosami

29.04.2019, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Włamali się do sklepu z elektronicznymi papierosami

Policjanci zatrzymali czterech młodych mężczyzn, którzy włamali się do sklepu z elektronicznymi papierosami. Sprawcy mają od 15 do 18 lat. To nie jedyne włamanie jakie mają na swoim koncie. Teraz odpowiedzą za to przed sądem.
 

Do wspomnianego sklepu z elektronicznymi papierosami sprawcy włamali się po raz kolejny. Nie wiedzieli, że lokal jest obserwowany przez policjantów w związku z wcześniejszymi włamaniami.
 

- Wiedzieliśmy o grupie osób dokonującej włamań na terenie Elbląga – mówi policjant operacyjny Wydziału Zwalczania Przestępczości Przeciwko Mieniu. – Tworzyli ją młodzi mężczyźni w wieku od 15 do 18 lat.
 

Trzech z nich zostało zatrzymanych zaraz po włamaniu do wspomnianego sklepu. Było to zatrzymanie na tzw. gorącym uczynku. Kolejny mężczyzna został zatrzymany dwa dni później. W swoim mieszkaniu miał część przedmiotów pochodzących z włamań do wspomnianego sklepu, w których jak ustalili policjanci, uczestniczył. W trakcie przeszukania jego mieszkania znaleziono elektronarzędzia pochodzące z innych włamań dokonanych w ciągu miesiąca na terenie Elbląga. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów.
 

Młodzi mężczyźni swoje dorosłe życie zaczęli więc od konfliktu z prawem. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Osobie dorosłej może grozić za taki czyn kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ r1
  Poniedziałek, 29.04

  Proszę, nie obrażajcie mężczyzn. Ci włamywacze, to zwykłe śmiecie.

 2. 2
  0
  ~ Elbążanin
  Wtorek, 30.04

  Tak do mężczyzny trzeba dorosnąć a nie takie dzieciuchy 15-18 lat przy tym rozwydrzone.

 3. 3
  0
  ~ X1L2
  Wtorek, 30.04

  Takie ku*wy to trzeba id razu do pierdla albo po upi*rdlac im ręce żeby wiecej tego nie robili. Najlepiej by było szczerze mówiąc odrabac rece za swoje czyny w kradzieżach nauczkę by mieli na cale życie. Że kradziez nie popłaca, wiadomo ze jak wyjdą z wiezienia to sie nie nauczą tam niczego tylko pare dni pozniej albo pare miesięcy potem znowu by zaczeli kraść. Dlatego pisze najlepiej zrobic kare taka jak w średniowieczu albo coś. Pozdrawiam

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.